Skocz do zawartości

pytanie


gajco

Rekomendowane odpowiedzi

cześć mam pytanie o serwisy z płatnymi typami napiszcie czy warto w to zainwestować parę złotych pytam dlatego że lubie grać u bukmachera lecz sam osobiście nie mam wiele czasu by przeglądać statystyki lub wypowiedzi innych graczy i dlatego moje wypociny w postaci kuponów są przeważnie przegrane a ja chciałbym to zmienić więc proszę o poradę w jaki sposób można to zrobić czy korzystanie z serwisu płatnego w moim przypadku jest wyjściem czy nie a jeśli tak to może ktoś ma namiar na dobry serwis z typami a może zaproponujecie coś ciekawszego

czekam na odpowiedzi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie warto, wezmą kasę za podanie ci typów o kursach 1,20 lub podobnych. To, ze im zapłacisz nie oznacza, że na 100% wejdzie...

 

Takie same typy znajdziesz tutaj na forum za darmo... Mamy tutaj kilku dobrych typerów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam dobre typy dobrego typera, ale proponuję nie patrzeć na innych typerów niż na tego, jego nick to "Milan" i jest na stronie www.typerzy.net jest to serwis z typami płatnymi jednak daje on tez jeden typ dziennie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, wezmą kasę za podanie ci typów o kursach 1,20 lub podobnych. To, ze im zapłacisz nie oznacza, że na 100% wejdzie...

 

Takie same typy znajdziesz tutaj na forum za darmo... Mamy tutaj kilku dobrych typerów...

 

Czemu Tylko Kilku :cwaniak1: ;):jupi::p:

 

Nie warto wykupywac abonament na typy. Przyklad : Kumpel zamowil typy od niejakiego orzecha :k: (wiedza wszyscy jakiego) po miesiac byl w plecy okolo -540 zl %-) Taki z niego zarabisty typer :D Oczywiscie zdarzalo sie ze wchodzily typy ale jak widac nie pokryly strat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego tamci kolesie mają lepiej typować od nas? Przecież oni też mieszkają w Polsce, często stawiają na drużyny których nie widzieli ani jednego meczu. Jedyne na czym możemy sie opierać to statystyki z których chyba każdy potrafi wyciągać wnioski no i intuicja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same typy znajdziesz tutaj na forum za darmo... Mamy tutaj kilku dobrych typerów...

 

Możesz ich wymienić ?. Jestem tutaj "nowy" i nie chce tracić czasu na przegladanie tematów w celu wyselekcjonowania typerów godnych uwagi. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam dobre typy dobrego typera, ale proponuję nie patrzeć na innych typerów niż na tego, jego nick to "Milan" i jest na stronie www.typerzy.net jest to serwis z typami płatnymi jednak daje on tez jeden typ dziennie za darmo.

 

o w morde faktycznie dobry ten Milan Yeld 44 %. ;) ale i tak bym od niego typkow nie kupil :D

 

Takie same typy znajdziesz tutaj na forum za darmo... Mamy tutaj kilku dobrych typerów...

 

Możesz ich wymienić ?. Jestem tutaj "nowy" i nie chce tracić czasu na przegladanie tematów w celu wyselekcjonowania typerów godnych uwagi. Pozdro.

 

Pan W :k: a tak serio

 

to kieruj sie po ilosci wyswietlenia tematu ;)

 

Panowie z kolorem Zoltym , Czerwonym , Zielonym jak i Czarnym no i NIebieskim %-)

 

Nie bede wymienial bo bym mogl kogos urazic ... wszyscy sa dobrzy czasami niektorym poprostu nie wyjdzie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam płatnych serwisów, znajomy korzystał przez 3 miesiące i -600zł Poza tym oni tam często podają takie typy że smiech bierze np z kursem 1,3 :D

Poszukaj na forum jest tu paru niezłych typerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto wykupywac abonament na typy. Przyklad : Kumpel zamowil typy od niejakiego orzecha :k: (wiedza wszyscy jakiego) po miesiac byl w plecy okolo -540 zl %-) Taki z niego zarabisty typer :D Oczywiscie zdarzalo sie ze wchodzily typy ale jak widac nie pokryly strat ;)

Coś o tym wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

gajco - płatne typy to normalnie utopia i typy nawet najlepszych userów też nie pomogą.

Aby ocenić typ czy jest dobry czy nie powinien być zkonfrontowany z Twoim kapitałem początkowym, obecnym stanem konta i zaproponowaną stawką do zagrania na ten typ.

 

Ten sam user poda dwa zypełnie inne super typy przy kapitałach 100zł czy 1 000zł, nawet przy kapitale 100zł poda różne typy gdy będzie sporo na + i inny gdy na sporym minusie, a jeżeli ten sam to napewno zagra na innych stawkach.

 

Typ, stawka, kapitał, saldo to naczynia połączone i żadne płatne typu czy supertypy userów Ci nie pomgą wygrywać jak sam nie popracujesz nad strategią.

 

Oczywiście forum bardzo pomoże w wyszykaniu dobrego typu, ale przez Ciebie dla siebie, a wszyscy płatni typersi pampersi mają to w ......e.

powodzenia w szukaniu szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...