Skocz do zawartości

Typy Huge'a


obst_huge

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam na imie Kamil, moj nick to Huge. Juz od jakiegos czasu jestem zarejestrowany na tym forum, ale nie mialem okazji do tej pory przedstawiania tu moich typow. Od dzis, to znaczy od 1 stycznia 2007 roku, postaram sie przedstawiac tu moje typy codziennie. Chcialbym to robic na zasadzie jeden typ jednego dnia, jednak w weekendy zapewne typow tych bede przedstawiac wiecej. Zobaczymy jak to wyjdzie:) Wyznajde tez zasade, ze jesli juz przedstawiam jakis typ, to powinien on byc jak najblizej kursu 2.00, i tak tez bede staral sie robic. Jesli chodzi o bukmacherow, z ktorych bede brac kursy, to zazwyczaj bedzie to bukmacher Bet365, jednak z pewnoscia czasem bede brac kursy z innych znanych bukmacherow, takich jak np Bwin, Expekt, Gamebookers, bet-at-home itp. Jednak podstawowy dla mnie bukmacher to Bet365. Co jakis czas bede tez pisac statystyki swoich typow, zebyscie mieli przejrzystosc w tym, jak typuje;)

To chyba tyle tytulem wstepu. Jesli macie jakies pytania do mnie, to piszcie na maila huge00000@wp.pl lub po prostu Personal Message.

Dziekuje za uwage:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam wszystkich, ze dopiero teraz umieszczam swoje pierwsze statystyki. Od teraz bede pisac statystyki co 5 dni.

 

Oto statystyki moich typow po 10 dniach:

 

Typy: 10

Trafione: 7

Nietrafione: 3

 

Jednostki wygrane: 6,3

Jednostki przegrane: 3

 

Yield: 3,3

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 styczen 2007 - 11 typ:

 

NBA:

Chicago Bulls - New Jersey Nets

Typ: Under 190.5

Kurs: 1.90 (Bet365)

 

** Komentarz dodany przez: C80: 11-01-2007, 23:02 **

Jak będziesz pisać statystyki to pisz takze skuteczność w %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...