Skocz do zawartości

Projekt Medalik :)


Medalik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W tym temacie będę prowadził dosyć specyficzny projekt gry.

Specyficzny dlatego, bo nikt nie gra w ten sposób :smiech: z góry proszę, aby nie komentować kursów ani sposobu gry :D

 

Krótkie zasady:

*gram średnio 1-2 typy tygodniowo

*w większości przypadków będą to niskie kursy

*gram va banque

 

Zaczynam od drobnych które mam na Bet-at-home - 14,90 zł :mrgreen:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prokom Trefl Sopot - Panathinaikos Athen 69-75

Konto: 27,14zł

Typów trafionych: 4

 

Jutro wrzucę szersze objaśnienia tego projektu bo zapewne dla wielu taka gra wydaje sie dziwna.

Komenty mile widziane :D

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne zasady mojego projektu są znane: 1-2 typy tygodniowo, zazwyczaj rozkłada się to jeden typ z pucharów w środku tygodnia, jeden z kolejek ligowych w weekend.

Dlaczego tak? Próbowałem już różnych sposobów, testowałem różnego rodzaju zasady – wiadomo nie ma w 100% pewnego czy uniwersalnego sposoby gry. Ja przyjąłem taki bo taki mi najlepiej odpowiada, większość przypadków przegranych typów to właśnie ich duża ilość. Nie jestem tutaj żeby kogokolwiek pouczać, dlatego pisze na swoim przykładzie i tak jak ja to widzę. Nawet małe odstępstwo od ustalonych zasad, zakładając że są to zasady dobre kończy się porażką. Poprzez porażkę rozumiem tutaj wtope – czyli de facto koniec projektu. To jest właśnie całe ryzyko grania va banque, że jeden nie trafny typ przekreśla całą dotychczasową pracę.

Chciałem również zwrócić uwagę na fakt, iż nie jest to sposób szybkiego zarobku. Zwłaszcza jeśli się go zaczyna od małych kwot. Ja na forum ruszyłem z takim właśnie projektem z różnych powodów. Bo muszę komuś coś udowodnić, bo sam chcę się przekonać, że można, bo nad tym systemem siedzę od ponad 4 lat i tak można by długo.....

Ktoś zapewne spyta dlaczego akurat kwota początkowa 14,90 i jaki ja mam z tego zysk. Tutaj mniej ważne jest od jakiego poziomu się zaczyna, bardziej (dla mnie) liczy się ilość trafnych typów z rzędu. Równie dobrze mogłem zacząć od 1000zł jak i od 1 zł. Te 14,90 to były drobne które zostały mi na Bet-at-home i zamiast je wypłacać (głównie gram na Expekcie) zacząłem właśnie od tej kwoty.

 

 

Jak się natomiast sprawa ma z zarabianiem bo w końcu po to się wszyscy bawimy w ten sport zwany bukmacherką. Otóż jakiś czas temu już dobitnie przestawiłem się z gry na inwestowanie. Może to zabrzmieć trochę śmiesznie bo jak wspominałem wyżej to jest sport i wyniki są nieprzewidywalne. W tym miejscu nie będę się upierał przy swoich sądach, czy da się na tym zarobić i jakie jest ryzyko, każdy to oceni z czasem, gdy pojawi się większa ilość typów

.

Przykładowo w lutym zostały zagrane 4 typy które przyniosły zysk 65%. Znaczy to, że grając czy jak kto woli inwestując kwotę 1000zł zyskalibyśmy na czysto 650zł. I proporcjonalnie ze 100zł byłoby to 65zł itd...

Pewnie wielu graczy stwierdzi, że jest to za duże ryzyko, są za niskie kursy i taki zysk to można zrobić na jednym typie. Zapewne mają racje, ja jednak pozostaję przy swoim sposobie, nikogo na siłę do niego nie przekonuję. Trzeba jednak zauważyć jedną różnicę. Dla typera taki zysk w ciagu de facto pół miesiąca to jest nic, natomiast dla inwestora to jest sporo. Jeśli chodzi o ryzyko, tutaj również nie będę się spierał ani głosił swoich racji, każdy ma na ten temat własne zdanie.

Kolejny aspekt to wiele razy poruszane w prywatnych rozmowach niskie kursy i związane z nimi wysokie ryzyko. Uprzedzając stwierdzenie, że trafiając kilka niskich kursów i wtapiając jeden raz jesteśmy na minusie podam kilka danych mianowicie:

W ciągu 4 miesięcy prowadzenia poprzedniego projektu na innym forum grałem same niskie kursy. Zdarzyły się 4 wtopy, i całkowity zysk wyniósł 154%. Dla typera to nic, dla inwestora sporo.

Jest to jednak tak jak już wspominałem kwestia dyskusyjna i zależy od indywidualnego podejścia.

Linku ani adresu podać nie mogę bo raz że na forum będzie on ocenzurowany dwa, że administracja się nie zgodzi bo to jednak konkurencyjne forum. Jeśli ktoś chciałby się z tym zapoznać proszę na priw.

 

Trochę tego naskrobałem, mam nadzieję, że w miarę jasno przedstawiłem swój pkt widzenia na ryzyko, niskie kursy i taki sposób gry.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...