Jump to content

progresiv MLB


obst_ziuziu
 Share

Recommended Posts

Witam!wszytkie ligi sie pokonczyly pilki noznej niema jak obstawiac wiec szczescia szukam teraz w MLb grajac systemem PROGRESJI ktory kazdy zapewne zna....wiec zaczynamy zabawe...trzymajcie kciuki

 

 

1 etap->philadelphia

 

PHILADELPHIA--florida 1-1,75 :f:

 

stawka--5

 

zysk/strata -5

Link to comment
Share on other sites


no i fajnie juz na 2 etapie weszlo...teraz zmiana druzyny przegrala ostatnie 4 mecze wiec musi w koncu wygrac...

 

1 etap-->pitsburg

 

1.pitsburg-- STL Cardinals 1-2,15 :przerazony:

 

stawka--5

 

 

zysk/strata -2,70

Link to comment
Share on other sites

WITAM!zaczolem grac progresja na MLB lecz zmienilem zdanie wylukalem ze pilka nozna jeszcez gra-->liga FINLANDZKA minelo dopiero 5 kolejek zostalo jeszcez 18 kolejek czemu niesprubowac wiec zmienia zdanie i przeskakuje na PILECZKE NOZNAAA a druzyna ktora wybralem jest nia MYYPA...wczoraj juz zagralem jeden etap i padl remis wiec zaczynam i tak od poczatku 1 etapu...pozdrawi

 

pierwszy etap juz w sobote

Link to comment
Share on other sites

1 etap--gramy na mypa(remis)

 

 

27 May 15:30 AC Oulu v MyPa x-3,3 1-1 :p:

 

stawka--2,5

 

KUPON WYGRANY

 

nastapny mecz zaplanowany jest na 13.06.2007

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...