Skocz do zawartości

Mój system


zembalski

Rekomendowane odpowiedzi

Obstawiam na Sportingbet w ten sposób:

Rozbijam stawkę na 2 i gram na każdym kuponie mecze po bardzo niskich kursach

piłka nożna: <= 1,05 ale nigdy bez podpórek, i odpadają ligi z obu Ameryk i mecze towarzyskie

siatkówka <= 1,02 wszystkie ligi

piłka ręczna <= 1,05 bez podpórek

koszykówka <=1,03 bez podpórek

I jeśli obstawiam na żywo to tylko wtedy gdy przed meczem kurs na daną drużynę był <= 1,60

 

System sprawdza się od miesiąca. Ale nie można łamać tych zasad(ja złamałem i straciłem prawie 3 tysiące. A trzymając się tych zasad zarobiłem 1800 w tydzień(z 1500). Polecam!

 

Teraz gram 250 złotymi(zarobiłem od poniedziałku 40 złotych). A w ten weekend zarobię 100 :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Anonymous

coś chyba kręcisz z tymi stawkami, najpierw grałeś tysiącami teraz setkami, ale nie to chciałem napisać, po prostu udało Ci się w tym tygodniu, ale w następnych już nie musi być tak kolorowo :/ Ogólnie to mały zysk, kursy horrendalnie niskie, nie zawsze takie "pewniaczki" wchodzą. Zatem jestem na NIE ale oczywiście życzę Powodzenia, może Szczęście nadal będzie Ci dopisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System sprawdza się od 17 października:) Raz się nie sprawdził: Real przegrał u siebie chyba z Gefate. Jeden raz w ciągu 3 miesięcy system nie wypalił:) a z 3 tysięcy zrobiły się setki bo mną emocje nosiły niekiedy i dupa:| system sprawdza się tylko dla sportingbet:)

 

W sumie największą robotę odwalają tutaj statystycy ze sportigbet bo to oni wskazuję w tym systemie na co stawiać.

 

To nie jest kryptoreklama :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten system to glupota. jesli grasz w koszykowce na kursy 1,03 to to jest dla mnie najwieksze nieporozumienie. Ja gram na druzyny ktore maja serie powyzej 5 wygranych/przegranych - i jade progresja ze kolejny mecz przerwie ich serie i dobrze na tym wychodze.

 

a na takie male kursy gram jedynie remisy w nhl bo w razie nie wypalu jestem w stanie zrobic 4-stopniowa progresje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

co to za system? Jak dla mnie to jest lecenie po kursach a nie system. Miales sporo szczescia to wygrales, zobaczymy za 2-3tyogdnie. smieszny mnie troche fakt ze piszesz ze w tydzien zarobiles 1800zl a 2linijki nizej piszesz ze w ten weekend zarobisz 100zl hehe krecisz ostro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...