Skocz do zawartości

Analiza kursów i wyników


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mam taki pomysł żeby przeanalizować bazę danych z kursami i późniejszymi wynikami. Aby to zrobić potrzebuje bazy danych wyników i kursów, którą rzecz jasna zrobię.

 

Ale potrzebuje pare danych do analizy - głównie chodzi mi o marże, czyli jak wyliczyć realne kursy tak zeby się zamkły na 100%, jak wyliczyć marżę bukmachera - chodzi o konkretne wzory i prosze bez tekstów ze to nie ma sensu bo proba nie strzelba.

 

Poza tym ostatnio (listopad 2006) analizowałem samą marżę przez cały miesiąc i typowałem tylko mecze o kursie od 1,3 do 1,6 przy marży 11-13% - przy odpowiednim systemie (który jeżeli sie sprawdzi to opublikuje) w miesiąc czasu podwoiłem wynik - na dzień 1 listopada zacząłem z kapitałem 20zł, a 22 listopada miałem 41,25 zł - skuteczność typowania to 75% - na tym zakończyłem testy, bo aktualnie pracuje nad programem który będzie pobierał aktualną listę kursową, przeanalizuje odpowiednie kursy w oparciu o bazę danych, marże itd. z zastosowaniem sieci neuronowych oczywiście :) - część już jest gotowa.

Dodam że grałem zawsze na dwa mecze.

 

Ale potrzebuje najważniejszą informację czyli jak sie liczy marże (pytanko jw), oraz wszystkie istotne rzeczy które mają wpływ na wynik.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Anonymous

aaa dodam że musi być jakaś wspólna cecha, które mecze są trafne - oczywiscie nie na 100% ale z duzym prawdopodobienstwem.

Przeszkodą było dla mnie zebranie bazy danych ale z tym juz sobie poradziłem.

 

Dodam ze opieram sie na danych z bet-at-home, bo tam jest najbardziej przyjazny interfejs do ściagania danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

i jeszcze pytanko - dlaczego buk ustawia różne marże ?? dla jednego 10% dla drugiego 20% czy chodzi moze o to ze jezeli jest pewny wyniku 1,20 to ustawia marze na 20% zeby wiecej zgarnac czy jak ?? bo to tez wazna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby wiecej zgarnac czy jak ??

 

Tak.

 

Ew. jak daje jakąś dobrą promocję to zwiększa marżę, aby mu się kasa zwróciła. To taki dzisiejszy marketing. Co nie zmienia faktu, że jak buk daje kursy 1,6 / 1,6 na zakłady dwudrożne, a słyszałem o takich, to jest nieźle jebn**ęty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bo:

1. wydaje mi sie ze punkty to dobry pomysł

2. nie bardzo jeszcze czaje sieci pomimo tego że mi sie ten temat bardzo spodobał.

 

Chyba, że połączymy siły :p, w kwestii sieci :) - co Ty na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...