Skocz do zawartości

to nie system gra


omega75

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich maniaków grania u buków ( ja też do nich niestety należę )

Jest tylko jeden sposób ogrania buków - skuteczne typowanie . Typujemy pojedyńcze zdarzenia( najlepiej dwu drogowe ) o kursie min. 1,80 , powyżej 53 % skuteczności daje zysk. Niestety albo potrafimy tak typować i mamy kasę albo jesteśmy łosie i żadne systemy nam nie pomogą . Godziny ślęczenia przed komputerem ( statystyki, śledzenie poszczególnych lig , wieści z klubów i oczywiście intuicja ) mogą dać efekty.Najlepsze do tego są handicapy w kosz i piłkę ręczną i over/under w piłke nożną.

Możecie się zgadzać lub nie ale taka jest niestety prawda.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

glupoty piszesz. NBA - mecze phenixow - streak 11W rekord ligi 13W nie oplaca sie rozpoczac progresji od duzej kwoty ? Trzeba byc cierpliwym. Ja osobiscie nie slecze godzinami przed statystykami bo to glupota. Biore pod uwage jak najmniej czynnikow i na tej podstawie obstawiam. Co ci da ze przeanalizujesz forme wszystkich zawodnikow, kto wyjdzie w pierwszej 11 (mowiac o pilce), jaka bedzie pogoda i inne bzdury skoro nie przewidzisz czy np taki ronaldinho i messi nie dostana sraczki przed meczem ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupoty piszecie bo jak wiesz i znasz sie na tabeli ktora drozyna ktora goni i przed ktora ucieka to zawsze wytypujesz 80% lub wiecej wynikow poprawnie. Wiem to z doswiadczenia jakie osiagnolem juz od 1.5 roku . potrafie bez problemow obstawiac hokej pilke i koszykowke itd,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu uwazasz ze pisze glupoty skoro grasz na tej samej zasadzie co ja miedzy innymi. Tyle ze ja do wszystkiego dokladam progresje jesli nie wyjdzie. Bo nie wierze ze udaje ci sie typowac zdarzenia z taka skutecznoscia :-) Nie przewidzisz slabszych dni zawodnikow. Zespoly z gornej polki nie raz sprawiaja niespodzianki i remisuja lub przegrywaja z duzo gorszym rywalem natomiast zespoly ze srodka tabeli to nie raz loteria. Jesli nie masz duzych funduszy to w koncowym rezultacie nie wyjdziesz duzo na plus. Ja to stwierdzilem po 5 miesiacach gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi , ale ja gram od 6 miesięcy tak jak pisałem i mam ok.58% skuteczności . I nie liczcie każdego zdarzenia po 1,8 ( NBA 1,91 , euroliga i wiele lig 1,90 a wszystko inne po 1,85 ) bo średnio wychodzi ok 1,88 .Średnio 70-80 zdarzeń tygodniowo przez 6 miesięcy łatwo policzyć jaka kasa. Ja nikomu nic nie sugeruję tylko napisałem jak gram , niech każdy przegrywa swoją kasę jak chce , powodzenia.

omega 75 i luban75 to ta sama osoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty piszecie ja bez problemów moge wytypować, że PSV albo INTER wygra na 100% mecz u siebie :szok::k:

 

:D:D:D:D:D:D Ale mnie rozbawiles Treter...

 

Wygląda na to Panowie, że mamy jakiegoś super typera, ktory rozklada buki na łopatki :krzeslo: Ludzie niekiedy płakać sie chce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
[Najlepsze do tego są handicapy w kosz i piłkę ręczną i over/under w piłke nożną.

Możecie się zgadzać lub nie ale taka jest niestety prawda.

pozdrawiam

 

O tak tak :jupi: U/O the best

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...