Skocz do zawartości

Pomysl la'czupakabra udoskonalony


Czupakabra

Rekomendowane odpowiedzi

Czytajac wasze w wiekszosci "smieszne" systemy, przypomnial mi sie wymyslony przezemnie system, a raczej sposob gry. Polegal on na tym by stawiac z remisem na 3-5 druzyn (w zaleznosci od pazernosci gracza) w pilce noznej, ktorej kurs na goscia jest mniejszy, badz rowny kursowi gospodarza. Dla wyjasnienia podam przyklad



 

Pescara-Spezia x2 (1,28) (kurs na 1- 2,93 a na 2- 2,37) (0-2)

Vicenza-Bologna x2 (1,31) (kurs na 1- 2,78 a na 2- 2,78) (1-1)

 

Jak widzicie ten system takze sie sprawdza, lecz zapomnialem o tym ze kazdej druzynie gra sie lepiej u siebie niz na wyjezdzie i nawet najgorsza druzyna u siebie ma tyle sily by wygrac z najlepsza. Najlepszym przykladem dla udowodnienia tego bedzie mecz ligi angielskiej, gdzie nienajlepiej radzaca sobie druzyna w tym sezonie wygrala z fenomenalnym w tym sezonie gigantem swiatowego futbolu.

 

17/12-06 West Ham United vs. Manchester United 1:0

 

Wiec jak sami widzicie ten system nie jest taki switeny na pierwszy rzut oka. Dlatego ulepszenie tego sytemu ma sie nastepujaco. Nalezy postawic okolo 4-5 meczy przy kursie okolo 2,2 na gospodarza i przy okazji 1,2-1,25 z remisem na 1x. Sadze ze jest to lepszy sposob obstawiania niz moj prototyp, dla przykladu pokaze o co mi chodzi (takze na 2 meczach).

 

Modena-Brescia 1x (1,23) (kurs na 1- 2,18 a na 2- 3,25) (1-0)

Arezzo-Cesena 1x (1,21) (kurs na 1- 2,13 a na 2- 3,35) (3-0)

 

Mam nadzieje, ze spodobal wam sie moj genialny, zreszta sposob gry, w ktorym nawet przeczkolak umiacy liczyc do 10 mogl by obstawiac mecze. Prosze o komentarze dotyczace ewentualnych ulepszen, itp. Zeby jakis za przeporszeniem "debil" (jesli moge tak powiedziec) nie napisal, ze ten system nie zawsze wygrywa bo np 18 grudnia 1987 roku ktostam pokonal kogos. Jest korupcja, sa niespodzianki, gorsze dni i kontuzje. Kazdy moze z kazdym wygrac jak by zawsze faworyt wygrywal kazdy by wygrywal, no prawie kazdy. Mam nadzieje ze wam pomoglem wygrac, jesli spodobal ci sie moj system wystaw pochwalke bede wdzieczny.

 

Zapomnialem dopisac ze sposob gry ten dziala tylko na mecze ligowe na puchary raczej nie ma co grac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 9 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...