Jump to content

możliwe, że dobry pomysł ;-)


Guest meecowhy
 Share

Recommended Posts

Guest meecowhy

"Mój" (możliwe, że ktoś już wpadł na to samo) system polega na obstawianiu drużyny, która jest na miejscu ok 1-5 w tabeli. Liga obojętna. Gramy tylko na wygraną tej drużyny i tylko wtedy gdy ta drużyna jest gospodarzem. Jeżeli nie wejdzie nam ten mecz to nastepnym razem kiedy ta drużyna gra u siebie tez stawiamy na zwycięstwo ale odpowiednio wyższą stawką. Jeżeli ta drużyna nie jest faworytem to kurs zwykle bywa 1,5-2,5. Przeglądałem statystyki kilku takich drużyn i najdłuższa seria bez zwycięstwa u siebie wynosiła 4.

 

Poniżej podaję przykład jeżeli za bardzo namieszałem ;-)

 

Mecz nr1. Kurs 1,5 stawka 5zł - jeżeli wejdzie to mamy 2,5zł na czysto. Jeżeli nie wejdzie to gramy dalej.

 

Mecz nr2. Kurs 1,5 stawka 15 - jeżeli wejdzie to mamy 2,5zł na czysto. Jeżeli nie wejdzie to gramy dalej.

 

Mecz nr3. Kurs 2,2 stawka 30 - jeżeli wejdzie to mamy 16zł na czysto. Jeżeli nie wejdzie to gramy dalej.

 

Stawkę podnosimy odpowiednio do kursu, tak żeby być na plus :-)

 

 

Czekam na krytykę :-)

Link to comment
Share on other sites


Guest Anonymous

Zwykła progresja... nic odkrywczego %-)

Link to comment
Share on other sites

Przy takich stawkach jakie podałeś to nie ma to najmniejszego sensu. Zazwyczaj mecze u siebie gra się co 2 tygodnie, więc strasznie długie oczekiwanie :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...