Skocz do zawartości

Sposób gry na kursy 1,3


szuwar666

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przypadkiem wpadłem na pomysł jakiegoś tam sposobu na gre. Polega to w skrócie na tym że gramy na kursy minimum 1.3. Najlepiej single żeby łatwiej było trafić. Skuteczność którą brałem pod uwagę przy opracywowaniu tego sposobu to 80%. Dużo to czy mało w przypadku tak niskich kursów? Przy etapie startowym (wkład: 100PLN, stawka na kupon 5LN, ilość kuponów 20) daje to przyzwolenie na 4 pomyłki.

Chodzi konkretnie o granie cala kwota podzielona na pojedyncze kupony o stawce 5PLN. Nastepnie na drugim etapie należy grać znowu całą kwotą podzielona na stawki 5PLN. I tak do pięciu etapów np. W moim przypadku podzieliłem to na 5 dni ale równie dobrze może to być po prostu 5 etapów czy zestawów kuponów po prostu.

Jestem na dobrej drodze? Czy jest tu jakiś błąd? Może 80% skuteczności to jednak za dużo? Czekam na sugestie itd. Może ktoś mnie sprowadzi na ziemie :) W załączniku moja tabelka do "systemu". Może być troche niezrozumiała bo jest robiona "dla mnie" :) Całość na formułach. Gdyby coś było niezrozumiałe to wytłumacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Możesz mieć okresy kiedy będziesz typował ze skutecznością 100%, ale co wtedy jak przyjdzie okres (bez skojarzeń :zdziwiony: ) ze skutecznością 50%?

 

A tak poza tym 80% skuteczności przy kursie dokładnie 1.30 da ci około 4% zysku od obrotu, co innego gdybyś te same typy zagrał po wyzszych kursach w innych bukach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...