Skocz do zawartości

Czego to ja nie wymyśle :)


MareXX

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas śledze serwis typersi.pl i zauważyłem że grając typy z tej strony, ale przeciwne do tego jak grają uczestnicy bylibyśmy na za*ebistym plusie :lol: Praktycznie codziennie jest przewaga czarnych nad zielonymi (czyli nietrafinych typów do trafionych) a i te nietrafiony typy są czesto po niskich ursach wiec grając przeciwnie mamy duzą szanse an trafieniekursu dużego :smiech: Postaram sie kilka dni z kolei podać tu typy i zobaczycie jak to jest:D Oczywiście na typersach są wyjątki którym dobrze idzie, więc granie np. typów pierwszej piątki możemy sobie odpuścić:D Najlepszym wyjściem by było znalezienie innej poobnej strony gdzie typerzy popełniają masę błędów, może znacie takie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oto typy na dziś:

 

Valladolid-Ejido 2 4.32 :t:

Manch.Utd-Arsenal X2 1.73 :t:

Sevilla-Betis Sev. X2 1.89 :n: (wygrywal 2;1 betis:])

West Ham-Newcastle 2 3.10 :t:

Lokomotiv M.-Spartak M. 1 2.45 :n:

Heerenveen-Nijmegen X2 1.95 :n:

TP-47-Klubi 04 1 1.75 :t:

Lazio-Palermo 2 3.44 :t:

Galatasaray-Besiktas 2 3.02 :n:

Saragossa-Mallorca X2 1.89 :n:

Valencia-Getafe X2 2.18 :n:

Monaco-Paris SG 2 3.12 :t:

Roda-Ajax 1X 1.73 :t:

Marseille-Bordeaux 1 1.90 :t:

San Marino-Ternana 2 3.17 :n: (ternana prowadzila do polowy:P)

St.Etienne-Auxerre 1 2.10 :n: (a prowadzilo:/)

Empoli-Chievo 1 2.30 :n:

Siena-AS Roma 1 3.80 :n:

AC Parma-AC Milan -2,5 goli 1.80 :t:

Fredrikstad-Molde 2 3.12 :n: (mozna bylo z x2 bo remis)

AC Parma-AC Milan 1X 2.07 :n:

 

Pozdro zobaczymy ile wejdzie! :D

 

edit: pooznaczalem te ktore weszly/nie weszły; mam tylko jeden dylemat bo nie wiem czy jeżeli grac przeciwko to z podpórką czy bez; zobaczymy jak reszta wejdzie, ale myśle że jeżeli kurs na x2 czy x1 jest około dwoch to można dać podporke, a tu gdzie kurs z podporke jest niezadowalający to dajemy bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznanczałeś to co weszło a to co nie tylko że troche to nie zrozumiełe jest.

 

Jak np. cos weszło to weszło jakiemus typerówi z typersi.pl czy weszło tobie?

 

Heh ale orginalny sposób :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C80 to też w pewnymstopniu jest system:P A typy dałem tutaj przeciwne do typów typersów i jeżeli weszlo MI to zaznaczam zielona fajeczka a jak nie weszlo to krzyzykiem;D kolejne ladne kursy siadły

 

Co do stawki to moim zdaniem najlepiej grać płaską, bo tutaj zarowno wysokie jak i niskie kursy moga siąść. Aha i jeszcze co do grania x2 czy 2: moim zdaniem jeżeli kurs na x2 jest okolo 2 to warto zagrać z x2, choć czasami szkoda wysokiego kursy na samo "2", który ladnie wchodzi:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mzona wraz z innymi uzytkownikami omówić kwestie stawek i inne rzeczy żeby wszystko dopracować. :D

 

A i podawajcie strony z typami różnymi to zobaczycie jak sie dorobimy a na dodatek inni odwalą za nas całą robote;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...