Skocz do zawartości

Mini progresja AKO 1.5


leno_86

Rekomendowane odpowiedzi

W systemie pulę pieniędzy dzielimy na trzy części:

 

1) Poziom 7.68% puli

2) Poziom 23.04% puli

3) Poziomi 69.28% puli

 

Obstawiamy kupony z AKO około 1.5. Po trafieniu wygraną dokładamy do puli. W systemie można pomylić się dwa razy z rzędu. Trzecia pomyłka to bankructwo.

 

Mam na swoim koncie 300 zł. Tak wygląda symulacja dziesięciu poziomów:

 

1. 311,52 zł

2. 323,52 zł

3. 335,95 zł

4. 348,85 zł

5. 362,25 zł

6. 376,16 zł

7. 390,60 zł

8. 405,60 zł

9. 421,18 zł

10. 437,35 zł

 

Myślę że dobrym rozwiązaniem będzie granie under/over w piłce nożnej.

 

Proszę o opinie a także propozycje innych systemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja ogólnie jestem przeciwny jakiejkolwiek progresji ( przejechałem się juz tyle razy ).

Pewnie ,że mogą być momenty, iż kasy będzie przybywało i to całkiem szybko. Ale przyjdzie "czarna seria " i umoczysz wszystko , taka właśnie jest progresja.Takie jest moje zdanie ale ty nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz , powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jezeli trzecia porazka z rzedu oznacza bankructwo to radze zaniechac grania tym sposobem, grajac jakakolwiek progresje musimy byc przygotowani na 10-15 poziomow a nie 2-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Osobiście już wcześniej zacząłem grac tą progresją. Narazie jestem na 41 etapie, a w planach mam 100 :evil: . Osobiście gram dużo zdarzeń LIVE. Tak naprawdę to zależy od intuicji i dobrego lub złego dnia :niesmak: . Już 5 razy byłem zmuszony grać w III (ostatnim) etapie, ale jakoś mi się udawało wyjść z opresji :k: . Ogólem jeśli ktoś nie ma cierpliwości to bankrut pewny. Warto spróbować zagrac tym sposobem. Jeśli ktoś obawia się, że trzy etapy mu nie starczą to można to rozłożyć na cztery:

 

I etap - 2,5%

II etap - 7,5%

III etap - 22,5%

IV etap - 67,5%

 

Zyski wtedy są już dużo mniejsze, ale zawsze jest bezpieczniej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pomysł całkiem ciekawy, sam powróciłem do grania progresji i być może spróbuje tej, choć wolałbym rozbić ją na 4 etapy. Osobiście gram 6 stopniową progresję na AKO>2 i ciekaw jestem jak przełoży się w moim przypadku zmniejszenie liczby etapów i ako do 1,5. W najbliższym czasie pewnie spróbuje to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...