Skocz do zawartości

"pewny" zysk - nowy sposób


MareXX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czasu bo zaraz LM startuje dam na razie mecze później powiem co i jak.

 

1

Galatasaray - Girondins Bordeaux (0:1)

Handicap - Typ: X 3,55

 

Galatasaray - Girondins Bordeaux

Podwójna szansa - Typ: X2 1,64 :t:

 

2

FC Bayern München - Spartak Moscow (0:1)

Handicap - Typ: 1 1,80 :t:

 

FC Bayern München - Spartak Moscow

Podwójna szansa - Typ: X2 2,88

 

3

Sporting Lissabon - Inter Mailand (1:0)

Handicap - Typ: X 3,60

 

Sporting Lissabon - Inter Mailand

Podwójna szansa - Typ: 1X 1,66 :t:

 

4

AS Roma - Shakhtar Donetsk (0:1)

Handicap - Typ: 1 2,40 :t:

 

AS Roma - Shakhtar Donetsk

Podwójna szansa - Typ: X2 2,30

 

5

PSV Eindhoven - Liverpool FC

Podwójna szansa - Typ: 1X 1,49 :t:

 

PSV Eindhoven - Liverpool FC (1:0)

Handicap - Typ: X 3,60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak widzicie system ten oparłem na granie typu z podpórką i na handicapie. Obstawione mam wszyskie możliwości, jedyne ryzyko że nei wejdzie nam kupon jest wtedy, gdy załóżmy Bayern wygra ze Spartakiem jednym golem (handicap jest 0:1 a my postawiliśmy na 1, wiec bayern musi wygrać min. dwoma golami). W przypadku zwycięstwa bayernu min. dwoma golami, remisu lub wygranej Spartaka, kase zgarniamy MY. Zysk procentowy w tym sposobie waha sie w okolicach 12%, a więc na dłuższą mete nie jest to malo, zwłaszcza patrząc na przekrój roczny. Oczywiście możemy postawić że faworyt (w tym przypadku bayern) wygra różnicą tylko 1 bramki (tu kurs jest okolo 3.6), a wtedy zysk rośnie nam aż do 60%!! Czyli jak widzicie możemy przegrać tylko w jednym przypadku: gdy nasz faworyt wygrywa więcej niż jedną bramką lub tylko jedną bramką (w zalezności jak stawialiśmy/niepotzrebne skreslić :D). Mysle że sposób ten jest dobry do zastosowanai również w ligach gdzie pada mało goli np. we francuskiej. postaram sie przeprowadzic symulacje za jakis czas na wybranych kilku ligach, a teraz sledzmy spotkania LM :) pozdro czekam na krytyke;]

 

Aha stawkowanie dobieramy oczywiście tak, aby niezaleznie od tego co nam wejdzie zysk był taki sam, a pomoga nam w tym roznorakie kalkulatory:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom wszystko, dzięki. Widzicie, nie interesuje nas żadna niespodzianka, mamy teoretycznie pewny, stały zysk (choć nie wynosi on jakby niektórzy chcieli 1xxxx %) ale ci co już długo w bukmacherce siedzą zgodzą się na pewno z tym, ze nie da sie poprostu utrzymać na przestrzeni roku zysku (od obrotu nie od kwoty początkowej a to duża roznica) wysokości kilkuset procent. Raz może nam się udać, ale przychodza momenty ze nei będzie sie udawać. Jeśli ktoś bukmacherke łączy ze stalymi dochodami to wie o czym mowie (choć jak na razie ja do tych osob nie naleze;] bo jesczze mlody jestem:D). System wymaga jeszcze kilku dopracowań, ale zrobie to szybko i przedstawie dokładną wersje co i jak. pozdro czekam na komenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tylko, że skuteczność to nie wszystko. Jak stawkujesz na płaskie kwoty to raczej plecy ... chyba ze dobierasz inaczej stawki o czym tutaj nie wspomniałeś - jesli nie to dopracuj sobie najpierw to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareXX --> to co proponujesz nazywa się graniem coverów bądź niepelnych sure-betów :). Też kiedyś się nad tym zastanawiałem ale moim zdaniem ryzyko jest w tym przypadku zbyt duże - trafienie takiego typu jak słusznie zauważyłeś to 12% zysku z postawionej kwoty czyli tak naprawdę jest to trafienie kursu 1,12 --> na 10 typów musiałbyś trafić 9 żeby wygenerowac bardzo mały zysk - a wygrane jedną bramką zdarzają się przecież dość często. Ja to samo próbowałem przenieśc na baseball gdzie kurs na zwycięstwo słabszej drużyny wynosi ok. 2.70 a wygrana faworytów z handicapem -1,5 to jakieś 2.30 co daje nam jakieś 22-25% zysku - ale tutaj tez czasami zdarza się, że faworyt wygra tylko jednym runem. Pomysl ciekawy - ale obawiam się, że w dłuzszej perspektywie nie będzie opłacalny - musiałbys zrobić symulację dla np. 100 meczów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze moze i chłopak trafił, cała reszta bzdura jakich mało

Kursy jak sie domyślam pochodzą z oferty BetatHome (btw buka mającego jedną z nazwyższych marży w sieci). Nie inaczej jest z kursami na handicap europejski. Weźmy pierwszy z brzegu mecz pucharu uefa.

 

FC Schalke 04 - AS Nancy (0:1) 14-09-06 19:00 2,05 3,50 2,50

 

Marża blisko 15 %, na inne spotkania marża podobnej wartoćći - przy takiej marży nie ma takiej opcji by jakikolwiek system sie sprawdził ! Na starcie buk ma nad graczem kilkanascie procent przewagi.

Prawdopodobieństwo 41.57%--24.35%--34.09% standart prz tego typu zakładach- trudno coś trafić

Rozkład kursów i prawdopodobieństwa w typowanych meczach - pogrubiony wynik błędny

1,65 3,55 3,60------52% 24.17% 23.83%

1,80 3,60 2,90-----47.15% 23.58% 29.27%

1,65 3,55 3,60------52% 24.17% 23.83%

2,4 2,30 3,20------35.8% 37.35% 26.85%

4,60 3,60 1,50------18.71% 23.91% 57.38%

 

Reasumując szanse pudła zawierał sie pomiędzy 18% do 27%. Tym razem sie poszczęściło, następnym razem równie dobrze mogłyby być 3 pudła na 5 typów, i bardzo duża strata. Generalnie kaszana a nie żaden system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...