Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] Kupony Rekina


rekin

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Jako, że właśnie na moim magicznym koncie Gamebookers pojawiło się 10 zł postanowiłem pójść w ślady co po niektórych i również umieszczać tu swoje typy, również po to żeby sprawdzić swoją skuteczność. Mam nadzieję, że forma będzie zwyżkować, bo ostatnio szło nienajlepiej. Tak więc zaczynam od 10 zł. Pisanie tutaj traktuję jak najbardziej poważnie i wszelkie podane typy będą rzeczywiste.

 

Wszelkie komentarze (twórcze i wnoszące cokolwiek do tego tematu) mile widziane...

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwszy kupon:

 

Ginepri-Korolev typ: 1 1,45 :n:

Acasuso-Roitman typ: 1 1,35 :n:

 

kurde... kompletnie nie trafiony kupon...

Obecny stan konta: 5 zł.

 

Dzisiaj Championship i LM... zobaczymy jak to wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kupon na dzisiaj...

 

Peterborough v Boston U

1 1.62

 

Preston v Norwich

1 1.60

 

Millwall v Leyton

1 1.70

 

kurs ogólny: 4.41

Stawka: 3 zł

ew. wygrana: 13.23 zł

 

Mam nadzieję, że wejdzie. Nie mogłem się zdecydować między Millwall a Preston no i mam nadzieję, że na moje szczęście wziąłem oba. Peterborough to jasna sprawa: grają z 23. drużyną ligi z rekordem na wyjeździe: 2-3-11 a w ostatnich 5 meczach 0-1-4, która w dodatku przyjeżdża na mecz z 13 profesjonalnymi zawodnikami bo 7 z podstawowego składu z różnych powodów grać nie może.

 

Preston gra bardzo dobrze u siebie, natomiast Norwich nienajlepiej radzi sobie na wyjazdach a w dodatku dzisiaj bez 2 strzelców zespołu (Huckerby, Earnshaw), również problemy kadrowe w obronie.

 

Millwall natomiast wydaje się w być w tym momencie najlepszą drużyną League 1. 3 zwycięstwa z rzędu, podczas gdy Leyton po dwóch sromotnych porażkach zanotował remis u siebie z beznadziejnie grającym na wyjazdach Carlisle. Leyton ma również problemy kadrowe.

 

Zobaczymy jak to wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyłem po 12 minutach 0:3 dla Leyton to mi ręce opadły :k:

 

cóż... ostatnie wyniki jakoś ciężko trafić... nawet w tenisa...

 

za 2 zł próbuje NHL:

 

Toronto Maple Leafs vs Boston Bruins

 

typ: Toronto (ML) kurs: 1,45

 

Głównie sugeruję się ostatnią serią pomiędzy tymi dwoma zespołami: Toronto wygrywało 10:2 na wyjeździe i 5:1 u siebie, a w NHL serie trwają długo...

 

Toronto w ostatnich 10 meczach rekord 7-1-2, grają o utrzymanie miejsca dającego grę w play-offach.

 

+

 

Tampa Bay Lightenings- Florida Panthers

typ: Tampa Bay (ML) kurs: 1,5

 

Florida to zespół przeciętny, zajmujący miejsce w dolnej części tabeli. w poprzednim meczu te drużyny również grały ze sobą i po głupich błędach defensywy Tampa Bay, zwycięstwo na swoim lodowisku odniosła Florida. Czas na rewanż.

 

Stawka: 2 zł

 

Dobrym typem wydaje się być Vancouver, ale wolę pozostać na tych dwóch...

 

Życzę wszystkim powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyłem po 12 minutach 0:3 dla Leyton to mi ręce opadły :k:

 

cóż... ostatnie wyniki jakoś ciężko trafić... nawet w tenisa...

 

za 2 zł próbuje NHL:

 

Toronto Maple Leafs vs Boston Bruins

 

typ: Toronto (ML) kurs: 1,45

 

Głównie sugeruję się ostatnią serią pomiędzy tymi dwoma zespołami: Toronto wygrywało 10:2 na wyjeździe i 5:1 u siebie, a w NHL serie trwają długo...

 

Toronto w ostatnich 10 meczach rekord 7-1-2, grają o utrzymanie miejsca dającego grę w play-offach.

 

+

 

Tampa Bay Lightenings- Florida Panthers

typ: Tampa Bay (ML) kurs: 1,5

 

Florida to zespół przeciętny, zajmujący miejsce w dolnej części tabeli. w poprzednim meczu te drużyny również grały ze sobą i po głupich błędach defensywy Tampa Bay, zwycięstwo na swoim lodowisku odniosła Florida. Czas na rewanż.

 

Stawka: 2 zł

 

Dobrym typem wydaje się być Vancouver, ale wolę pozostać na tych dwóch...

 

Życzę wszystkim powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie....

 

Tampa Bay-Florida 3:2 :t:

Detroit Pistons-Milwaukee Bucks 84:83 :t:

Toronto-Boston Bruins 0:3 :c:

 

Oczywiście jeden mecz...

 

A Vancouver wygrało 3:2... Typ wliczający dogrywkę i karne (ew. sama dogrywke w NBA) wszedlby... po wysokim kursie... :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie....

 

Tampa Bay-Florida 3:2 :t:

Detroit Pistons-Milwaukee Bucks 84:83 :t:

Toronto-Boston Bruins 0:3 :c:

 

Oczywiście jeden mecz...

 

A Vancouver wygrało 3:2... Typ wliczający dogrywkę i karne (ew. sama dogrywke w NBA) wszedlby... po wysokim kursie... :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.. no to próbujemy dubelka:

 

R. DE VOEST - M.VERKERK Typ: 1 1.53

 

M.VASS.ARGUELLO-S.GALVANI Typ: 1 1.45

 

Verkerk po kontuzji, niemożlwie żeby zaczął od razu wygrywać po tak długim rozbracie z tenisem. De Voest dobra gra przy siatce, dobry serwis. To powinno starczyć na dzisiejszego rywala.

 

Vassallo Arguello ostatnio szybko odpadł, lecz mimo to dzisiaj nie powinien mieć problemów z 33-letnim Włochem, który wczoraj męczył się w 3 setach z Juanqueirą. Równieź te 3 sety rozegrane wczoraj przemawiają za zwycięstwem Arguello

 

Kurs ogólny: 2,22

Stawka: 1 euro

 

Wszystkie najbliższe kursy wydarzeń będą z buka Totosi (ciekawe ile ich będzie :help::krzeslo: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.. no to próbujemy dubelka:

 

R. DE VOEST - M.VERKERK Typ: 1 1.53

 

M.VASS.ARGUELLO-S.GALVANI Typ: 1 1.45

 

Verkerk po kontuzji, niemożlwie żeby zaczął od razu wygrywać po tak długim rozbracie z tenisem. De Voest dobra gra przy siatce, dobry serwis. To powinno starczyć na dzisiejszego rywala.

 

Vassallo Arguello ostatnio szybko odpadł, lecz mimo to dzisiaj nie powinien mieć problemów z 33-letnim Włochem, który wczoraj męczył się w 3 setach z Juanqueirą. Równieź te 3 sety rozegrane wczoraj przemawiają za zwycięstwem Arguello

 

Kurs ogólny: 2,22

Stawka: 1 euro

 

Wszystkie najbliższe kursy wydarzeń będą z buka Totosi (ciekawe ile ich będzie :help::krzeslo: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolejny kupon to:

PORTO - CHELSEA UNDER/ OVER 2,5 UNDER 1.50

 

21/02/2007 20:45

DERBY COUNTY - STOKE UNDER/ OVER 2,5 UNDER 1.67

 

Nie mam czasu na analizy, ale argumentacje Derby-Stoke napisałem w dziale: Niższe ligi angielskie.

 

Kurs ogólny: 2,51

Stawka: 1 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolejny kupon to:

PORTO - CHELSEA UNDER/ OVER 2,5 UNDER 1.50

 

21/02/2007 20:45

DERBY COUNTY - STOKE UNDER/ OVER 2,5 UNDER 1.67

 

Nie mam czasu na analizy, ale argumentacje Derby-Stoke napisałem w dziale: Niższe ligi angielskie.

 

Kurs ogólny: 2,51

Stawka: 1 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolejny kupon to:

PORTO - CHELSEA UNDER/ OVER 2,5 UNDER 1.50

 

21/02/2007 20:45

DERBY COUNTY - STOKE UNDER/ OVER 2,5 UNDER 1.67

 

Nie mam czasu na analizy, ale argumentacje Derby-Stoke napisałem w dziale: Niższe ligi angielskie.

 

Kurs ogólny: 2,51

Stawka: 1 euro

 

Z Chelsea się nie zgodze według mnie pewna czysta 2 typ na wynik 2:1,co do Derby to jak nabradziej :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolejny kupon to:

PORTO - CHELSEA UNDER/ OVER 2,5 UNDER 1.50

 

21/02/2007 20:45

DERBY COUNTY - STOKE UNDER/ OVER 2,5 UNDER 1.67

 

Nie mam czasu na analizy, ale argumentacje Derby-Stoke napisałem w dziale: Niższe ligi angielskie.

 

Kurs ogólny: 2,51

Stawka: 1 euro

 

Z Chelsea się nie zgodze według mnie pewna czysta 2 typ na wynik 2:1,co do Derby to jak nabradziej :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolejny kupon to:

PORTO - CHELSEA UNDER/ OVER 2,5 UNDER 1.50

 

21/02/2007 20:45

DERBY COUNTY - STOKE UNDER/ OVER 2,5 UNDER 1.67

 

Nie mam czasu na analizy, ale argumentacje Derby-Stoke napisałem w dziale: Niższe ligi angielskie.

 

Kurs ogólny: 2,51

Stawka: 1 euro

 

Drogba i spółka mogą ci zawalić kupon :)) Chelsea zapewne się odkryje i będą atakować w miare możliwości więc over raczej,

Derby różnie ... ale powinni raczej wygrać,lepszy typ na zwycięstwo,znaczy się pewniejszy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolejny kupon to:

PORTO - CHELSEA UNDER/ OVER 2,5 UNDER 1.50

 

21/02/2007 20:45

DERBY COUNTY - STOKE UNDER/ OVER 2,5 UNDER 1.67

 

Nie mam czasu na analizy, ale argumentacje Derby-Stoke napisałem w dziale: Niższe ligi angielskie.

 

Kurs ogólny: 2,51

Stawka: 1 euro

 

Drogba i spółka mogą ci zawalić kupon :)) Chelsea zapewne się odkryje i będą atakować w miare możliwości więc over raczej,

Derby różnie ... ale powinni raczej wygrać,lepszy typ na zwycięstwo,znaczy się pewniejszy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PORTO - CHELSEA UNDER/ OVER 2,5 UNDER 1.50 :t:

DERBY COUNTY - STOKE UNDER/ OVER 2,5 UNDER 1.67 :t:

 

Wygrana: 2,51 euro

 

 

 

R. DE VOEST - M.VERKERK Typ: 1 1.53 :t:

 

M.VASS.ARGUELLO-S.GALVANI Typ: 1 1.45 :t:

 

Wygrana: 2,22 euro

 

Stan konta: 4,73 euro ;)

 

Nareszcie się przełamałem... mam nadzieję...

 

więc licząc dzisiejsze 2 euro włożone w zakłady i 2,5 euro przegrane w gb mam zysk +0,23 euro :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PORTO - CHELSEA UNDER/ OVER 2,5 UNDER 1.50 :t:

DERBY COUNTY - STOKE UNDER/ OVER 2,5 UNDER 1.67 :t:

 

Wygrana: 2,51 euro

 

 

 

R. DE VOEST - M.VERKERK Typ: 1 1.53 :t:

 

M.VASS.ARGUELLO-S.GALVANI Typ: 1 1.45 :t:

 

Wygrana: 2,22 euro

 

Stan konta: 4,73 euro ;)

 

Nareszcie się przełamałem... mam nadzieję...

 

więc licząc dzisiejsze 2 euro włożone w zakłady i 2,5 euro przegrane w gb mam zysk +0,23 euro :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon na noc:

TORONTO - CLEVELAND 1 1.67

 

ATLANTA - SAN ANTONIO 2 1.30

 

DETROIT - ORLANDO 1 1.20

 

kurs ogólny: 2,6052

stawka: 0,72 euro

 

Nie mam za dużo argumentacji, ale tak może krótko:

Toronto powinno raczej wykorzystać atut własnego parkietu w meczu z Cavs. Zydrunas Ilgauskas i Damon Jones nie zagrają co jest osłabianiem (szczególnie ten pierwszy) dla gości, którzy i tak nie za dobrze radzą sobie na wyjazdach.

 

Pistons nie potrzebuje chyba komentarza. Bardzo dobry zespół, dobrze zorganizowany, podczas gdy Orlando przegrało wczoraj z Knicks. Pistons powinni wygrać.

 

Atlanta B2B, Spurs w wysokiej formie, zwycięzca wydaje się oczywisty, nawet z handicapem, ja jednak w ofercie Totosi nie mam takiej możliwości :c: .

 

Zobaczymy...

 

Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon na noc:

TORONTO - CLEVELAND 1 1.67 85:86 :wsciekly:

 

ATLANTA - SAN ANTONIO 2 1.30 96:103 :t:

 

DETROIT - ORLANDO 1 1.20 110:88 :t:

 

Kolejny niesamowity fart :c: no nic... gramy dalej....

Stan konta: 4 euro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc dzisiaj mam kilku faworytów ;) Najpierw może napiszę i poczekam na komentarze. Zawsze to warto wiedzieć co myślą inni, a ja ekspertem np od koszykówki nie jestem...

 

1. Juventut-Olympiakos, typ: Olympiakos -2

W zespole Juventutu nie zagrają Barton (2. strzelec drużyny), Roberto Dueñas, Elmer Bennett. Cały zespół prezentuje się ostatnio dość przeciętnie (3 porażki z rzędu) i wydają się być w dołku, w przeciwieństwie do Oly, które prezentuje wysoką formę (zwycięstwo ligowe z PAO na parkiecie przeciwników). Oly zmotywowane, żeby wygrać, aby móc na luzie podchodzić do meczów z CSKA.

 

2. Efez-Prokom typ: Efez -??? (handicap ciagle rośnie, w unibecie jest -14)

typ głównie ze względu na sytuację Sopocian, którzy sami mówią, że jedyne na co mogą liczyć to cud. Zwolniony drugi trener, zwolniony Justin Hamilton, pracownicy klubu mówią sami, że "takiego bagna jeszcze w tym zespole nie było". Zawodnicy Efezu leszczami nie są i taką sytuację powinni wykorzystać.

 

3. AZ Alkmaar- Fenerbahce Stambuł; typ: Powyżej 2,5 gola lub Obie drużyny strzelą bramkę

To chyba prosty typ. Zwycięzcę trudno wskazać, Holendrom wystarczą nawet remisy, 0:0, 1:1 czy 2:2. Mnie się jednak wydaje, że to AZ będzie górą. Fenerbahce będzie gralo drugim bramkarzem. W pierwszym meczu praktycznie nie istniała gra obronna, ale fakt jest taki, że to AZ miało więcej nieobecności w składzie, to AZ grało na wyjeździe i to AZ lepiej wykorzystało tą sytuację, bo jak inaczej można nazwać wynik 3:3 na wyjeździe. Ok. Wraca Kezman, ale ostatnimi czasy to błyszczy tylko czerwieniami.. Przynajmniej ja z tego go pamiętam, jest bez formy, podobnie jak inne "gwiazdy" Fener. Zastanowię się jeszcze nad overem, bo przeciez 1:1 czy 2:1 załatwia sprawę AZ. opcje to: both teams to score i chyba jednak zwycięstwo AZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym interesująco wyglądają:

Rangers -1,5 :arrow: Porażka w Tel Awiw zmusza ich dzisiaj do ataków. Ostatni mecz w lidze wygrany 5:0 z Dundee, prawdopodobnie do składu powróci 2 ważnych zawodników: Barry Ferguson i Kevin Thomson. Rangers wydają się po prostu zespołem lepszym...

 

Steaua +1,5 :arrow: Sevilla wygrała na wyjeździe 2:0.. dzisiaj trener powiedział, że będą chcieli nie stracić gola, a w dodatku strzelić szybko bramkę, by spokojnie dokończyć mecz. Sevilla jest spokojnie w stanie to zrobić, w dodatku na własnym boisku. Szybkie 1:0, a potem oczekiwanie na ataki Steauy na własnej połowie. Steaua na wyjazdach z Lyonem i Realem osiągała kolejno: 1:1 i 1:0... Duża szansa, że dzisiaj będzie podobnie... kurs na Steaua +1,5 to około 1,7...

 

Z dzisiejszych meczów to pomysł mam już chyba tylko na Maccabi-CSKA. Maccabi na pewno bez lidera Katana oraz podstawowego obrońcy Rafaela Olary. Ostatni mecz w lidze zagrali kiepsko (0:0 z MTA, ale to niewielu cos mówi... przynajmniej mi :wstyd: ) Po 0:0 w Moskwie, dzisiaj CSKA żeby awansować potrzebuje bramkowego remisu lub zwycięstwa. Występ napastnika Jo stoi pod znakiem zapytania. Mimo to sądzę, że CSKA jest w stanie cos strzelić w Izraelu i awansować. Możliwe typy to :

Poniżej 2,5 gola (może nawet "banker"?)

awans CSKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy kupon na dzisiaj...

DKV JOVENTUT - OLYMPIAKOS 2 1.85

 

M.HAIFA - CSKA MOSCOW X2 1.35

 

kurs ogólny: 2.5

stawka: 1.5 euro

 

Analizy wyżej.

 

i drugi kuponik...

RANGERS - H. TEL AVIV 1 1.50

 

M.HAIFA - CSKA MOSCOW UNDER 2,5 1.53

 

kurs ogólny:2.29

stawka: 1 euro

 

na obu CSKA, ale tu jest naprawdę cięzko widzieć inne rozwiązania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DKV JOVENTUT - OLYMPIAKOS 2 1.85 :n:

 

M.HAIFA - CSKA MOSCOW X2 1.35 :n:

 

 

RANGERS - H. TEL AVIV 1 1.50 :t:

 

M.HAIFA - CSKA MOSCOW UNDER 2,5 1.53 :t:

 

dzisiaj włożone w zakłady: 2.5 euro

Wygrana: 2.29 euro

 

Nosiłem się z zamiarem postawienia większej kwoty na pierwszy kupon, a tu takie niespodzianki... :ups:

 

Dzisiaj odrobine do tyłu... jutro gramy dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki typek na początek dnia ;):smiech:

 

Po konsultacji z ekspertem tenisa, niejakim handicap'em, doszedłem do wniosku, że warto wziąć:

 

N. DJOKOVIC - T. ROBREDO 2 2.02

 

kurs: 2.02

stawka: 1.79 euro

 

Otóż z tego co mi wiadomo po rozmowie z handicapem to Djoko męczy się z "cienkimi bolkami" :lol: , toczy 3-setowe pojedynki, no i ogólnie na korcie nie prezentuje się najlepiej... Jest zmęczony i może już "wypalony", bo to jego kolejny turniej :lol: Z kolei Robredo odpoczywał, po AO gdzie sobie całkiem nieźle radził, a w tym turnieju 6-2 6-2 z Bolellim, 6-0 6,4 z De Voestem (na którego wcześniej z resztą stawiałem) ;) Kurs kuszący, no i Robredo wydaje się być w tym momencie lepszy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki typek na początek dnia ;):smiech:

 

Po konsultacji z ekspertem tenisa, niejakim handicap'em, doszedłem do wniosku, że warto wziąć:

 

N. DJOKOVIC - T. ROBREDO 2 2.02

 

kurs: 2.02

stawka: 1.79 euro

 

Otóż z tego co mi wiadomo po rozmowie z handicapem to Djoko męczy się z "cienkimi bolkami" :lol: , toczy 3-setowe pojedynki, no i ogólnie na korcie nie prezentuje się najlepiej... Jest zmęczony i może już "wypalony", bo to jego kolejny turniej :lol: Z kolei Robredo odpoczywał, po AO gdzie sobie całkiem nieźle radził, a w tym turnieju 6-2 6-2 z Bolellim, 6-0 6,4 z De Voestem (na którego wcześniej z resztą stawiałem) ;) Kurs kuszący, no i Robredo wydaje się być w tym momencie lepszy :))

 

 

E... jak by Ci to powiedzieć... Ja tylko żartowałem z tym Robredo. Tak se mówiłem od niechcenia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...