Skocz do zawartości

Czy zdarza sie trafic sure beta w zakladach naziemnych?


Czerwien

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Jestem tutaj nowy.Chcialem sie przywitac i zapytac czy udalo sie komus badz tez gra w taki sposob jaki opisany jest w temacie w zakladach naziemnych-tzn.sts,profesjonal etc.Bede wdzieczny za odpowiedz.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Małe surebety widywałem w naziemnych, np. ostatnio typ na to, że Borussia strzeli gola w profku wynosił aż 2,00, a w STS tylko 1,4 na TAK, a na nie ok. 2,2. Czyli stawiamy w profku na to, że BVB strzeli gola po kursie 2,00, a w STS że nie strzeli gola po kursie 2,2, jednak przez ten nieszczęsny podatek nie zarobimy na tym :p.

 

W hokeju na ilość bramek też często były podobne sytuacje, że np. profek na overy dawał wysokie kursy, a Toto-mix wysokie kursy dawał na undery(albo to było odwrotnie- nieważne, w każdym razie jeden buk faworyzował overy, a drugi undery).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys znalazłem w profesjonalu wysoki kurs ze Man City strzeli gola a w STS był wysoki ze nie strzeli, ale podliczajac wszystko wyszłoby ze stawiacac za 100zł na tych i na tamtych (200zł cały zakałd) byłbys 13 gr na plusie to szkoda zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja :k: Lubię jak mi kuponik szeleści w kieszeni :jupi:

 

I w imię tego szeleszczenia wolisz grać po niskich kursach :rotfl:

 

ja lubię sobie pójść do toto lub sts-a i pogadać z klientkami, które mi kuponiki przyjmują

 

Przyjmują albo nie przyjmują wygraj ze 2 razy koło 1000zł to sobie co najwyżej z nimi pogadasz o powodach nieprzyjęcia kuponu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...