Skocz do zawartości

tak gram ja


luban75

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Gram już kilka ładnych lat (wieloma sposobami próbowałem) a teraz od jakiegoś czasu( na razie z powodzeniem) gram systemem na AKO 2. Wysyłam dwa kupony (każdy AKO 2) z wspólnym pewniakiem ok. 1,25 - 1,5 , dlatego są gry wygrane , przegrane i jak je nazywam "na remis". Gram do dwóch wygranych( po pierwszym zwycięstwie za całą wygraną) i zaczynam od nowa, przy remisie gram za taką samą stawkę jak poprzedni , przy porażce zaczynam oczywiście od stawki wyjściowej. Średnio około 3 zdarzeń na kupon, pewniakiem może być jedno zdarzenie lub dwa teoretycznie pewniejsze.

np. na dzisiaj wysłałem

I kupon

Al Ahly - Porto Alegre 2 1,3

Climamio - Le Mans 1 1,4

Wigan - Arsenal X2 1,12

AKO 2,04

 

II kupon

Al Ahly - Porto Alegre 2 1,3

Chelsea - Newcastle 1 1,2

Karlsruhe - Telekom Bonn 2 1,3

Ako 2,03

 

Oceńcie sami , moim zdaniem warto tak grać.

Progresja w końcu i tak doprowadza do bankrucji , a sytemy które wykluczaja porażki to bajka. Gra polega na " mieleniu " pieniędzmi , np. raz wygrywasz dwa razy przegrywasz aby w ogólnym rozrachunku wyjść do przodu ( tym systemem jedno podwójne zwycięstwo pokrywa koszty trzech porażek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Anonymous

ja jestem sceptyczny co do tego sposobu, wszystko i tak zalezy od tego pewniaka, wg mnie to lepiej juz postawic kase z tych 2 kuponow na tego owego pewniaka i ew. dorzucic jeszcze jedno spotkanie, jak juz grasz 2 kupony z AKO 2 to wybieraj rozne spotkania, bo ten pewniaczek najczesciej zawala wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kupon

Al Ahly - Porto Alegre 2 1,3

Climamio - Le Mans 1 1,4

Wigan - Arsenal X2 1,12

AKO 2,04

 

II kupon

Al Ahly - Porto Alegre 2 1,3

Chelsea - Newcastle 1 1,2

Karlsruhe - Telekom Bonn 2 1,3

Ako 2,03

Jakie dwie , nie trafienie pewniaka daje jedną porażkę. Dwa kupony to jest jedna gra i jeśli wchodzą dwa to jest wygrana jeśli jeden to remis .

:zdziwiony: Jak ma Ci tutaj wejść jeden kupon przy porażce pewniaka?? :k: Wytłumacz to logiczniej bo może ja tylko tego nie rozumiem a chciałbym :))%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie trafienie pewniaka "pali" oba kupony i wcale nie mówiłem ,że tak nie jest.

O co innego mi chodziło ,dwa zwycięstwa pokrywaja 3 porażki .

trafiasz dwa kupony - ZWYCIĘSTWO

trafiasz jeden kupon - REMIS

nic nie trafiasz - PORAŻKA

I nie trafienie pewniak to jedna porażka , a nie dwie! Jeżeli przyjmiemy inaczej to dwa zwycięstwa pokrywają 6 porażek( kuponów).Dwa kupony z wspólnym pewniakiem to jedna gra nie dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A ja mysle ze pewniaki maja to do siebie ze tak czesto wchodze ze nie am sensu ich krytykowac bo przeciez wchodza dosc czesto

szczegolnie w koszykowce. jak ktos zna poszczegolne ligi to moze tak typowac i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...