Skocz do zawartości

Etrusc na BetFair


obst_Etrusc

Rekomendowane odpowiedzi

Konto.bmp

 

 

Zaczynam grę na giełdzie w BF z takim stanem początkowym jak napisałem wyżej.

Kilka zasad, których będę się starał przestrzegać:

 

1. Gram głównie na bramki, ale przede wszystkim na live. Dlatego do rozliczonych kuponów będę dołączał skany.

- będę grał głównie 1 gol lub więcej przy stanie 0-0

- czasami będę grał większe overki ale również przy wyniku 0-0

- LAY 0-0 HT

- z czasem jak wpadnie więcej kaski może zabiorę się za handi azjatyckie

2. Podstawowa zasada, ale tego się nauczyłem z czasem nie grać na live na kolejne gole ! Tego będę się całkowicie wystrzegał.

3. Wprowadzam mały porządek do grania właśnie na BF. Jest to świetny buk jak dla mnie zdecydowanie najlepszy, jednak jak wszędzie aby wygrywać trzeba mieć plan i się tego trzymać. Inaczej nie ma szans na wygraną. Teraz nie bardzo mam czas, ale niedługo postaram się jakoś opisać dokładniej na czym ma to polegać. W skrócie powiem, że nie będę grał większymi stawkami niż 1/3 kasy co pozwoli w razie jakiegoś super wałka nie obudzić się z ręka w nocniku w dodatku bez kasy. W związku z tym kaskę dzielę na razie na 3 "kupki" :) i chyba od dziś lecimy.

 

PS. Finisz poprzedniego etapu to oczywiście mały żarcik, chciałem jednemu koledze na przykładzie naprawdę dużej kasy pokazać że tym sposobem bardzo szybko jak się właśnie gra bez głowy można zostać bankrutem. A więc teraz już zupełnie na serio z potwierdzaniem kuponów skanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Werder - Aachen

 

Ostatnie mecze sezonu. Werder z szansami na tytuł, goście nie pewni pozostania w Bundeslidze. Nikogo tutaj remis nie zadowala, a już na bank nie Werder. Do tego w meczach tych zespołów wpada najwięcej goli w całej lidze: Werder (strzelił i stracił) 97 goli - Aachen 96 w 29 meczach co daje odpowiednio 3,34 oraz 3,31 gola na mecz. Jak chodzi o p2p to w dwóch ostatnich meczach pomiędzy tymi zespołami padło aż 9 bramek. Werder moim zdaniem wygra. Klose chyba się obudził. Gole raczej będą na bank, jednak kursy marne i na jednego raczej nie ma sensu grać.

 

typ: 2 gole lub więcej, ale trzeba się przyczaić na live bo kurs tragiczny teraz ok. 1,22 może jak za szybko nie wpadnie to na 1,4 dojdzie, ale raczej 0-15 gol pewnie już wpadnie.

 

//wynik: 3-1 :jupi:

 

Jeżeli ktoś skorzystał gratuluję. Ja jak pisałem miałem grać na live, ale że w 2 minucie już wpadło dla mnie mecz się wówczas niestety skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 1

 

Wolves - Birmingham

na live przy 0-0 w 25 minucie sprzedałem 1 gol lub więcej

 

kurs: 1,15

stawka: 172.71

wygrana na czysto: 25,91

 

 

//Typ średnio pewny ale jakoś ostatnio mi wszystko ucieka bo za szybko wpada może tutaj się uda. Od wczoraj uciekło chyba 6 w tym dziś Almeira na gola czyli albo się przelamię albo zacznę od zaj.......wtopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 1

 

Newcastle - Chelsea

na live przy 0-0 w 33 minucie sprzedałem 1 gol lub więcej

 

kurs: 1,15

stawka: 196,63

wygrana na czysto: 29,49

 

//Cholera dziś jakoś same ciężkie mecze mnie prześladują. Ostatnio 4 potyczki tych zespołów to 0-1 lub 1-0; dziś spore szanse że będzie podobnie. Wiem, że mogą być nerwy, ale po wczorajszym prezencie MU jakoś nie wierzę że Chelsea co najmniej nie strzeli gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...