Skocz do zawartości

.................TYPY MAJKELA.....................


majkel1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich od dzisiaj będe umieszczał swoje typy, piłki nożnej najczęściej.Będe sie starac aby typy były jak najlepsze i podam zawsze analize do kazdego zdarzenia .Zycze powodzenia.Pozdro dla wszystich ziomków co chcą ogrywać buki :D:D[/b]A więc pora zacząć

KUPON 1

Reading Vs Chelsea Typ Majkela wygrana CHELSEA :cwaniak1: :cwaniak1: :cwaniak1:

DLACZEGO?

Wszyscy typerzy znają chelsea i ich sposób wygrywania 1;0 max 2;0 na wyjazdach i tak będzie i tym razem.Pierwszy mecz z kłopotami u siebie 3;2 ale wygrany ostatecznie.Chelsea gra w niedziele z liverpoolem i tam moim zdaniem stracą punkty w nowym sezonie premiership,ograją reading i remis z liverpoolem.

Reading słabiutko na old trafford cudem remis,reading nic nie gralo moze z 2strzaly w bramke,mu gralo w 2polowie bez napastnika i dlatego nie zgarneli kompletu punktów

 

b]

Chelsea elegancko wjechalo jedną bramka jak zwykle ale wazne ze dało rade:D Po 1polowie bylo 0;1 ale spokojnie wiedzialem ze wygrają,teraz z liverpoolem a tego meczu nie wygraja.

 

 

Portsmouth Vs Manchester United Typ Majkela WYGRANA MU :devil1: :devil1: :devil1: :devil1:

DLACZEGO?

Mimo remisu z reading red devils zagrały w tym meczu bardzo dobrze ale zabraklo zimnej krwi i wykonczenia,bylo to spowodowane słabą formą mózgu drużyny czyli Paula Scholesa który wracał po kontuzji.Jak dobrze wiemy Czerwone diabły Alexa zagraja bez genialnego Wayna Rooneya ale w jego miejsce wskoczy waleczny tevez.Manchester wygra to spotkanie poniewaz taki pech jak w meczu z reading zdarza sie raz na pare lat,mecz będzie cięzko nie wykluczam tego ze portsmouth strzeli gola moim zdaniem jest to bardzo prawdopodobne ale wtedy MU strzeli min 2.Cristiano Scholes Giggs poprawią swoją gre i celnosc i będzie dobrze

Niestety diabły znów remis znów pelno sytuacji i nieskutecznosc wazne ze móz druzyny Schoels złapał forme i to dobry znak przed city.Diabły zagrają w tym meczu bez swoich 2wielkich najwiekszych gwiazd Ronaldo ktory dostał czerwoną i Rooneya.Będzie cięzko ale dadza rade chlopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam ponownie narazie dwa typy 1dobry 1zły musze sie znacznie poprawic.

Dodaje dzis typy które zagralem łącznie za 200zł

1kupon

Werder Brema Vs Bayern Munchen TYP MAJKELA 2

:cwaniak1: :cwaniak1: :cwaniak1: :cwaniak1:

Łatwiutkie zwycięstwo bayernu brawo chłopcy:D

2kolejka niemieckiej bundesligi.Werder pokonal z kłopotami dinamo w el lm a bayern przegral w meczu towarzyskim z barceloną.Typuje dwójke bayern jest lepszy kadrowo w 1meczu z hansą zagral bardzo dobrze stworzyl wiele akcji ale wykorzystał "tylko" 3.Werder nie ma zbytnio kim przestraszyc bayernu,moze klose pokusi sie o gola przeciwko bylym kolegom.Bayern chcąc isc na mistrza wygra ten mecz.

Manchester City Vs Man United Typ Majkela .........2...

Wiem ze duzo osób zdziwi ten typ ale to jest wkoncu Manchester United i genialny Sir Alex Ferguson.Jest to najlepszy sposob aby sie przełamac na dobre ,jak nie teraz to kiedy?! graja z city ktore ma komplet punktów,nowego trenera i pelno pieniedzy wydanych na transfery.Sir Alex ma ból głowy MU zagra bez 2najwiekszych gwiazd rooneya ronaldo,do tego brak formy nevilla saha i magiczneego rezerwowego.Bardzo trudny mecz do wytypowania ale zaryzykowalem dwójke licze na diabły.Kurs 1,70 jest śmieszny powinien byc ok 2,00zl patrzac na sytuacje po 2kolejkach

 

AKO

 

Stawka:100zł do wygrania 336,60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzis zagrałem za 200zł następujący kupon :cwaniak1: :cwaniak1: :cwaniak1: :cwaniak1:

 

KUPON: ;););)

 

 

Sevilla strzeli gola w meczu wyjazdowym o superpuchar z realem

kurs 1,55Dlaczego?

Sevilla ma kim strzelic,w 1meczu wygrala tylko 1;0 stwarzajac wiele sytuacji pod bramką realu.

Real ma bardzo słabą obronę i sevilla to wykorzysta.Moze real wygra ten mecz w co wątpie ale nawet przegrana sevilli 2;1 i tak da rade mojemu typowi.

Sevilla strzeli gola innej opcji nie ma

 

Oczywiscie łatwiutko wjechało innej opcji nie było strzelili łącznie 5goli więc nie ma o czym mówic :cwaniak1: :cwaniak1:

 

Manchester United strzeli gola w meczu wyjazdowym z manchesterem city

kurs 1,13

Dlaczego?

Manchester United zacząl słabiutko 2kolejki nowego sezonu i teraz czeka wyjazd na gorący stadion na derby miasta z druzyną ktora ma komplet punktów.

Nie jestem pewien czy MU wygra (ale dałem ten mecz na kuponie za 100zl plus bayern) ale gola strzelą na pewno.Jak ktos widzial 2 pierwsze mecze lub skroty czerwonych diabłow musial zauwazyc ile akcji stworzyli sobie podopieczni Sir Alexa.

Manchester City to pierwszy mocny rywal w tym sezonie i koncentracja będzie większa

 

Jak nie teraz to kiedy MU ma zacząc strzelac i dobrze grać w pilke?! to ostatni dzwonek

 

Brak słów milion 100% sytuacji i znow brak skutecznosci trzeba poczekac jak wygraja pierwszy mecz to wtedy zaczną wygrywac seryjnie.Pech niesamowity :devil1: :devil1: :devil1: :devil1:

Bayern Monacium strzeli gola Werderowi Brema na wyjeżdzie

:cwaniak1: :cwaniak1: :cwaniak1: :cwaniak1:

Kurs 1,25

Dlaczego?

Bayern w ładnym stylu zaczał lige od wygranej 3;0 z hansą u siebie.Teraz czeka troche trudniejszy mecz ale nie dla mnie.

 

Werder będzie w tym meczu poważnie osłabiony, bowiem kontuzjowani są obrońcy Pierre Wome, Clemenes Fritz, Dusko Tosic i Patrick Owomoyela, pomocnicy Tim Borowski i Torsten Frings oraz napastnik Aaron Hunt. Nadal niezdolny do gry jest także Ivan Klasnic.

 

 

Bayern przegral w srode towarzyski mecz z barceloną widac bylo rozlużnienie przed meczem z werderem w lidze.Werder ma na głowie LM z ktorej raczej moim zdaniem odpadną.

 

Bayern strzeli gola warte zagrania

 

Stawka 200zł

 

AKO:2,19

 

Ewentualna wygrana:394złote :devil1: :devil1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich ponownie jak narazie zauwazyliscie wszystkie typy mi wchodzą oprócz Manchesteru United.Pech niesamowity ile byłbym do przodu gdyby choc w kazdym meczu wykorzystywali choc 1 sytuacje.

Sevilla Bayern z luzem powchodzily a Manchester takie cos odpieprza na starcie sezonu.Ale na pocieszenie.

 

 

Dla "Czerwonych Diabłów" jest to najgorszy początek ligi od 1992 roku (wtedy wywalczyli jeden punkt w trzech pierwszych meczach). W tamtym sezonie sięgnęli jednak po mistrzostwo kraju

 

Bedzie dobrze pozdrawiam wszystkich typerów

Jak bede pisac ze typ warty zagrania albo ze jestem pewien to grajcie dane zdarzenie!!:D:D 3majcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieszczam statystki wszystkcih kuponów od początku sierpnia jakie wysłałem u buków

Kupony wysłane 10

 

Kupony trafione 7

 

Kupony nietrafione 3

 

Kupony anulowane 0

 

Skuteczość 70 %

 

Typy wysłane 30

 

Typy trafione 25

Typy nietrafione 25

 

Typy anulowane 1

 

Skuteczność 59%

 

Pieniądze wygrane w tym miesiącu:690zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dziś 3 kupony oby dały rade bo ostatnio wtopka na Manchesterze a więc oto moje kupony dzisiejsze zagrane

 

1kupon

Lech Poznań Vs Widzew Lódż Typ 1 1,45 :D

Santander Vs Fc Barcelona 2 1,59 :krzeslo::n:

Stawka 100zł

 

Ako: 2,3

 

Ewentualna Wygrana 200zł

 

 

2kupon

Aston Villa Vs Fulham Typ 1 1,68 :cwaniak1: :t:

Arsenal Vs Manchester City x2 2,46 :krzeslo::n:

Sunderland Vs Liverpool 2 1,70 :cwaniak1: :t:

 

Stawka 100zł

 

Ewentualna wygrana:621 zł

 

3kupon

MU Vs Tottenham 1 1,45 :jupi::p::t:

Real nie wygra 2golami z Atletico Madryt 1,32 :D:t:

Arsenal nie wygra 2golami z Manchesterm City 1,45 :p::t:

 

Stawka 100zł

 

Ewentualna Wygrana 258zł :cwaniak1: :cwaniak1: :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich spoko graczy.

Dziś zagrałem za duże pieniądze a mianowicie

 

MU Vs Tottenham 1 kurs 1,50 :t::t:

Dlaczego?

Jak dobrze wiecie,widzicie Manchester United zrąbało mi juz 3kupony ale to jest moja ukochana druzyna i kupon zaczynam od Nich.Grają najlepszą piłke obecnie na świecie ale brak szczęscia przeszkadza w wygrywaniu meczów.W zeszłym sezonie wygraiby LM gdyby w rewanżu na San Siro zagrali Neville Ferdinand zdrowi Evra Vidic a nie ze grali na "stojąco".MU grało na 3frontach Milan tylko na 1 i oszczedzal sie na ten mecz.Ale przechodząc do MU Vs Tottenham koguty przegraly 2 pierwsze mecze pozniej wygrana ale z jakim rywalem derby to by mu nawet bez skutecznosci ograło weszli by z piłką do siatki.MU wygra ten mecz bo jest to ostatni dzwonek zeby tak jak w 1992 po fatalnym starcie sięgnąc po Premier League.Jazda Czerwone Diabły :devil1: :devil1: :devil1:

 

Stawka 300zł

Ako: 1,50

Wygrana?:405zł :cwaniak1: :cwaniak1: :cwaniak1: :cwaniak1: :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zagrałem dzis także

 

Atletico strzeli gola realowi kurs 1,57.Dacie rade chłopaki Forlan Aguero Reyes Simao Costinha Maniche Rodriguez Garcia licze na was :help::help::help:

:D:p::p::p:

 

Stawka 500zł

AKO 1,57

 

Wygrana?!:700zł :D:D:D:D:D:p::p::p::p::p:

Brawo Atletico po minucie juz bylo po kuponiwe brawo :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zagrałem łącznie za 800zł nerwy będą niesamowite licze ze będzie dobrze.Do tego zagrałem jeszcze pare dni temu 3kupony po 100zl jeden licze ze da rade.A z tych dzisiejszych MU Atletico licze na Was bardzo.Pozdro dla kolesia ktory zaryzykował mój typ ze sevilla strzeli z realem za 1000zł i wygrał na czysto 500zł.Dzięki za zaufanie pozdro 3maj sie:D:D :p:

 

Brawo Manchester Atletico,mialem pecha z barcą ale spoko i tak jestem na plusie wiec nie jest żle

 

Około Wtorku Środy podam typy na weekend pozdro 3majcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 1

Arsenal nie wygra 2golami z Portsmouth 1,45 :krzeslo:

Arsenal ma malo doswiadczonych pilkarzy watpie zeby wygrali 2mecz u siebie a co dopiero 2golami,pompey umieją grac z gigantami,remis z MU ,pechowe 1;0 z chelsea po bledzie bramkarza w zeszlej kolejce.Mogą napsuc duzo krwi arsenalowi

 

Liverpool Vs Derby 1 1,25 :t:

Liverpool ma wielką szanse po kilkunastu latach wygrac lige angielska,derby jest słabiutkie liverpool bardzo dobrze poukladana druzyna pokazala w meczu z sunderlandem spokoj i potencjal jaki posiada.

 

Barca Vs Bilbao 1 :D

Barca zawiodła w 1kolejce słabo grajac z santanderem nawet z przewagą 1piłkarza.Jak Henry moze siedziec na ławce to ja nie wiem,zamiast na lawke wypieprzyc Ronaldinho ktory od 2lat dokladnie od zwycięskiego finału z Arsenalem nie zagrał dobrego meczu gra cały czas i psuje ofensywną gre barcy przetrzymując pilke i zwalniac szybkie kontry Blaugrany.Wygrają ale łatwo nie będzie

 

AKO:2,26

 

Stawka: 400

 

Wygrana?!:860zł

 

 

2kupon

Wisła Vs Lech 1 1,60 :t:

Wisła idzie na mistrza,ostatni remis z botem wkalkulowany bo wkoncu na ogół 2wyjazdów z rzędu sie nie wygrywa,do lecha wróci reiss,lech ma bardzo słabą obrone męczyli sie z widzewem który jest słabiutki typuje ze wisła z kłopotami ale pokona poznaniaków

MU Vs Sunderland 1 1,25 :t:

MU po słabym meczu w swoim wykonaniu zagra z beniaminkiem który przegrał 2mecze z rzędu z wigan 3;0 i z the reds 2;0.MU bardzo zawiódł w meczu z kogutami,mieli wielkie szczęście (wybicie z lini ferdinanda,w 20sekundzie poprzeczka itp).Nani uratował diabły.Uwazam ze Manu znow wygra z klootami moze przełamia sie Tevez lub Giggs którzy narazie graja tragiccznie.JAzda REd Devils

 

AKO;2

Stawka 100zł

 

Wygrana?! 180zł :spoko::spoko::spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich dzis zagrałem kupon za kwote 1000zł .Troche jest ryzyko ale licze ze wejdzie trzeba wierzyc dadzą rade moje chłopaki.Obstawiłem ze

Sevilla strzeli gola Milanowi 1,45

 

Stawka:1000zł

 

Ako: 1,45

 

Wygrana?!:1305zł :t:

 

Fc Sevilla zagra dla zmarłego Antonio Puerty.Obydwie druzyny powinny postrzelac licze na overek.Sevilla raczej przegra ale gola strzelą.

Jazda Juande Ramos i Twoi podobieczni!! :gol::gol::gol::gol::gol::gol:

:jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi:

Brawo Panowie przegraliscie tak jak obstawialem ale gola strzeliliscie dla swojego byłego kolegi.Sevilla i tak zrobil najwieksze postepy ze wszystkich drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie u mnie humor dobry po wygranej dzięki sevilli dnipro i valenci.Zagrałem cos takiego na niedziele.Arsenal 3mecz z rzędu u siebie najpierw city 1;0 pozniej w lm 3;0 teraz mecz z pompey ktorzy zanotowali w tym sezonie remis z manchester united 1;1 w ostatniej kolejce 1;0 przegrana z chelsea po bledzie bramkarza,stworzyli tam pare groznych sytuacji A.Cole wybil pilke z lini bramkowej.W zeszłym sezonie było na emirates stadium 2;2.Dla mnie Pompey tego meczu nie przegrają obstawiam x2 ale zagrałem ze strzelą gola .Da rade! jazda !! :gol::gol:

 

Portsmouth strzeli gola Arsenalowi 1,65 Totomix :t::t:

 

Stawka:1000zł

AKO:1,65

 

Wygrana?!1505 :respekt::respekt::respekt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1kupon

Barca Vs Bilbao 1 :t:

Ajax Vs Groningen 1 :f:

Aston Villa Vs Chelsea 2 :f:

Hsv Vs Bayern 2 :f:

 

Stawka:100zł

AKO;432zł

 

Wygrana?!:388zł

 

2kupon

Ajax Vs Groningen 1 :f:

Atletico Madryt Vs Mallorca 1 :f:

 

Stawka;100zł

AKO:2,05

 

Wygrana?!:185zł

 

Tak jest jak sie gra typy bez analizy i wlasnego zdania.Qrwa ale dałem ciala w ogole tego nie bylem pewien a wyslalem dla rozrywki.Ale trudno Portsmouth brawa wielkie za gola :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...