Skocz do zawartości

Czy ktoś może gra podobnie?


norek211

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdźcie na http://obstawianie.com/topics167/zarabiamy-na-obstawianiu-vt11876.htm

 

i zobaczcie jak gra zielony_admin.

Tzn nie chodzi mi o to że nie wiadomo co wymyślil, bo trzeba mieć kasy na taką gre. Ale zastanawiam się jakby to ulepszyć, no i co zrobić gdy nie wchodzi typ 1 lub 2?

Jeśli komus sie nie chcialo zaglądnąć To krótko opisze sposób gry kolegi admina zielonego

Otóż np menchester - chelsi typ 1 to kurs 2,15 a typ 2 to 2,3. Otóż nie hcodzi o same zespoły i czy takie kursy akurat byly by tutaj w tym przypadku. ale wiadomo że chodzi o znalezienie takiego meczu gdzie typ 1 i typ 2 przekracza kurs 2,00 i gdy gramy płaską stawkę np za 1 zł. to wydajemy na kupon łącznie 2 złote i gdy założymy że będzie typ 1 lub 2 to jesteśmy tak czy inaczej do przodu. No ale czy ktoś mi pomoże wyliczyć za ile mam zagrać następny mecz (tzn jakie stawki) gdy wpadnie remis. bo wtedy trace 1+1 zł.=2 zł. no i czy ktoś to ulepszył lub próbował. Wiadomo że chodzi o progresje. ale jak dużą?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chcesz wiedziac jaką progresje??

Czy to nie oczywiste?

Zamias grac oba te typy mozesz równie dobrze zagrac ze nie bedzie remisu i grac na to progresje co ci sie raczej nie zwróci bo bedziesz musiał podbijac około 5 razy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Anonymous

Szkoda tylko, że jemu nie chodzi o cover tylko o progresje właśnie %-)

Jedyna różnica w tym, że on nie chce grać progresji na remisy jak to w większości wypadków, tylko progresję "przeciwko remisom" - która jak na moje jest trochę ostro zgubna, bo ogólny kursy na brak remisu będzie ile (w wypadku kursów >2 na obie ekipy)? Jak na moje to w granicach 1.3 jak nie mniej. Wychodzi na to, że co krok musiałby podbijać stawkę o jakieś 433% a to jak na moje jest trochę zbyt zabójcze, chyba że przewidujesz maks 2 poziomy.

 

Inaczej mówiąc - lepiej taki rodzaj progresji sobie odpuścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...