Skocz do zawartości

remisy w nhl


kichya

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak. Obstawiam na początku wszystkie mecze na X. Oczywiscie single i po takiej samej stawce. Poźniej osbstawiam wszystkie mecze na X z wyjątkiem tych meczy w których występuje drużyna która ostanio zremisowała. Było to dosyć długo testowane prze ze mnie:)

wyglada to tak. np. stawiamy na 10 mecz po 10 zł każdy. Kurs na remis najmniejszy to 4. Łączna kwota postawiona to 100 zł. Zeby nam się to zwróciło z zyskiem musimy trafić miniumum 3 remisy. A to jest nie trudne. Zachęcam do testowania i komentowania mojego systemu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm on chyba chce grać płaską stawką z tego co rozumiem, a jezeli tak to:

 

w 2005/2006 w nhl było 23% remisów. Skoro na każdy remis kurs jest mniej więcej 4.2, to twoje pk wynosiłoby:

 

23%*4.2=0.96, a więc byłbyś około 4% do tyłu (4% nie od kapitału, ale od obrotu oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tak był bym do tyłu :evil: Obstawiłem 10 meczów i trafiłem 3 X. Przy stawce 100 zł doszło 133 zł wygranej :D:D Teraz te drużyny które zremisowały ostanio wykreślam z kolejnych meczów :) tak żeby zwiększyć %% trafionych (rzadko zdarz się aby ta sama drużyna zremisowała dwa mecze pod rząd). mecze tych drużyn co zremisowały obstawiam na 1-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

A wzialeś pod uwage że z tej reszty drużyn co Ci zostały mogą się trafić chodzby z 2 które już na starcie zanotują serie 7,8,9 czy lepiej meczów bez OT? :zdziwiony:

 

Czy twój budżet wytrzyma takie cus?

 

Ja tam stosuje metode :"wchodzenia" po serii kilku meczy bez OT (analizujać przy tym inne rzeczy także oczywiście) i w tamtym sezonie nie mogłem narzekać przy takim akurat sposób mej gry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kob co z tego że trafiłeś teraz 3, nie znaczy to że wszystkie kolejki do końca będą takie same... po co liczyć ile trafiasz jak ja ci to policzyłem u góry prostym wzorem na pk, ilość remisow jest mneij wiecej na tym samym poziomie co roku.. a to że wywalasz druzyne ktora zremisowala ostatni mecz to też sie z tym nie zgodze bo patrząc na statystyki sporo jest remisow z rzedu, a tym samym zmniejszasz swoj zysk bo nie trafiasz tych remisów bo ich nie grasz %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowcie sobie co chcecie. ale z dzisiejszych meczów w nocy z 5 trafiłem znowu 2. i znowu jestem do przodu. od początku obstawiam i z 18 meczy trafiłem 7 remisów. co daje 38% remisów jak narazie. zobaczymy jak bedzie dalej a płaską stawką nie gram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

a co powiecie zeby grac na podwojna szanse 12 ? czyli jedna z druzyn wygra ? Kursy sa makabrycznie niskie 1,14 - 1,20 ale tez remisow cholernie malo. Mozna by bylo stawiac wiele meczow i bylby pewny zysk. Nawet gdyby padl remis to mozna stawke zwielokrotnic i zagrac mini progresje - np zaczynajac od 2 zl przyjmujac ze kurs bedzie stale 1,14 to kolejna stawka bedzie musiala wyniesc 16 zl a nastepna 130. W tym sezonie jeszcze nie widzialem 3 remisow z rzedu :-) Nie wiem jak to mialo miejsce w poprzednich sezonach bo nie mam dostepu do statystyk zeby przesledzic przebieg sezonu dla poszczegolnych druzyn ale wydaje mi sie ze seria 3-4 remisow z rzedu w NHL nalezy do rzadkosci.

 

Jesli sie myle prosze o oswiecenie i wytlumaczenie gdzie w moim rozumowaniu tkwi blad :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tT ja mam ostatnio takie szczescie ze na dwoch kuponach pod rzad (po dwa zdarzenia) wlasnie remis mi zrabal... a ostatni kupon na 3 mecze gdzie stawialem na 1 lub 2 byly 3 remisy.... wiec dla mnie bylo by to duze ryzyko ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyski sa niewielkie ale na stalym poziomie. Ja nie licze na krocie, bo to utopia. Z tego co widze grajac bardzo ryzykownie w dluzszym okresie i tak wychodzisz na niewielkim plusie. Mi wystarczy zysk 14-20 %

 

Bez umiejetnosci typowania nawet najlepsza progresja kazdego zgubi. Ja gram na najpewniejsze zdarzenia i typujac biore pod uwage jak najmniejsza ilosc faktow. Na razie na tym dobrze wychodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...