Skocz do zawartości

System Aroona na X w Hokeju i Piłce Nożnej


Aroon

Rekomendowane odpowiedzi

Opracowałem swój własny system który przyniósl mi sporo kasy na hokeju w sezonie zasadniczym NHL polega on na graniu remisów w hokeju można też w piłce nożnej.

Wybieramy dwa spotkania gdzie jest największe prawdopodobieństwo trafienia remisu lub dwóch remisów i ustawiamy to na 5 kuponach

PRZYKŁAD:

Mecz A: 1(2,15) X(4,30) 2(2,45)

Mecz B: 1(2,20) X(4,30) 2(2,40)

1A * XB = 9,24 * 2zł = 18,48zł

XA * 1B = 9,46 * 2zł = 18,92zł

2A * XB = 10,5 * 2zł = 21,00zł

XA * 2B = 10,3 * 2zł = 20,60zł

XA * XB = 18,5 * 2zł = 37,00zł

W sumie mamy 5 kuponów po 2zł czyli stawiamy 10zł

jeżeli uda sie nam trafić w remis jesteśmy prawie 100% do przodu a jeżeli trafimy na dwa remisy to mamy prawie 300% zysku.Do tego systemu możemy dołączyć jeszcze progresje na wejście kuponu czyli jeżeli nie padnie żaden remis podwajamy stawke tak jak w normalnej progresji.Ten system ładnie mi się sprawdzał w sezonie zasadniczym gdzie ugrałem na hokeju sporo kasy teraz zamierzam go wykorzystać w piłce nożnej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A nie byłoby to samo albo i lepiej gdybyś wybierał po dwa mecze i grał progresją na remis? Ten system sie sprawdza tylko wtedy jeżeli trafisz remis, a skoro trafisz remis to po co dodawanie do tego jeszcze typu na 1 lub na 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten system i tak nie ma sensu bo grajac te same mecze na remis tyle że singlami (czyli dwa single) zarobimy praktycznie tyle samo albo itrocheweicej, bo przy wiekszej ilości kuponów tracimy z powodu marży buka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...