Skocz do zawartości

PEWNIAKI Tomashi`ego - Zysk: 40,12 zł - Yield: + 95,07%


Tomashi

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem podzielić się z forumowiczami moimi typami ponieważ mając takie swoje małe "archiwum" typów będzie mi łatwo w przyszłości wyciągnąc z nich wnioski. Będę podawał przy podsumowaniu zawsze stan konta. Na dzień dziesiejszy wynosi on 0zł. Mam na dzieję, że na koniec tego miesiąca stan konta pokaże chociaż +200 zł. Będe się starał zawsze w taki sam sposób zapisywać typy i statystyki aby wszystko było przejżyste i estetyczne. Moje kursy i zdarzenia są brane z BetGun`a ponieważ tam gram.

 

KUPON 1:

Genclerbirligi - Fenerbahce x2 :t: (wynik: 0-1)

 

Co prawda Fenerbahce wygrało ostatnio z Genclerbirligi to postawiłem na "x2" ponieważ BetGun dało bardzo niski kurs na remis a mianowicie 3,25 zas na wygrana gospodarze aż 3,65. Z tego wywnioskowałem, że BetGun sugeruje, że większa jest szansa na remis niż na wygraną gospodarzy. Zdziwiło mnie to dosyć bardzo bo porównując inne mecze o podobnych kursach na wygrana gospodarzy i gości to w każdym innym meczu kurs na remis był najwyższym kursem. Wolę zagrać asekuracyjnie niż potem żałować, że nie postawiłem "x2"

 

J.Hernych - G.Kuerten 1 :t: (wynik: 2-0)

 

Hernych jest w dobrej formie czego nie można powiedzieć o Kuerten. Hernych ma moblizację, bo jeśli dzisiaj wygra to ma szansę wygrać grupę i dalej grać o finał. Pozatym Kuerten przegrał w LV z Beckerem z którym Hernych wygrał

 

AKO: 1,65

Stawka: 20 zł

Wygrana: 33,04 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


KUPON 2:

GKS Belchatow - Gornik Leczna 1 :t: (wynik: 6-0)

 

Co tu dużo mówić. W dzisiejszym meczu zmierzy się zespół zajmujący 1. miejsce w tabeli (gospodarze) z zespołem zajmującym dalekie 14 miejsce (na 16 możliwych). W ciągu ostatnich 4 meczy w których GKS grał z Górnikiem (GKS jako gospodarze, Górnik jako goscie) to trzeba zauwazyc ze Górnik nigdy nie wygrał z GKS`em na ich boisku, co najwyzej zremisował ale GKS teraz jest w bardzo dobrej formie i moim zdaniem pokona gosci z przysłowowym palcem w du.... Dziwie się tylko że bukmacherzy dali aż tak wysoki kurs na ten meczyk (w BetGun 1,47)

 

Philadelphia 76ers - Memphis Grizzlies 1 :t: (wynik: 117-112)

 

Trudno jest mi tu coś cokolwiek powiedzieć bo nie interesuje się koszykówką. Philadelphia wygrała ostatnio spotkanie z Phoenix Suns. Bilans z ostatnich 10 meczy Philadelphi to 5 wygranych i 5 porażek - nie najgorzej nie najlepiej. Memphis wygrało tylko 3 mecze sposród ostatnich 10 a ogólnie to wygrało tylko 4 meczy wyjazdowe na 29 możliwych a wieć na prawdę grają tragicznie. Nie przewiduję w tym meczu niespodzianek.

 

Vastra Frolunda HC - Timra IK 1 :t: (wynik: 2-1)

 

Frolunda gra dzisiaj o swoje "być albo nie być" - jeśli przegrają to odpadają. Timra ma już dalszą grę zapewnioną więc pewnie sobie dzisiaj odpuści. Moim zdaniem Frolunda pokona Timre z przewogą co najmniej 2 goli.

 

AKO: 3,42

Stawka: 10 zł

Wygrana: 34,16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam, ze w obu kuponach nie ma analizy spotkań ale po prostu niektóre spotkania zaczynają się za kilka minut a nie chce dodawac analizy w trakcie czy po spotkaniu

 

KUPON 3:

M.Safin-F.Verdasco 1 :t: (wynik: 2-0)

Detroit Red Wings-Chicago Blackhawks 1 :t: (wynik: 6-2)

 

AKO: 2,10

Stawka: 7,20 zł

Wygrana: 15,12 zł

 

KUPON 4:

Toronto Raptors-Milwaukee Bucks 1 :n: (wyik: 81-94)

NY Knicks-Golden State Warriors 1 :t: (wynik: 106-97)

Chicago Bulls-New Orleans Hornets 1 :t: (wynik: 104-93)

 

AKO: 2.94

Przegrana: 5 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...