Skocz do zawartości

C'mon Villa, C'mon ... :)


obst_Villa

Rekomendowane odpowiedzi

Elo powracam do NKII :)

 

Tym razem każdy typ podparty będzie analizą :)

Gram w necie i u naziemnych, ale w necie tylko wtedy, gdy oferta jest bardzo bogata :D

Jak ktoś będzie chciał screena to pisać na pw - zawszę służę ukazaniem "dokumentu" ;)

 

Cele to wysoka skuteczność i oczywiście jak najwięcej kasy :cwaniak1:

 

No to do roboty ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:arrow:#1 - STS

 

Argentyna - Polska 2 1.40

Stawiałem na podopiecznych Raula Lozano we wszystkich wcześniejszych spotkaniach LŚ - nie wypada nie zagrać i dziś. My tydzień temu graliśmy w Chinach, gdzie dwukrotnie byliśmy lepsi. W drugim ze spotkań Chińczycy mieli 2 piłki meczowe, ale to nasi wygrali mecz, pokazując charakter. Argentinos walczyli natomiast z Bułgarami. W pierwszym meczu pokazali się z dobrej strony, ale i tak obie potyczki przegrali. Jak narazie Polska i Bułgaria niepodzielnie rządzą w tej grupie. Jak dla mnie nie ma znaczenia fakt, iż Raul Lozano miesza składem i co mecz pojawiają się nowi zawodnicy. Tylko prawda jest taka, że nawet nasza nominalna druga szóstka jest o klasę lepsza od podstawowego teamu Argentyny. Zespół ten został odmłodzony po MŚ i narazie cel tej drużyny jest tylko jeden - zbierać doświadczenie. W tej edycji byliśmy już 2 razy lepsi od BiancoCeleste, teraz też wygramy. Meana i koledzy pokazują się z coraz to lepszej strony, ale dla mnie nie ma takiej opcji, żeby Polska dziś nie wygrała.

 

Brazylia(-2.5) - Kanada 1 1.20

Pewniak. Oglądałem obszerne fragmenty wczorajszego meczu i po tym co zoabaczyłem, nie waham się grać tego typu nawet po takim kursie. Kanada grała bardzo chaotycznie, fatalnie spisywała się w przyjęciu i obronie. D. Lewis i koledzy popełniali dużo prostych błędów, ale też fajnie bawiła się z nimi Brazylia. Jak wiadomo Bernardo Rezende narazie sadza na trybunach swoich najlepszych graczy, ale wcale nie ma się co dziwić, bo przeciwnicy mało wymagający. Nie ma co się rozprawiać nad tym typem - łatwo, szybko i przyjemnie dla Kanarków.

 

Rosja(-2.5) - Egipt 1 1.20

I podobnie jak wyżej...Klasy zespołów nieporównywalne. W Egipcie nasi sąsiedzi wygrali dwa razy po 3:0, teraz też sądzę, że tak będzie. Rosjanie pokażą dziś, że są lepsi i to wiele w każdym z siatkarskich elementów od chłopców z kraju Faraonów. Gładziutko będzie.

 

Stawka: 30 PLN

Wygrana: 54.50 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...