Skocz do zawartości

moj system II


OgryzekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Ponizej przedstawiam kolejny system jakim gram.

Obstawiamy obojetnie na jaki mecz ze padnie remis ( polecam lige francuska 1i 2. 2portugalska, 2wloska i 2hiszpanska). Zalozmy ze kurs na tami mecz wynosi 2,7

 

1poziom:

2,7 x 5zl = 13,5zl - 5zl = 8,5zl zysku. Jezeli w tym meczu nie padnie remis wybieramy inny mecz z lig ktore wyzej zamiescilem.

2poziom:

2,7 x 12zl = 32zl - 17zl = 15zl zysku. Jezeli za 2razem nie uda nam sie poprawnie wytypowac remisu wybieramy inny mecz z gramy

3poziom:

2,7 x 30zl = 81zl - 47zl = 34zl zysku. Jezeli tym razem znowu mielismy pecha i zle wytypowalismy remis gram nastepny mecz.

4poziom:

2,7 x 75zl = 202zl -122zl = 80zl zysku. Juz chyba nie musze mowic co robimy jak w tym meczu nie padl remis:)

5poziom:

2,7zl x 187zl = 504zl - 309zl = 195zl

 

Nasze mecze powinnismy wybierac z 2-3lig. W tych ligach ktore podalem wczesniej podczas jednej kolejki pada okolo 32-38% remisow . Dla przykladu w ostatniej kolejki Ligue1 remisy padly w 4spotkaniach na 10meczy. Pamietajcie tez o tym zeby te max 5poziomow skonczyc w 1weekend podczas jednej kolejki. W tym systemie nie licza sie nasze umiejetnosci lecz rachunek prawdopodobienstwa. Ja osobiscie nie gram tym systemem ale mam znajomego ktory gra nim co weekend i musze przyznac ze rzeczywiscie wygrywa. Nie zarobimy tym systemem sporo kasy. Moj znajomy wyciaga max80zl tygodniowo. Wedlug mnie dla takich pieniedzy nie warto ryzykowac utrate 309zl ( bo tyle ten system moze max ksztowac podczas jednej kolejki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic nowego nie wymyśliłeś. To zwykła progresja na remis, wielu graczy tak gra. System jest dobry, ale zależy od początkowego wkładu oraz od cierpliwości gracza.

 

Więcej o niej znajdziesz tutaj: http://obstawianie.com/tematy168/ulepszona-progresja-vt5922.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nie wymyśliłeś.

Powiedz mi gdzie pisalem ze to ja wymyslilem? :) Napisalem tylko ze takim systemem gra moj kumpel i to wszystko. A druga sprawa nie jest to zwykla progresja na remis. W zwyklej progresji wybieramy jedna druzyne i gramy na nia ciagle co wiaze sie z dlugotrwalym graniem i niskimi wygranymi, a czasem jak druzyna ma po 10serii bez remisu bankructwem. Ten system ktory ja opisalem ( podkreslam opisalem a nie wymyslilem) polega na graniu na remisy w I i II francuskie, II wloskiej, II hiszpanskiej, ale nie wybieramy jakis specjalnych druzyn tylko obstawiamy na obojetnie jaki mecz z tej ligi na remis. Jezeli to nie wejdzie gramy na innym mecz z tej ligi za wieksze pieniadze (patrz na moj pierwszy post). Oczywiscie w ciagu 1kolejki musimy skonczyc system aby na nastepna kolejke grac od nowa. W tym systemie nie czekamy na remis druzyny ktora sobie wczesniej wybralismy tylko polujemy na obojetnie jaki remis. W tych ligach ktore podalem pada tak duzo remisow ze powinnismy bez problemu wtrafic jakis remis do max 5poziomu. Wyjasnie to na przykladzie.

 

1 poziom:

24luty godzina 17:00 mecz Toulouse-Marseille obstawiamy za 5zl na remis. Mecz sie konczy wynikiem Toulouse 3 - 0 Marseille i przegralismy.

2poziom:

24lutego godzina 19:30 mecz Troyes-Lorient obstawiamy za 12zl na remis. Mecz konczy sie wynikiem Troyes 3 - 0 Lorient przegralismy

3poziom:

25lutego godzina 15:00 mecz Cadiz-Salamanca obstawiamy za 30zl na remis. Mecz konczy sie wynikiem Cadiz 2 - 0 Salamanca- przegrywamy

4poziom:

25lutego godzina 18:00 mecz Lens-Nancy obstawiamy za 75zl na remis. Mecz konczy se wynikiem Lens 2 - 2 Nancy i wygrywamy W ten sposob konczymy system w ten weekend i czekamy na nastepna kolejke aby zaczac grac od nowa. Na tym polega ten system. Jedyne co musimy zrobic to wybrac sobie kilka spotkan wczesniej ktore odbeda sie o roznych godzinach w rozne dni (sobota, niedziela)

Jak juz wczesniej pisalem nigdy nie gralem tym systemem. Gra nim moj kumpel i rzeczywiscie wygrywa. Wygrane nie sa zbyt duze ale raczej pewne. Przeciez wreszcie uda nam sie wytypowac poprawni remis w ligach gdzie srednio pada prawie 40% remisow w kolejce. Osobiscie uwazam ze jest to znacznie leszy system niz zwykla progresja. Dla porownania tutaj w ciagu tygodnia wygramy okolo 30-80zl co w miesiacu daje -120-320zl. W zwyklej progreesji musimy czekac w granicy miesiaca ( w ciagu miesiaca zazwyczaj zostaja rozegrne 4kolejki wiec nasza druzyna gra tylko 4razy) a czasem nawet dluzej aby cos wygrac. Pomine juz fakt ze moglismy miec cholernego pecha w doborze druzyny i ta wywinie mam psikusa i nie bedzie remisowala 12razy z rzedu. Jezeli interesujecie sie pilka to wiecie ze bardzo czesto dochodzi do takich sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...