Skocz do zawartości

Metoda na kursy 1 i x2 przy kursie ok. 1.75 na 1


Wolgor

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak przeliczyłem ilość padających typów na tych kursach - w sposób matematyczny inne przeliczenia nie mają sensu - wiem to z doświadczenia (nie ma faworytów).

I tak na typ:

1 - 55% wyników

x2- 45% wyników

 

Więc wychodzi tak mniej więcej po 50% jeśli patrząc na średnią tych zakładów.

I teraz sama metoda:

gramy biorąc stawki z ciągu liczb ( i tu przykład):

1 1 1 1 1 1 1 - bierzemy i stawiamy pierwszą i ostatnią czyli stawka nasza to 2

Układamy taki ciąg dla 1 i x2 i gramy - jak nam wejdzie skreślamy te dwie liczby i bierzemy następną w kolejności jak nie wejdzie dopisujemy do końca ciągu

 

1 1 1 1 1 1 1 2 - i nasza następna stawka będzie składać się z:

 

1 1 1 1 1 1 1 2 - czyli wynosi 3

 

Jak uważacie ma to szansę powodzenia czy raczej nie bardzo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Anonymous

W sumie troche to poj... tegowane... ale jak na moje to prędzej ciąg Fibbonachiego czy tam kto go wie jak to się pisze :] więc w sumie ameryki nie ma jak zawsze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak bym się kłócił można to traktować jako progresję - lecz jak widać jest to dużo łagodniejsze.

A teraz opis dokładniejszy by wszyscy niezbyt lotni mogli to zrozumieć:

Ciąg liczb są to nasze kolejne stawki czyli tu chcemy grać za 1zł - więc kolejne nasze stawki to same 1zł, lecz bierzemy pierwszą i ostatnią z kolei czyli 1zł + 1zł = 2zł i stąd nasza pierwsza stawka.

I tak jedna kombinacja nam wchodzi dostajemy 3.40zł i skreślamy pierwszą i ostatnią liczbę z kolei bo ona już swoja zarobiła i bierzemy kolejną aż nam się liczby skończą i zrobimy sobie nowy ciąg - może już o innych stawkach.

 

Druga kombinacja z kolei nam nie wchodzi - i tu graliśmy za 2zł ale nam one nie zarobiły czyli przepisujemy je na koniec i gramy za liczbę pierwszą z rzędu czyli 1 i ostatnią tą 2, którą wcześniej graliśmy i mamy kolejną stawkę czyli 3zł i będziemy mogli wygrać za drugim razem 5.1zł,

jeśli nam to nie wejdzie to znów bierzemy tę 3 za którą graliśmy przepisujemy na koniec i gramy za 1+3 czyli 4zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ty chcesz tym wygrac skoro w przypadku wtopy zwiekszasz stawke o 1 zł ?

nie siadzie ci jeden mecz ktory mial kurs dajmy na to 3.0 ty postawiles 2 zl i tak:

2 zl -> 3.0 = 6 zl - dajmy na to ze nie siadlo

3 zl -> 3.0 = 9zl - 5zl = 4 zl - powiedzmy ze znowu nie siadlo

4 zl -> 3.0 = 12zl - 9 zl = 3 zl -itd

5 zl -> 3.0 = 15 - 14 zl = 1 zl -itd

6 zl -> 3.0 = 18 - 21 zl = -3 zl -itd

 

nie dosc ze zwiekszas stawke to maleje ci wygrana. Poza tym jesli chcesz grac jak wiele osob, na zespol z serie B ktory ostatnio zremisowal i ma duzo remisow w lidze to kursy beda sie wahac w granicach 2.55-2.7 a jezeli zdecydujesz sie grac na zespoly lepsze ktore od dawna nie mialy remisu to wiedz ze moze bedziesz musial czekac nawet i 15 kolejek a przy twoim systemie po takim czasie wyjdziesz juz na ladny % minus :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

jeśli gramy np. za 20zł to może i przegramy

ale kolejna stawka to 19zł (po skreśleniu 1 i 19) ona wchodzi i już jesteśmy razem na plusie. W żadnym momencie nie jesteśmy na minusie A nie wzieliście tego pod uwagę.

No i nie gramy na remisy tylko na 1 i x2.

No i jest druga strona zakładu która jak wejdzie może nam nawet pokryć to co przegraliśmy do tej pory na pierwszej bo gramy dwudrożnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a moze to samo lepiej zagrac ale na u/o np. w ksoza, gdzie w expekcie kursy wynoszą nawet 1.90 na u i o a czasami 1.92 (zalezy jaka liga) w związku z tym mniejsza marza co w dluzszym okresie czasu na pewno bedzie z korzyścią dla nas:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można ale ja patrzyłem pod kątem bukmachera u którergo ja gram czyli bet-at-home a tam nie wiem czemu mało jest zakładów na u/o a bardzo ciekawie się na nie gra.

Dobrze byłoby też spróbować tę metodę na Betfair - tam łatwiej byłoby o wygraną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...