Skocz do zawartości

systemy 100%


boski_13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem nowy i mam takie pytanie??czy ktos moze kupil cos takiego jak poradnik o systemach 100% tego typu http://www.ebukmacherskie.info/systemy100.php

bo nie wiem czy wywalic na to kasy czy moze to jakis walek jest.bardzo prosze ludzie o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam wszystkich jestem nowy i mam takie pytanie??czy ktos moze kupil cos takiego jak poradnik o systemach 100% tego typu http://www.ebukmacherskie.info/systemy100.php

bo nie wiem czy wywalic na to kasy czy moze to jakis walek jest.bardzo prosze ludzie o pomoc

 

Lepiej poczytaj tematy na tym forum bo nic nowego nie wymysla juz widze ze sposob numer dwa to surebety co nie jest nowinka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Najlepszy system to własny sposób gry. Jest wiele systemów wystarczy, ze przejrzysz wszystkie co zostały zamieszczone na tym forum. Kazdy z nich ma swoje plusy i minusy ale wszystko zalezy od tego czego oczekujesz. Tak naprawde to nie ma 100% systemu który gwarantowałby codzienne wygrane. Wiekszosc uzalezniona jest od kapitału jaki posiadasz, systematycznosci, no i oczywiscie odrobinie szczęscia.

Moja rada jezeli chcesz wyciągac jakąs kasę od buka to zacznij od analiz spotkan, grup ligowych itd, oraz na początek gry na ,,sucho,, w celu okreslenia który system gry spełnia Twoje oczekiwania.

 

Pozdrawiam i życzę jak najwięcej wygranych :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surebet to jedyny pewny system, ale trzeba znac regulamin bukow(potem moga zdazyc sie niespodzianki...nieprzyjemne), po za tym wielki wklad finsowy...

 

heh, przypomnial mi sie ten "gang matematykow" - bajka stworzona, aby ludzie uwierzyli w rzecz nieosiagalna ;)

 

Jeszcze jedna rzecz odnoszacas sie do wypowiedzi Andrea:

 

"W piłkę nie grają statystyki, rankingi, nazwiska, a ludzie - podkreślił. - Nieważne czy ktoś jest czwarty na świecie, czy dwudziesty. Nawet z teoretycznie słabszym trzeba wyjść i udowodnić na boisku, że jest się lepszym. W Chorzowie Portugalczykom to się nie udało. Nie potwierdzili klasy, o której wszyscy mówili". - powiedzial Kowalewski po wczorajsyzm meczu

 

Istnieje takie cos jak wyczucie, "nos" typera, roznie to jest nazywane, powszechnie szczesciem. Analiza oczywiscie zwieksza Nasze szanse, ale niekiedy trzeba zagrac przeciwko statom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz chłopie że jakby ktoś miał system 100% i ciągle wygrywał co sie wiąże jedno z drugim to by go sprzedawał? pomyśl :)

 

Tak zgadzam się z tobą ktoś kto by miał system 100% nie sprzedawał by go !!!

Przeczytaj ten dział a dowiesz się naprawdę dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyki nie warto ladowac w to kasy??bo ja za bardzo nie wiem o co biega w tych systemach a jak czytam na forum to jest dla mnie jakis nie jasne,a ktory system najbardziej polecacie?? :D

 

NIE WARTO :D - zessałem to kiedys o ile dobrze kojarze z torrenta i z tego co pamietam to były tam opisane 2 czy 3 systemy z czego system numer 1 to była PROGRESJA a drugi to tez było "odkrycie" ( tak, ze szybko to skasowałem ) :krzeslo: czyli naprawde bys kupił coś o czym wie 95% bukmacherów i co jest opisane na kazdym forum bukmacherskim.

 

Systemy 100% sa dla frajerów ;), którzy sa zdesperowani tym, ze nic nie moga wygrac i wierza w bajki co im napisza autorzy "systemów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz, mogę Ci dać linki do darmowych systemów tego typu, mam też gdzieś na kompie troche tego w pdf-ach i doc-ach, to jak chcesz mogę je na jakimś darmowym serwerze umieścić. Ale nie ma systemu doskonałego - jak już wcześniej wspomniał Andrea, z którym się całkowicie zgadzam, każdy system ma swoje wady i zalety. Do tego każdy wymaga innego budżetu, innej systematyczności typowania, innej skuteczności... Tak więc zanim zaczniesz grać, poczytaj troche na forum, zapoznaj się z systemami, a może znajdziesz coś dla siebie. Oczywiście mogę pomóc w wyborze odpowiedniego systemu - jestem cały czas na GG :D

 

[EDIT]

 

Widzę że duże zaintersowanie tymi systemami (zapchana skrzynka xP), tak więc oto link do nich: http://eksajtin.fm.interia.pl/systemy.htm (kiedyś na tym forum już był podawany, w opisie któregoś systemu jest wirus, więc proszę uważać). I opis mojego systemu znajduje się we wstępniaku mojego topicu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

rzeczywiscie jest wirus za co serdecznie przepraszam,jest to redlof ktory wykrywa i usuwa przecietny antywirus,znajduje sie na stronce z tabelką z wypisanymi wszystkimi systemami.Jak robilem stronke nie mialem zadnego antywira a teraz nie mam zbytnio czasu by sie bawic w jego usuwanie.pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...