Skocz do zawartości

Etrusc - nihil novi ......... :)


obst_Etrusc

Rekomendowane odpowiedzi

W tym dziale będę podawał wszystko co gram u buków wyłączając Betfair, który jest dla mnie proirytetem i znajduje sie w dziale Nasze Kupony II. Obecnie poza Betfair mam pieniądze na BetGun i Bet-at-home i sporadycznie gram na ziemi.

 

Obecny stan kont u powyższych buków:

 

Księgowość:

 

BetGun

kupony: 0

trafione: 0

skuteczność: 0%

stan konta 35zł

Bet-at-home

kupony: 0

trafione: 0

skuteczność: 0%

Stan konta: 600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kupon 1

 

Top Oss-Emmen VV

suma bramek : over2,5 - 1,63 :jupi: 4-0

Southampton FC-Colchester United

suma bramek : over2,5 - 1,84 :jupi: 1-2

Hertha Berlin-Energie Cottbus

suma bramek : over2,5 - 1,78 :n: 0-1

 

kurs: 5,34

stawka: 5zł

wtgrana: 26,69zł

 

-5zł

 

 

//o j........Herta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 2

 

Denver Nuggets-Phoenix Suns

suma punktów : under223.5 - 1,85 :n: 131-107

 

kurs: 1,85

stawka: 30zł

wtgrana: 55,50zł

 

-30 zł

 

 

//O ile dobrze pamiętam to jedyny taki wysoki wynik w Denver jak chodzi o potyczkę tych zespołów padł rok temu ale po 2 OT chyba reszta zdecydowanie niżej. Myślę że 200 śmiało walną ale 224 to już może być kłopot - o ile nie będzie dogrywki :) Gramy u tego buka vabanque.......

 

 

//Granie na BG chwilowo zakończone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bet-at-home Kupon 2

 

Polska - Azerbejdżan

1 - 1,10 :jupi: 5-0

Portugalia - Belgia

1 - 1,40 :jupi: 4-0

 

kurs: 1,54

stawka: 200zł

wygrana: 308zł

 

+308 zł

 

 

//Moim zdaniem 10/10

- Portugalia bez Deco. Moim zdaniem piłkarsko 10 razy plepsza od Belgów, którzy grają gorzej niż my za czasów "Endriu Streylaua" :) Do tego Belgowie również osłabieni min. brakiem emeryta Mpenzy, który i tak jest nadal gwiazdą tej reprezentacji. Poza tym dla Portugalii strata punktów z takim rywalem może już tylko dawać im iluzoryczne nadzieje na awans. NO i jeszcze z 1000 powodów dla których poprostu o 10 klas lepszy zespół jakim jest Portugalia PEWNIE wygra ten mecz !!

- Polska ! nie ma o czym pisać. Myslę, że bez fajerwerków ale 3-4 powinniśmy im śmiało strzelić. Więcej nie warto nawet pisać no może poza tym, że u Azerów będzie grało chyba z 5 naturalizowanych brazylijczyków :) ale podobno są gorsi od tych co ich z Pogoni wygonili :)

Typ zagrany juz dziś, gdyż kursy w piątek pewnie będą już zupełnie nie do grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bet-at-home Kupon 4

 

Kazachstan - Serbia

2 - 1,30 :n: 2-1

Portugalia - Belgia

1 - 1,35 :jupi: 4-0

 

kurs: 1,76

stawka: 200zł

wygrana: 351zł

 

 

//Nie gra się niby tego samego zespołu na dwóch mocnych i jedynych kuponach na dzisiejsze eliminacje, jednak już w środę pisałem na tym forum, że dla mnie to chyba najpewniejszy mecz do grania, a więc ryzykujemy. Jak chodzi kazachów wiem, że u siebie są "mocni", albo inaczej niewygodni do grania, jednak mam nadzieję, że Serbowie zagrają na 100% a wtedy nie będzie złudzeń. Serbów gram z lekkim strachem, ale mam nadzieję że bezpodstawnie :)

 

 

//No ja p....... wiedziałem , że tutaj wał jest bardziej niż prawdopodobny a jednak mnie namówili :/ Nigdy więcej nie zagram niczyjego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bet-at-home Kupon 5

 

Polska - Armenia

1 - 1,10 :jupi: 1-0

Gruzja - Wyspy Owcze

1 - 1,10 :jupi: 3-1

Czechy - Cypr

1 - 1,10 :jupi: 1-0

Izrael - Estonia

1 - 1,35 :jupi: 4-0

 

kurs: 1,80

stawka: 338zł

wygrana: 607,34zł

 

+607,34 zł

 

 

//Kupon dla mnie oczywiście z takich co kataklizm może tylko spowodować, że nie wejdzie. Gram już dziś ze względu na kursy myslę, że w środę rano max. ako na necie z tego da się wykręcić 1,50 :) Życzę sobie powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bet-at-home Kupon 6

 

Serbia - Portugalia

X2 - 1,31 :jupi: 1-1

Turcja - Norwegia

1X - 1,20 :jupi: 2-2

 

kurs: 1,57

stawka: 200zł

wygrana: 314,40zł

 

+314,40 zł

 

 

//Ten kupon gram na fali sobotnich występów. Zarówno Turcja jak i Portugalia rozegrali piekne zawody i swoim rywalom nie dali najmniejszych szans. Co do turków kurs moim zdaniem jest i tak za wysoki bo ok. 1,90 ale że grają na terenie neutralnym (kara FIFA dla Turków) to asekuracyjnie gram to z podpóreczką, choć nie wiem co musi się stać aby naprawdę grająca na poziome Belgów - słaba Norwegia ograła ambitnych kebabów :) Co do Portugalii napewno czeka ich w środę prawdziwa wojna z podrażnionymi Serbami. Serbska prasa to co miało miejsce w sobotę uznała za największą kompromitację w co prawda krótkiej, ale jednak całej historii Serbskiej piłki nożnej. Jednak tym co pokazali portugalczycy z Belgami (zwłaszcza genialna 2 połowa) jestem jakoś dziwnie o ten mecz spokojny. Moim zdaniem w środę wieczorem kibiców Serbii jeszcze bardziej rozbolą głowy a awans do ME znacznie się oddali. Polecam grać na Portugalię - ja podpieram to "x" mając nadzieję na szczęśliwy dla nas remis. Pozdrawiam i życzę jak zwykle sobie powodzenia.

Aha !! jeszcze jedno - nie słychać o nagłych kontuzjach w obozie Turków oraz "brazylijczyków Europy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bet-at-home Kupon 9

 

FC Bayern München - AC Milan

1X - 1,32 :n: 0-2

Liverpool FC - PSV Eindhoven

1 - 1,50 :jupi: 1-0

 

kurs: 1,98

stawka: 100zł

wygrana: 198zł

 

 

//Trzeba zakończyć obrót na Bet-at-home. Nie mam szczerze 100% przekonania do tego kuponu ale wygląda to moim zdaniem tak:

- Bayern tak samo kiepski jak Milan ale widzę tutaj scenariusz podobny jak na Realu z tym że dziś mają nawet lepszą pozycję wyjściową. Gram to tylko dlatego, że Bayern czy się go lubi czy nie lubi to u siebie poprostu z żadnych rozgrywek nie odpada.

- PSV słabe. Powiem więcej jak oglądałem ich z Liver i Ajaxem wcześniej to było żal patrzeć. Liver już ma awans w kieszeni i co do tego nawet najwięksi fani psv jak też najzagorzalsi wrogowie Liver nie mają najmniejszych watpliwości. Jednak na Anfield przyjdzie kilkadziesiąt tysięcy wiernych fanów nie po to żeby jakiś Etrusc grał na ich ulubieńców nędzne 1x :) Myślę że śmiało ich rozwalą w pył.

 

 

//O k... ale Bayern pojechał. jak pisałem bałem sie tego kuponu, jednak styl w jakim polegli masakra, a chyba tylko Szpakowski widział w grze Bayernu coś pozytywnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księgowość:

 

Bet-at-home

kupony: 9

trafione: 6

skuteczność: 66,66%

Stan konta: 920zł

 

 

Obrót na Bet-at-home zrobiony i z 300zł wpłacony zrobiłem 920 a więc 620 zarobione. Teraz na bank wypłacam wszystko na MB i co dalej jeszcze zobaczę. Albo kasa poleci na BG albo dopłacę na BF. Jak zdecyduję się jednak na GB to dalej będę kontynuowałem ten temat, a jak na BF poproszę o jego zamknięcie. Pozdrawiam[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...