Skocz do zawartości

Betfair, czyli jak z loosera zrobić milionera :)


iinformatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Kupon 34

West Brom - Wolves - Dokładny wynik

nie wygra: 0-0

Kurs: 16.5

Stawka: 1627,50

Do wygrania: 100

 

Walka o być, albo nie być w finale, którego stawką jest wejście do Premier League. Pierwszy mecz zakończyłem się zwycięstwem WBA 3-2. W zasadzie mogą zagrać na 0-0, ale spodziewam się ostrej walki i minimum dwóch bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kupon 35

Górnik Łęczna - Zagłebie Lubin - Dokładny wynik

nie wygra: 0-0

Kurs: 19

Stawka: 1890

Do wygrania: 100

 

Walka miejsce lidera w extraklasie dla Zagłębia. Dla Górnika walka o utrzymanie się w lidze. Myślę, że może nie będzie, jak w meczu Korony, ale jeden gol powinien być bez najmniejszego problemu. Możliwy także over.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 36

Lech Poznań - Legia Warszawa - Dokładny wynik

nie wygra: 0-0

Kurs: 13.50

Stawka: 1312.50

Do wygrania: 100

 

Mecz o Puchar Intertoto. Cała Polska czeka dzisiaj na to spotkanie. Biletów nie było już miesiąc temu. Pogoda sprzyja, obie drużyny ostatnio dobrze grają strzelając sporo bramek. To co, jednej bramki nie będzie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kupon 37

Groclin Grodzisk - Zagłębie Lubin - Dokładny wynik

nie wygra: 0-0

Kurs: 17.50

Stawka: 1732.50

Do wygrania: 100

 

Rewanżowy mecz o Puchar Ekstraklasy. Poprzednie spotkanie szczęśliwie dla Zagłębia zakończyło się wynikiem 3-3, po karnym strzelony w 87 minucie przez Grzybowskiego. Dzisiaj pewnie nie będzie aż tylu bramek, ale jedna jest niemalże pewna. Zagłębie - nowy mistrz nie wiadomo, czy będzie zmotywowane, żeby dalej grać w tym niechcianym przez wszystkim pucharze. Groclin, jak to określił mój friend jest zespołem typowo pucharowym, więc upatrywałbym ich zwycięstwo, min. 2 bramki a nawet over.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 38

Atletico Madryt - Celta Vigo - Dokładny wynik

nie wygra: 0-0

Kurs: 15.50

Stawka: 1522.50

Do wygrania: 100

 

Walka o puchar UEFA dla Atletico. Tutaj nie widzę innego rozwiązania, jak wygrana AM. Gol więc jest nieunikniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 39

Federer - Nadal - Kursy setów

nie wygra: Federer 3 - 0

Kurs: 12.50

Stawka: 1207.50

Do wygrania: 100

 

Finał Roland Garros. Nadal faworytem, obaj przeszli przez ten turniej ze stratą jednego seta. Powinien to być zacięty pojedynek, wydaje się, że także Nadal nie wygra 3-0, ale to już bardziej ryzykowny zakład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Podsumowanie

Kupon 42 +100

Wynik 1-0

 

Spodziewałem się tutaj overu, Toten kompletnie mnie rozczarował. Na szczęście, gol padł.

 

Zysk +3220,50$

 

Kupony wysłane: 42

Kupony wygrane: 38

Kupony przegrane: 4

Skuteczność: 90%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...