Skocz do zawartości

Piostar i gra live


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Kiedyś miałem taki fajny temacik do gry live na BAW. Teraz firma zmieniła nazwę a ja postanowiłem jeszcze raz spróbować. Oczywiście nie będę podawał tu na bieżąco co gram, ale na koniec każdego dnia zrobię screena i pokaże jakie były efekty.

 

Chętnych zapraszam do dyskusji nad sposobem grania zakładów live i róznych ciekawych komentarzy na temat mojego sposobu gry.

 

Przeznaczam na to 50,00zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Anonymous

Pomysł grania na livie jest taki. Biorę 10% stanu konta i podwajam tą kwotę na livie. W zasadzie na tym poprzestaje, w ten sposób codziennie dorabiając 10% stanu konta, na koniec roku wyjdę z 50zł na 3000zł. Ciekawe czy się uda. Jeśli nie poprzestane na tych 10% dziennie to odkładam je i gram ewentualnie nadwyżką. Może to trochę trudne, ale zobaczycie sami jak podam screeny.

 

18.11

Stan początkowy: 50,00zł

Stan końcowy: 72,76zł

 

Zysk w procentach: 45,52%

 

Dzień 18.11 - 45,52%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Hmm dziś też dobry dzień, choć mógł być lepszy. Niestety Furth się na mnie wypieło i mimo przewagi gracza, w tym meczu gol nie padł, po raz pierwszy w tym sezonie w meczu z udziałem tej drużyny. W każdym razie minimum 10% zrobiłem. Jednak zastanawiam się, czy uda mi się w ciągu tygodnia wytrzymać takie tempo, w końcu człowiek pracuje i ma inne zajęcia. Tak więc z zyskiem może być róźnie, ogólnie jednak będę się starał w weekendy nadrabiać straty w tygodniu i iść cały czas naprzód. Przede wszystkim chce udowodnić sobie, że w końcu jakiś mój pomysł wypali i zrobię do 31 grudnia 3000zł z 50zł :)

 

Wyjaśnienia:

SP - stan konta na poczatku dnia

SK - stan konta na koniec dnia

Zysk % - zysk w procentach danego dnia

ZŁ - zysk łączny procentowy od początku grania, kwota wyjściowa 50,00zł

 

19.11

SP: 72,76zł

SK: 81,47zł

Zysk %: 11,97%

 

ZŁ: 62,94%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie było co dziś grać, zresztą w chacie pojawiłem się po 20, ale trochę ugrałem :)

 

20.11

SP: 81,47zł

SK: 86,52zł

Zysk %: 6,19%

 

ZŁ: 73,04%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

BPL popsuł mi całą zabawę, myslałem że ktoś pokomentuje, podebatuje o tym sposobie gry, a tu lipa. Nie będzie można dawać komentów. Muszę przemyśleć wobec tego czy jest sens podawania dalej tutaj swoich wypocin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...