Skocz do zawartości

na uwolnienie ok. 90% bonusa , znacie?


adi321

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

Cze all, jestem nowy tzn. piszę 1 post. ale forum lookam juz 3 tygodnie dzien w dzien:)

 

Sluchajcie. Wplace do GB 100zl i otrzymam 100zl bonusa. Moze ktos opsac system gwarantujacy uwolnienie min. 80zl bonusa? wiem ze takie sa. Jesczez all bonusy przede mna:)

 

HELP :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


witam.

 

Cze all, jestem nowy tzn. piszę 1 post. ale forum lookam juz 3 tygodnie dzien w dzien:)

 

Sluchajcie. Wplace do GB 100zl i otrzymam 100zl bonusa. Moze ktos opsac system gwarantujacy uwolnienie min. 80zl bonusa? wiem ze takie sa. Jesczez all bonusy przede mna:)

 

HELP :cwaniak1:

 

Byl podobny temat ale trzeba grac u dwoch bukmacherow a skad wiesz o takich sposobach ze wplacam 100 i mam 180 to nie wiem ale sie pochwal bo to lepsze niz oprocentowanie w banku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Było już na forum. Popytaj na shoucie, prędzej Ci powiedzą, bo jak buki ogarną taki temat to się zaczną kolejne zakaz i ograniczenia dla Polaków.

Szukaj bukmacherów u których możesz grać przeciwstawnie - a jak z tego nic nie wywnioskujesz, to zapraszam na PW i Ci wyjaśnie. Ważne, żebyś znalazł takich bukmacherów. A załóż mi do tego oddzielny topic, to Cie wyrzuce z forum, bo o tym też było :)

 

Temat zamykam, bo może szkodzić zdrowiu innych graczy %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...