Skocz do zawartości

BEZ REMISU W HOKEJU


tomek83wawa

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie podawajcie wszytkie drużyny, niezależnie od ligi któe w ostatniej kolejce zremisowały. Pomysł jest taki, aby grać 2-3 mecze na kuponie za wiekszą kase ako przy dwóch (ok 1,32) przy trzech (ok 1,52) obstawiajać wynik 12. Z moich obserwacji rzadko sie zdarza aby jakas druzyna zremisowala 2 razy pod rząd. Co wy na to?

 

 

 

na dziś (05.10.2006) znalazłem takie coś:

 

LIGA SZWECKA

HV 71 - LuLea

Modo - Fajerstad

LIGA NORWESKA

Frisk - Stjernen

Valerenga - Storhamar

 

LIGA SŁOWACKA

Nitra która zremisowała ostatnio 2 razy pod rząd

 

 

KUPONIK

 

Luleå HF - Modo

Podwójna szansa (czas reg.) - Typ: Luleå HF lub Modo 1.16

 

Stjernen - Storhamar

Podwójna szansa (czas reg.) - Typ: Stjernen lub Storhamar 1.14

 

MHC Martin - HK Nitra

Podwójna szansa (czas reg.) - Typ: MHC Martin lub HK Nitra 1.19

AKO 1,57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sie władowałem z piłką w hokeja :krzeslo: to nic ale i tak ciekawy post :mlotek: a kursy wystawiane przez buka są na tej samej zasadzie pwenie dlatego się tak rozpędziłem żeby odradzić sposób gry 12 :ups:

 

Jeśli statystycznie remis w piłce nożnej padał by 1 na 5 spotkań to obstawiając 3 typy na kupon nawet nie osiągniesz ako 2. No powiedzmy że trafiłeś ako 1,65 to żeby wyjść na podwojenie pierwotnej stawki obstawiasz następne 3 spotkania to już 6 zakładów bez remisu. Wropić grając takie marne kursy to nie sztuka. Jepiej zagraj po 2 Undery kursy 1,45-1,6 coś koło tego buk wystawi w lidze francuzkiej 1 czy 2 i licz na beznadziejna formę napastników. W sezonie 2005/06 padała tam masa underów.

 

Teraz 2 przykłady serii gdzie typer A gra na 12 , typer B na U2,5 i startują po pierwszym remisie.

 

France » French 1st league 2005/2006 Lens & Bordeaux

5 kolejka akurat te dwa zespoły zremisowały

Monaco Lens 0:0 Strasbourg Bordeaux 0:0

6 zaczynamy stawiać-zakładam kurs średni na wszystke spotkania na 12 1,25 U2.5 1,5

6 Lens Bordeaux 1:1 tu akurat sie spotkały nasze zespoły A :c: B :jupi:

7 Strasbourg Lens 1:1 A :c: B :jupi: Bordeaux Lyon 1:1 A :c: B :jupi:

8 Lyon Lens 1:1 A :c: B :jupi: Rennes Bordeaux 2:2 A :c: B :c:

9 Lens Rennes 0:0 A :c: B :jupi: Bordeaux Ajaccio 1:0 A :jupi: B :jupi:

10 Ajaccio Lens 0:0 A :c: B :jupi: Metz Bordeaux 0:1 A :jupi: B :jupi:

11 Lens Nice 2:2 A :c: B :c: Bordeaux Sochaux 1:1 A :c: B :jupi:

12 Troyes Lens 1:1 A :c: B :jupi: Toulouse Bordeaux 1:1 A :c: B :jupi:

 

Dobra tyle wystarczy nie będę tu pokazywał że jestem genialny patrząc na rezultaty spotkań, chodzi tu o to żeby patrzeć ogólnie na opłacalne zjawiska cykliczne w danych ligach i odpowiednio je obstawiać. Gracz a powiedzny wtopił po kursie 1.25 troszke kaski stawiając np:po 10 zł na kupon. Gracz B zaczynając z dychą w kieszeni wyszedł na niemały plus.

Dodam jeszcze że seria U2.5 Bordeaux trwała do 22 kolejki czyli kolejnych 10 :jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi: spotkań. Ktoś powie że można było grać na remisy tych zespołów ok, ja się starałem pokazać :szok: całkiem opłacalne zjawisko.

 

Polecam wyszukiwanie ciekawych ciągów zdarzeń na boiskach piłkarskich i w innych dyscyplinach patrząc na statystyki całych lig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...