Skocz do zawartości

surebet, jak wybrac buka?


Bartol

Rekomendowane odpowiedzi

chce zaczac grac tym systemem

kapital na gre 1500zl

bym wplacil po 500zl na 3 rozne firmy bukmacherskie

tylko pytania ktore buki wybrac? tak aby kursy w nich na wybrane spotkania byly jak najbardziej rozne

prosze o jakiegos linka gdzie prowadzone se regurlarne porownania kursow z ofert roznych bukmacherow.

Chodzi tez o takich bukmacherow aby nie bylo problemow z wyplata, ze zdarzenie wycofaja itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Anonymous

Szczerze to 1500zł to nie jest duży kapitał na grę surebetami... po 500zł jak będziesz grał to co z tego zrobisz? 5-10zł za surebeta? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...Nie moglem sie doszukac, a pdejrzewam, ze tutaj znajdzie sie ktos, kto moze miec pojecie na ten temat... czy w neteller sa pobierane prowizje od operacji pieniedzmi(przesylanie pieniedzy na moje konto u buka i odwrotnie)?? Bo tez zastanawiam sie nad graniem sure bets...Mam juz zebrane pieniadze, tylko zanim zaczne chce dowiedziec sie wszystkiego zeby nie okazalo sie to nieoplacalne...Prosze o w miare jak najbardziej rzetelna odpowiedz i czy lepiej wybrac neteller, czy moze Moneybookers...z groy dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Stary i co? Po roku będziesz miał jakieś... 400zł zysku?! No bez kitu, ale to już jak ktoś lubi, to tak sobie robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary i co? Po roku będziesz miał jakieś... 400zł zysku?! No bez kitu, ale to już jak ktoś lubi, to tak sobie robi :)

 

Mysle ze korzystajac z promocji podwojen i innych tego typu promocji a jest tego duuuuzo ostatnio , mozna w miesiac takie cos uzyskac a nie w rok , sam mam w planie taka gre ale czekam na wiekszy fundusz zeby bylo co wplacic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak? Ile dostaniesz z takiego podwojenia? 400zł max? Nie wiesz jeszcze, że większość bukmacherów ma w regulaminie zapisaną maksymalną kwotę bonusa?! Oczywiście mówię o polskich, bo w zagranicznych jeszcze coś się uda, ale sądzę, że prowizje i inne dziadostwa zabiją te bonusy...

Ale... ja tam się nie znam, nie grałem tak i nie zamierzam tak grać - jak ktoś chce i lubi się bawić to tylko pogratulować :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem przekonany do surebetów ... wpłącisz na bewin wygrasz 500 zł i Ci konto zablokuja ^^ a 1500 zł wolałbym dac na progresje remisowa zaczynajac od 2 zł to masz za to progresje na 11 poziomów minimalnie :)

 

A jak grac surbetami to przynajmiej poczatkowa suma to 1500zł na jednym buku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Coz... Ja gram od ponad 4 lat i ufam Bwin przy graniu surebetow :>

Choc to jeszcze nie sa duze stawki (4000PLN) :)

 

A jak ktos nie jest przekonany do surebetow, tzn. ze nie ma wystarczajacej wiedzy...

 

Kazdy szanujacy sie gracz, ktory chce zarabiac na bukmacherce powinien znac dobrze takie narzedzie jak surebety, bo jest ono niezastapione przy wielu bonusach chociazby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...