Skocz do zawartości

***KRYSTUNIO*** - GRAM SWOJE w EXPEKT.COM


Krystunio

Rekomendowane odpowiedzi

***GRAM SWOJE w Expekt.COM***

d6103e4141cec6ec.jpg

 

Po całkowicie nie udanej przygodzie u buków naziemnych, rozpoczynam przygodę z bukiem internetowym! Na ten temat mogę powiedzieć, że każdy mój typ, będzie przeze mnie gruntownie przeanalizowany, ale nie będę ukrywał, że również typy naszych expertów (czyt. Waciak, Pyza, C80, Chomik i wielu jeszcze innych, również znajdą swoje miejsce w moich kuponikach. W tym też celu przygotowałem kilka technicznych nowinek:

 

 

 

***KOLORYSTYKA:***

 

 

:arrow: ZIELONY - tym kolorem będę wystawiał typy które wg. mnie o ile nie zdarzą się niespodzianki są pewnymi typami.

 

:arrow: POMARAŃCZOWY - kolor ten oznaczać będzie typ, który w jakiś sposób sumienie każe mi wystawić.

 

:arrow: NIEBIESKI - prawdziwa loteria, w głównej mierze typy charakteryzujące się wielkimi kursami.

 

:arrow: CZERWONY - tym kolorem będą oznaczone typy, które znalazły się na moim kuponie poprzez zapożyczenie od jednego z expertów.

 

 

 

***INFORMACJE POCZĄTKOWE:***

 

 

:arrow: STAN KONTA: 38.50zł

 

:arrow: WIELKOŚĆ STAWKI GRANEGO KUPONU: 1zł - 5zł (sytuacja ulegnie zmianie, z chwilą gdy na koncie pojawi się okrągłe 100zł)

 

:arrow: PODSUMOWANIA i STATYSTYKI GRANYCH ZAKŁADÓW: (po ostatnim zakończonym zdarzeniu, które znalazło się na moim kuponie, bądź dnia następnego w godzinach rannych)

 

:arrow: KOMENTARZE: (Owszem dopuszczam możliwość komentowania moich typów, wówczas kiedy wystawiony komentarz będzie zawierał informacje dotyczącą tylko i wyłącznie wystawionych przeze mnie typów bądź będzie on miał na celu wskazanie jakiejś pomyłki, która każdemu przecież może się zdarzyć)

 

 

 

***INFORMACJE KOŃCOWE:***

 

Każdy wystawiany typ, na tyle ile posiadam doświadczenia i wiedzy, będzie przeze mnie szczegółowo analizowany. Jednakże nie biorę odpowiedzialności za ewentualne nie trafione typy. Każdy kto będzie chciał skorzystać z moich typów, robi to na własną odpowiedzialność. W każdej chwili jeżeli tylko zobaczę, że moje typy są trafne jestem wstanie służyć pomocą innym.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:arrow: KUPON 1:

 

Bayer Leverkusen - Hertha BSC Berlin (obie drużyny strzelą) |1| 1.50

Metz - Strasbourg (1p.) |X| 2.00

Charleroi - RC Genk (obie drużyny strzelą) |1| 1.76

 

Stawka: 2,50zł

AKO: 5,28

Ew.wygrana: 13,20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na koniec nocka skromna w stawce, lecz ryzykowna w typach! Zobaczymy czy wejdzie!

 

:arrow: KUPON 2:

 

Washington - Anaheim |2| 1.95

Indiana Pacers(-7.0) - Portland Trail Blazers |1| 1.92

Minnesota Timberwolves - Utah Jazz |2| 1.84

 

Stawka: 1,00zł

AKO: 6,89

Ew.wygrana: 6,89zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: KUPON 1:

 

Bayer Leverkusen - Hertha BSC Berlin (obie drużyny strzelą) |1| 1.50 :t: [2]

Metz - Strasbourg (1p.) |X| 2.00 :n: [1]

Charleroi - RC Genk (obie drużyny strzelą) |1| 1.76 :t: [4]

 

 

Stawka: 2,50zł

AKO: 5,28

Ew.wygrana: 13,20zł

 

 

I na koniec nocka skromna w stawce, lecz ryzykowna w typach! Zobaczymy czy wejdzie!

 

:arrow: KUPON 2:

 

Washington - Anaheim |2| 1.95 :t: [1]

Indiana Pacers(-7.0) - Portland Trail Blazers |1| 1.92 :t: [108 - 95]

Minnesota Timberwolves - Utah Jazz |2| 1.84 :n: [110 - 103]

 

Stawka: 1,00zł

AKO: 6,89

Ew.wygrana: 6,89zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...