Skocz do zawartości

x2


MareXX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wpadlem na pomysl, zeby grać singlami mecze z kursem okolo 1.7 - 1.8 na x2. Teoretycznie mamy około 66% szansy na wygraną, a z moich obserwacji wynika że takie mecze dosyć często wchodzą. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Równie dobrze możemy grać 1x. Nic ciekawego w tym sposobie nie ma, zwykła gra na niespodzianki, bo kurs 1,7-1,8 na x2 to już jest niespodzianka.

 

Potwierdzam chociaz ten remis zawsze jest mozliwy to wolalbym sprobowac grac dokladny wynik przeciw favorytowi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, to naprawdę ciekawy temat, ostatnio tez o tym myślałem, i wymyśliłem takie coś:

 

Gramy zawsze dwa kupony na jeden mecz: na 1 i na X2, kurs na 1 w granicy 1,4 do 1,6, kurs na X2 aby większy był od 2,00 . Stosujemy proresję na każdy typ w przypadku nie trafienia!

Powiedzmy obstawiamy mecz 1 vs 2, gdzie kurs na 1 = 1,5 a na X2 2,2, i nie zależnie od wyniku zawsze wygrywamy! Jeśli trafi nam się X2 to zwraca nam się całkowity koszt gry z nawiązką, w tym wypadku nawiązką jest 0,2. Ale to nie o tym. Nawiązka swoją drogą. Chodzi o to, że jeśli nam nie wejdzie jedna możliwość wchodzi nam druga i zawsze mamy zwrot kasy lub jej części i możemy stosować progresję w nieskończoność na bardzą dużą liczbę zdarzeń, wiadomo, że nie zawsze mecze z przekroju kursów 1,4 do 1,6 wchodzą. Jeśli wejdzie mecz na typ 1, w następnym meczu gramy typ 1 od stawki wyjściowej a typ X2 zpowiększamy aby pokryć koszt wcześniejszej gry i dodać do tego zysk. I tak samo w drugą stronę, jeśli wejdzie typ X2, to typ na 1 zwiększamy aby pokryć koszt gry z wcześniejszych poziomów i dodać do tego oczekiwany zysk. Oczywiście stawki na kurs 1,5 podnosimy mnożąc nawet o 4 razy, a te o kursie 2,0 wystarczy mnożyć o 3 lub 2 i poł raza. A najlepszą rzeczą jest to, że nie musimy mieć całowitej kasy na grę Progresją, bo dostajemy zwrot kasy na konto wygrywając drugie zdarzenie którym zasilamy progresję na drugi i dalej następny poziom. Jest to bardzo szybka i dające duże możliwości progresja gwarantująca 100% zysk. dziennie można obstawić nawet 3 takie mecze ( gra przez buków w necie ). Na razie sprawdzam ten system "na sucho" już 3 dni, od wirtualnej kwoty, którą oszacowałem w założeniach na 100 zł, i po 3 dniach mam już prawie 300 zł. W tym systemie każdy wynik daje wygraną! Czyli w każdym spotkaniu jedna z naszych dwu równorzędnych progresji się zakańcza i zaczynamy ją od nowa.

 

Nie wiem czy jasno to opisałem, ale się starałem, i co o tym myślicie? ja myślę, że może to bć coś dobrego! Może ktoś zauważył w tym systemie jakieś niedociągnięcia? Czekam równiez na wasze opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli się nie mylę jest to sure bet i jest o tym gdzies temat

 

. Jest to bardzo szybka i dające duże możliwości progresja gwarantująca 100% zysk.

 

bredzisz ;)

 

** Komentarz dodany przez: Fisher: 01-09-2006, 23:40 **

to nie jest surebet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak marże nabic bukowi.Jeśli zmniejszysz odpowiednio stawki na x2 i zrezygnujesz z 1 to na jedno wyjdzie.Faworyzuje sie niespodzianki x2 i gdy one wchodzą to tylko wtedy wygrasz wiec po co ci zludne wrazenie wygrywania "zawsze" gdy cos trafisz skoro minus sie powieksza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minus się nie powiększa, bo oba typy 1 oraz X2 gramy progresją, jak jeden nie wejdzie to w następnym meczu zwiększamy stawkę tak oby odrobić starty z poprzedniej gry, i tyczy się to tak samo typu 1 jak i X2. Można także uznać, że gramy na progresję X2 a typ 1 mozemy użyć jako gwarancji , że w przypadku nie trafienia X2 zwróci się nam częśc kasy, ale wtedy trzeba wyliczyć jak procentowo mamy stawiać stawki na odpowiednio typ 1 i X2, bo stawiając na Progresję X2 z 1, trzeba wziąść pod uwagę zysk z wygranej X2 z którego odliczamy koszt gry na typ 1 i aby cały czas być na plus, a w przypadku nie trafienie typ 1 zwróci nam część wkładu i dlatego na drugim stopniu progresji mamy już za co grać. Jest to dobra metoda na progresję wielostopniowa dla osób z małymi nakładami finansowymi. Oczywiście nie zarobimy na tym żadnych milionów, tylko małe,stałe zyski, ktróre wraz z czasem gry powoli rosną. cały czas w górę. No, ale taka jest teoria, w praktyce to sie okaże jak wygląda, bo system jest cały czas testowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...