Skocz do zawartości

FANtastyczne granie na ekranie...


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witojcie wszyscy koledzy i koleżanki z naszego fajnego forum %-)

 

Założyłem sobie kolejny temacik (tak, tak, wszystkie poprzednie są zamknięte - jeszcze jako były mod, sam o to zadbałem) i zamierzam się normalnie dzielić moją wiedzą z zakresu bukmacherstwa. Zaczniemy od tego, że wrzucę tutaj parę screenów wcześniejszych kuponików, coby niektórzy nie mówili, że tak sobie tylko mówię grając jakieś tam spotkanie.

 

Gram w Unibecie i dlatego 99% kursów będzie stamtąd, do tego dochodzi fakt, że jest to jeden z naszych sponsorów tutaj, więc czemu by nie? Gram oczywiście za prawdziwą kasę, którą muszę rozmnożyć i to niestety do sporej kwoty jak dla mnie. Najgorsze jest jednak to, że tej kasy nie zobaczę, bo będę musiał ją oddać :/

 

Ale cóż, takie życie. Mam jednak nadzieję, że będziecie mnie wspierać w mojej drodze po 2000zł, a nawet normalnie stwierdzę, że mam nadzieję, że będziecie korzystać z moich typów, bo ostatnio nie idzie tak źle.

 

Zastrzegam, że niektóre kupony ślę wirtualnie (w większości wypadków będzie to Liga Hiszpańska), ale będzie to ewidentnie podkreślone i nie okraszone screenem. Do tego na weekendy postaram się podawać informację, jakie typy uważam za ciekawe i co można grać.

 

To mniej więcej tyle, mam nadzieję, że razem dojdziemy do ładnych pieniążków i wszyscy będziemy zadowoleni.

Aha, statystyki będę sobie robił i to przeróżne, bo ostatnio mam trochę czasu. Jeżeli moderacja uważa, że temat powinien się przesunąć do II kuponów, to proszę przenieść.

Mam nadzieję, że nie obrazicie się jeżeli wykorzystam moje poprzednie kupony do statystyk, żeby nie zaczynać na sucho...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Anonymous

No to zaczynamy zabawę, bo normalnie Unibet wreszcie stanął na nogi %-)

 

Progresja na MLB rozpoczęta:

1. St. Luis Cardinals - Cincinnati Reds 2.12



Stawka: 8.93

EWK: 18.93

 

2. Boston Red Sox - Toronto Blue Jays 2.15

Stawka: 8.70

EWK: 18.70

 

3. Philadelphia Phillies - Washington Nationals 2.60

Stawka: 6.25

EWK: 16.25

 

b59b88246079c58b.jpg

 

 

Do tego kuponik tenisowy - wariat.

c3fc51caca81c8ec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A... mam jeszcze coś takiego:

 

== 1 ==



Macclesfield Town - Bristol Rovers 1X 1.40

Gratkorn - LASK Linz 1.80

Politehnica Iasi - Arges Pitesti 2.30

SV Stadtwerke Kapfenberg - TSV Hartberg 1.65

AKO: 9.56

Stawka: 5.51

EWK: 52.69

== X ==

 

== 2 ==

Manchester United - AC Milan over 2.5 2.35

Stawka: 45

EWK: 105.75

== X ==

 

I screen:

6dad05721212b2ff.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

!! W A Ż N E !!

 

Chciałbym jeszcze wszystkich poinformować, że to co typuje, typuję na własną odpowiedzialność - nie chcę słyszeć żadnych tekstów typu: "Bo ja zagrałem tak jak TY i nie weszło, jesteś chujowy" czy cokolwiek takiego!

 

To na czym się znam to Liga Hiszpańska i ogółem trochę piłka nożna. Reszta to moja analiza i moje przeczucie.

 

Mam nadzieję, że moje typy pomogą wam w waszym własnym typowaniu, ale nie chciałbym, żeby wszystko opierało się o moją opinię, bo nie chcę, żeby ktoś z mojego powodu był stratny.

Jeżeli ja przegram swoje pieniądze, to trudno, ale jak ktoś przegra pieniądze razem ze mną to już nie będzie mi miło.

 

Oczywiście będzie mi bardzo miło, jeżeli moje typy komuś pomogą i trochę na nich zarobi. Będzie dla mnie ogromną satysfakcją taka kolej rzeczy i mam nadzieję, że tylko takie zdarzenia będą miały miejsce...

 

Jednocześnie chciałbym jednak zaznaczyć - jeżeli korzystacie z moich typów, robicie to na własną odpowiedzialność. Proszę nie mieć do mnie pretensji w przypadku niewygranego kuponu, lub niepoprawnym wytypowaniu jakiegoś zdarzenia.

 

!! W A Ż N E !!

 

 

A przy okazji - jeżeli ktoś chce obejrzeć historię moich zakładów w Unibecie zapraszam - http://www.darty.pl/unibet/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zapomniałem o bardzo ważnej rzeczy, o którą jestem już pytany, otóż stan mojego konta - na którym gram to wszystko, czyli i progresje i zwykłe kupony i pykam w Paddocka i Roll'em.

 

5837044b0bd47f79.jpg

 

Z wiadomych przyczyn ukrywam swoje dane osobowe, zresztą konto nie jest na mnie tylko na mamusię, a jej danych tym bardziej nie potrzebujecie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I kolejny kupon z serii MIX... NBA leci na nos TAQa, piłka na mój :)

 

== 3 ==



Manchester United - AC Milan 2.10

Dumfermline - Hibernians over 2.5 2.08

Toronto Raptors - New Jersey Nets 1.42

Chicago Bulls - Miami Heat 1.55

AKO: 9.61

Stawka: 19.47

EWK: 187.10

== X ==

 

886dcbf9e6e935e2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to mamy kolejny kuponik na nockę - tym razem NBA po mocnych argumentach marcina3322.

 

== 4 ==



Toronto Raptors - New Jersey Nets (+5.5) 1.85

Kobe Bryant over 32.5 pts in a game 1.60

AKO: 2.96

Stawka: 35.75

EWK: 105.82

== X ==

 

f87b5acadd25c4dd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No i czas na garść statystyk [narazie z zakończonych kuponów]

 

Typy: 7

Trafione: 5

Nietrafione: 2

Skuteczność: 71.42%

Suma kursów trafionych: 10.2

Yield: +45.71%

Forma [typy]: :t: :t: :t::n::t::n::t:

Forma [kupony]: :n::t::n:

 

 

1276f51171d7ea7d.jpg

 

Stan konta: 820zł

W grze: 71.25zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No i oczywiście po serii 9 pięknych dni i mozolnego zbierania pieniążków, nastał moment w którym FAN się popisał! 801zł poszło się je**ć na Roll'em i to by było chyba na tyle z tej gry i tematu.

Zobaczymy rano jak wyjdą kupony i może coś jeszcze będzie, a jak nie to c**j wielki, bąbelki :/

 

Jedno wam powiem - od dzisiaj nie grajcie w gry na Unibecie - naprawili to dziady :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...