Skocz do zawartości

Bet-Sport.pl


lumar

Rekomendowane odpowiedzi

Cze.

Jakiś czas temu wykupiłem dostęp do serwisu http://bet-sport.pl/ który zajmuje sie doradztwem bukmacherskim, aktualnie typują w większości piłke nozną i baseball.Będe wrzucał codziennie screena z typami z tej strony, z pewnością ktoś skorzysta.Abonament mam an 3 miesiące więc przy okazji sobie troche postów popisze :p

Jak do tej pory serwis osiągał następujące wyniki:

 

Marzec: +23.86j

Kwiecień: + 31.08j

Maj: + 21.88j

Czerwiec: + 9.96j

 

Update, 6 i 7 lipiec.

67lipiecpe4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No narzie skuteczność nie powala.... trafili tylko Derry :zdegustowany:

Bo to pewnie jakieś dzieciaki, co im tasiemce w STSie nie wchodziły, więc poszli po rozum do głowy i postanowili sprzedawać typki, które wyciągają z for internetowych %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie prowadzą kilka progresji, jedna na przegraną Goias w Serie A, druga na porażke Honki w Veikkauslidze.Żeby dzięki nim zarabiać trzeba umieć grać na jednostkach, póki co MLB wychodzi na bardzo ładny plusik.Dochodzi progresja na zwycięstwo Oakland.Typów ze stronki na żadnych forach publicznych niewidziałem.Więc prosze uszanować to że chce się z kimś podzielić tym na co wyłożyłem pieniądze.W innym razie prosze omijać temat z daleka.

 

[ Komentarz dodany przez: Skywalker: 2007-07-09, 13:09 ]

I zakończyli progresję na przegrana Colorado z tego co widzę :)

 

Wg mnie niezłe typy mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna - Irlandia

 

Waterford United v Sligo Rovers powyżej 2.5 2.15 1j 20:45

 

 

MLB

 

Chicago White Sox v Boston Red Sox 2 1.45 1j 1:05

 

Cincinnati Reds v Florida Marlins 2 1.70 1j 1:05

 

Colorado Rockies v Washington Nationals 1 1.75 1j 1:05

 

Kansas City Royals v Detroit Tigers 2 1.54 1j 1:05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Widzę że temat zakończył swój żywot , więc napisze może więcej o grze płatnymi typami . Na rynku jest coraz więcej serwisów tego typu , gra polega głwonie na puszczaniu singli , czasem dubli , więc jakaś katastrofalna porażka nie wchodzi raczej w grę . Dobrze jest konta u kilku buków ( szczególnie Pinnacle , Betfair ) , typy przesyłane są na maila . Dla zainteresowanych mam bardzo ciekawą propozycję związaną z płatnymi serwisami . Piszcie na priv albo gg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie płatne typy to jeden wielki syf %-) oczywiście bez obrazy dla tego tematu Lumar ;) .Ale jak masz dobrą skuteczność,yield na + i dobrze stawkujesz to nie potrzebne są płatne typy :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska! Nie ma czegoś takiego jak płatne typy!

Odpowiedzcie sobie sami - po co ktoś miałby robić sobie tyle trudu aby założyć stronę z typami płatnymi skoro mógłby po prostu tą widzę wykorzystać i samemu grać i dobrą kasę wygrywać! Najczęściej tacy ludzie (geniusze) kupowani są przez firmy bukmacherskie i dla nich pracują bo tam dostaną dobrą kasę a nie z płatnych sms-ów za 2,44!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interes to interes , wystarczy dobrze pomyslec i mozna zbierac pieniazki nie ? Tez nie wierze ze platne typy sa 100% skuteczne bo prawda jest ze ktos by sam trzepal na tym kaske albo by sie zalapal na prace bukmachera co jest jednoznaczne . Praca bukmachera wlasnie na tym polega oni placa a ty masz ustawic kursy wedlug wlasnej analizy jakie sa prawdopod. ze dane spotkanie wypadnie tak a tak ... zreszta temat walkowany tysiace razy nie ma co paluszkow meczyc na takie posty %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...