Skocz do zawartości

Sposob (potrzebni wpsolpracowanicy)


tomek83wawa

Rekomendowane odpowiedzi

W krótkim skrócie, takie cos wymodziłem:

 

Sposob dosć długi (ale mysle ze warto spróbować)

Potrzebna jest grupa ok 7-8 osób (by nie było zbytniego bajzelu)

Kazda osoba typuje jedyno zdarzenia dziennie po kursie 1,9 dwudrogowe, najlepiej czysto losowe (sumy punktow, handicapy, co tam chcecie) i stara się trafić.

Czekamy na serie przynajmniej 4 nie trafionych pod rząd typow przez jedną osobę ( nepewno w koncu sie taka trafi), i jak taka seria sie pojawi to lecimy konsekwentnie 3 etapy progresji na to zę jeden z kolejnych jego trzech typów wejdzie,

Szansa, że ktoś nie trafi 7 razy pod rząd jest raczej znikoma

W ostatecznosci mozemy serie nietrafien skrocic do 3 (choc nie skłaniałbym się ku temu) a potem juz leciec z progresją

CZEKAM NA ZGLOSZENIA (piszcie w tym temacie)

JA BYŁBYM SKŁONNY PRZETESTOWAĆ TO ZA MAŁĄ KASĘ

Warto sprubować, potrzebne osoby które w mairę systematycznie są na forum

 

STAWKI

 

1. etap - X (stawka początkowa) ( W PROCENTACH TO BEDZIE 10,2% KAPITRAŁU)

2. etap - 2,5 X (25,6% KAPITAŁU)

3. etap - 6,25 X ( 64,1% KAPITAŁU)

------------

 

1. etap trafiony (kurs 1,91 na czysto )

Dopiero 2. etap trafiony ( łączna stawka 3,5 X - wygrana 4,77 X (daje to kurs 1,36)

Dopiero 3. etap trafiony (przy wkładzie 9,75 X - wygrana 11,93 X ( daje to kurs 1,22)

 

STAWKI MOŻNA POTEM OPTYMALIZOWAC

 

MYSLE ZE MA TO SZANSE POWODZENIA

Nie bądźcie sceptyczni, próbujemy????:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mówie że zwiekszam prawdopodobienstwo, bo nie mam nic do tego, po prostu nie wierze w takiego pecha zeby nie trafic ani razu na 7 DWUDROGOWYCH LOSOWYCH PODKREŚLAM ZAKŁADÓW, wiec to tyle w tym temacie:)

A WIEC ZAPISANI:

1. TOMEK83WAWA

2. KOB22

 

CZEKAMY DALEJ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie wierze w takiego pecha zeby nie trafic ani razu na 7 DWUDROGOWYCH LOSOWYCH PODKREŚLAM ZAKŁADÓW

 

Hmm. Ja wierzę jak najbardziej. Wielu już takich było, co myśleli, że system sprawi, że będą wygrane na chybił-trafił, ale niestety wszyscy się przejechali. Jak wygrywać w zakładach to tylko dzięki wiedzy i umiejętności wytypowania zwycięzcy. Na chybił-trafił nic nie wyjdzie nigdy. Na początku może wyjdzie, ale jak coś ugrasz to przyjdzie moment, że wszystko wtopisz. Osobiście odradzam. Mimo to powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie że zwiekszam prawdopodobienstwo, bo nie mam nic do tego, po prostu nie wierze w takiego pecha zeby nie trafic ani razu

 

Czyli rozumiem, ze jak nie trafisz 10 razy, to za 11 jesteś pewny, że wygrasz, bo takiego pecha mieć nie możesz? :k:

 

najlepiej czysto losowe

 

Czyli byle co? Rozumiem %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek to nie przejdzie. Jak chcesz mieć zyski z bukmacherki to wyszukaj fora, strony z konkursami i analizami i czytaj to a z czasem nauczysz sie odpowiedniego myślenia i "wyłapywania" okazji, które mogą przynieść zyski. Jest to trochę trudny sposób, bo żeby się nauczyć odpowiednio grać to trzeba z rok albo więcej, ale za to potem możesz już samodzielnie grać i wygrywać. To jedyna droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...