Guest Twister Posted August 8, 2006 Report Share Posted August 8, 2006 Powiem tyle piszta co chceta,komentujta moje typy az wam sie nie znudzi Link to comment Share on other sites More sharing options...
Guest Twister Posted August 8, 2006 Report Share Posted August 8, 2006 Kupon 1 Austria W. - Benfica L. under 2.5 1.65Dementieva - Schruff 1 1.2Nieminen - Gabashvili 1 1.3Aspelin/Perry - Bester/Dancevic 1 1.15 AKO> 2.96 Stawka> 100jEWK> 296j Link to comment Share on other sites More sharing options...
Guest Twister Posted August 9, 2006 Report Share Posted August 9, 2006 Kupon 1 Austria W. - Benfica L. under 2.5 1.65 Dementieva - Schruff 1 1.2 Nieminen - Gabashvili 1 1.3 Aspelin/Perry - Bester/Dancevic 1 1.15 AKO> 2.96 Stawka> 100jEWK> 296j WYGRANA STATYSTYKI Typy 4Typy trafione 4Skuteczność 100% Stan konta +196j Link to comment Share on other sites More sharing options...
arek__19 Posted August 9, 2006 Report Share Posted August 9, 2006 Jak narazie dobra skutecznosc, oby tak dalej Czy na dzis tez podasz jakies typki?? Gratuluje nowej rangi Link to comment Share on other sites More sharing options...
Guest spaider126 Posted August 9, 2006 Report Share Posted August 9, 2006 widze ze mistrz powraca do formy gratulacje Link to comment Share on other sites More sharing options...
Guest Twister Posted August 9, 2006 Report Share Posted August 9, 2006 Dzięki chłopaki za miłe słowa Pozdro... Kupon 2 Szachtar (strz.) 1.15Lebedeva - Devetzi 1 1.15Williams - Harkleroad 1 1.15Raymond/Stosur - Morariu/Petrova 1 1.4 AKO: 2.13 Stawka: 100jEWK: 213j Link to comment Share on other sites More sharing options...
Guest Twister Posted August 10, 2006 Report Share Posted August 10, 2006 Kupon 2 Szachtar (strz.) 1.15 Lebedeva - Devetzi 1 1.15 Williams - Harkleroad 1 1.15 Raymond/Stosur - Morariu/Petrova 1 1.4 AKO: 2.13 Stawka: 100jEWK: 213j PRZEGRANA STATYSTYKI Typy 8Typy trafione 7Skuteczność 87.5% Stan konta +96j Link to comment Share on other sites More sharing options...
Guest Twister Posted August 10, 2006 Report Share Posted August 10, 2006 Kupon 3 Murray - Moya 1 1.55Young Boys - Marsylia poniżej 2.5 goli 1.75 AKO: 2.71 Stawka: 100jEWK: 271j Link to comment Share on other sites More sharing options...
pantis24 Posted August 21, 2006 Report Share Posted August 21, 2006 Świetny temat z super typkami- pochwała Ci się należy Świetna robota Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts