Skocz do zawartości

edamus, bibamus, gaudeamus! Post mortem nulla voluptas


obst_Etrusc

Rekomendowane odpowiedzi

Po zamieszaniu na forum, w starym temacie sam juz się pogubiłem. Przypominam, iż zarazbiam głównie na BF. Mam również kaskę na innych bukach. Jednak w tym temacie ograniczę się do gry na BF. Przypominam, iż na BF gram tylko single (praktycznie ako nie można tutaj grać) i w 90% na Live. Dletego też nie zawsze zdążę podać kupony na czas, ale wtedy będę wklejał jakieś screany. Gram głównie zakłady na gole w opcji: 1 gol lub więcej, 2 gol...........

 

Jeżeli ktoś gra podobnie i jest zainteresowany wymianą opinii proszę o kontakt na PW albo gg. Kilka osób prosiło mnie abym wcześniej podawał propozycję meczy, które biorę pod uwagę do grania w ten sposób danego dnia. Jeżeli czas pozwoli postaram się conajmniej kilka godzin wcześniej podawać mecze, które będę brał pod uwagę.

 

Wszystkie typy gram w realu a temat traktuję jako dzienniczek. Wiem, ze takie granie dla większości jest mało ciekawe, ale widzę że jest kilka osób zainteresowanych tym co robię. A więc gramy dalej.

 

Oczywiście w tym czasie jak forum padło kilka kuponów trafiłem i moje konto nieco wzrosło.

Zagrałem w tym czasie 10 kuponów, z których 8 trafiłem.

 

Aktualny stan konta, dalej zwany Księgowością:

 

Betfair

typy: 74

trafione: 53

skuteczność: 71,62%

Stan konta: 633.84€

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jutro znów będę w rozjazdach. Być może coś uda mi się zagrać na live w międzyczasie ale może być ciężko. Jednak jak obiecałem postaram się coś z czasu wcześniej podać jako propozycje dla grających podobmie niż ja. Na jutro min. 1 gol na takich meczach wydaje mi się pewny:

 

- Lazio

- Leverkusen

- Alkmar

 

Szkoda, że nie będę mógł tego zagrać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem sobie na live na szybo gola na WBA - później to wpisze jak trzeba. Pozdrawiam

 

 

Tak jak pisałem:

 

Kupon 3

 

West Bromwich - Birmingham

na live w 1 połowie przy wyniku 0-0 dałem na 1 gola lub więcej :jupi: 1-1

 

kurs: 1,24

stawka: 88,43€

wygrana: 21,01€

 

+21,01 €

 

DOWÓD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z moich propozycji wypadł AZ i cholera dla mnie to mały shocking :/ Ale na mega wały nie ma mocnych. Reszta na czele z Lazio jak przypuszczałem; niestety nie było mnie aby na makaronach zarobić, inna sprawa, że nie straciłem również na AZ :)

 

A teraz co do jutra:

 

- MU

jakoś nie wierzę w to aby MU w obecnej formie nie strzelił bramki i nie awansował dalej. Powtórzony mecz w pierwszym wynik 2-2

- Chelsea

podonie jak MU z tym, że mecz znacznie trudniejszy, ale na meczach Chelsea w 4 meczach tego pucharu padło 20 bramek (5 na mecz); 18 na meczach Tottenhamu, nie widzę innej opcji.

 

Dla bardziej odważnych Juve i Benfa.

 

//Oczywiście cały czas mówimy o golach w danym meczu a nie na poszczególne zespoły :)

 

 

//Dziś zagrałem tylko Chelsea i się oplaciło, ale właśnie widzę, że wszstkie moje wczorajsze propozycje były trafne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 5

 

Portugalia - Belgia

na live ok. 20 minuty przy wyniku 0-0 wystawiłem 1 gol lub więcej :jupi: 4-0

 

kurs: 1,15

stawka: 350,95€

wygrana: 52,11€

 

+52,11 €

 

DOWÓD

 

//Wcześniej nie mogłem - dziś imprezowałem :) Ale mój typ dnia nie zawiódł. Portugalia dała również ładną kaskę na ako, szkoda tylko że na jednym kuponie miałem Serbów, na których "ziomki" mnie namówili. Jednak dzięki Cristiano i spółce sobota była zdecydowanie na TAK :) Gdybym jeszcze wiedział, że Portugalia da taki popis dopiero po przerwie wygrana na BF by była pewnie 3 razy wyższa, ale nie ma co narzekać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 6

 

Linkopings - Fajerstads

w przerwie po 2 tercji przy stanie 4-1 sprzedałem over 5,5 gola :jupi: 5-1

 

kurs: 1,20

stawka: 53,02€

wygrana: 10,07€

 

+10,07 €

 

DOWÓD

 

 

//Dziś jeszcze prawdopodobnie zagram na live gola na Bolonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betfair

typy:80

trafione: 59

skuteczność: 73,75%

Stan konta: 813.09€

 

 

//Bolonii już nie zagrałem - niestety za szybko wpadło czekałem na lepszy kurs i w 7 minucie zrobiło się jak dla mnie po meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 7

 

Piacenza - Modena

na live w 72 minucie przy stanie 3-1 dalem na 5 goli lub więcej :jupi: 5-1

 

kurs: 2,01

stawka: 13,09€

wygrana: 13,09€

 

+13,09 €

 

DOWÓD

 

 

//Oj to troszeczkę niespodzianka, ale miła - zagrałem z braku adrenaliny bo już 22 minęła a ja nic nie grałem :) a okazja się trafiła, ponieważ Modena złapała w 67 minucie redsa, a Piacenza wykorzystala to pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 8

 

Serbia U21 v Portugal U21

na live w 62 minucie przy stanie 1-0 sprzedałem 2 gole lub więcej :jupi: 2-0

 

kurs: 1,50

stawka: 26,18€

wygrana: 12,96€

 

DOWÓD

 

//Wow tylko wystawiłem i chyba za 2 minuty strzelili. Oby tak zawsze :)

 

PS. Jako, że sa ludzie których interesuje to co gram na BF i na PW dają tego dowody, postaram się więc częściej z wyprzedeniem podawać moje propozycje. Teraz jestem w pracy i z czasem słabo dlatego na dziś tylko to:

 

- Brazylia - 1 gol bardzo mocno; 2 gole tez mocno; over średnio; dla odważnych jakiś większy overek za small staweczkę.

 

Pozdrawiam Etrusc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mam czasu na większe granie na BF. Dziś popatrzyłem w ofertę i wychodzi, że jakieś bramki powinny wpaść na:

 

- K'lautern ; ale ja mam do 2 niemieckiej strasznego pecha - jednak tutaj powinien być smiało over

- Aston Villa - widzę, że cały świat gra tutaj under wieszcząc 0-0; dla mnie nic bardziej mylnego. Nie wiem może nie nastrzelają overka ale gol śmialutko powinien wpaść.

- Sparta Praga - bardzo silna para w tym meczu. Uważm że jadni i drudzy zagrają o pełna pulę. Bramki raczej nieuniknione.

 

Osobiście uważam, że dziś lepiej próbować w tych meczasch grać na 2 lub 3 gole po mniejszych stawkach. Wiecie ciężkie mecze i do tego poniedziałek :)

 

//Jeszcze jedno. Wiem, że taka argumentacja może nie wiele komuś mówić, ale nie mam czasu pisać całych analiz jakie przeprowadzam zanim podejmuję ostateczną decyzję. Jednak ktoś obserwujący uważnie temat napewno dojdzie do wniosku dość szybko czy warto to grać czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 10

 

Kaiserslautern - MSV Duisburg

sprzedałem na live przy stanie 0-1 zakład na 3 gole lub więcej :jupi: 0-3

 

kurs: 2

stawka: 14,29€

wygrana: 14,15€

 

+14,15 €

 

DOWÓD

 

 

//Nie miałem dziś czasu na granie. Jedynie z braku laku w wolnej chwili zagrałem na przełamanie 2 niemiecką, gdyż do tej ligi mam strasznego pecha. Pozostałe dwie moje propozycje Sparta i Aston również weszły. Może powalczymy coś jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 11

 

Sao Paulo - Necaxa

wystawiłem przed meczem over 2,5

 

kurs: 1,71

stawka: 10€

wygrana: 6,74€

 

+6,74 €

 

DOWÓD

 

 

//Grałem przed samym meczem i już nie chciało mi się wczoraj klepać tego nawet. Dziś postaram się przed 16 wrzucić jakieś propozycje na wieczór. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 15 jest mecz:

 

Longby - Koge

typ: over 2,5 :jupi: 5-3

 

To oczywiście 2 liga duńska. BF nie ma tego na gole ale w tym meczu powinien śmiało paść overek 2,5. Jedyny minus bardzo mały kurs na ten typ ok. 1,50 Po takim nędznym kursie wystawiłem ok. 50 euroli zobaczymy co się sprzeda. Później wpiszę o ile sprzedam.

 

 

//Kto nie grał niech żałuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co p......... w tańcu trzeba pograć o prawdziwe pieniądze. Wypłaciłem kaskę z Bet-at-home prawie 1000; troszkę wpadło na ziemi; do tego troszkę z kieszeni dołożyłem. Łącznie z tym co tutaj miałem czyli ponad 300 eurosków daje 1400 i taki budżet mam nadzieję pozwoli ugrać jakieś poważne pieniądze.

 

Teraz jak chodzi o pytania na PW jakie dostaję z czego 99% to jest prośba o pomoc w grze na Betfair - nie widzę problemu ! Pod każdym postem podaję KOD polecający do Betfair. Wszyscy zakładający tam nowe konto po wpisaniu tego kodu mogą liczyć na moją pomoc.

 

 

Betfair

typy:85

trafione: 64

skuteczność: 75.29%

Stan konta: 1400 €

 

 

Wkrótce kolejny typ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...