Skocz do zawartości

Klasyczna progresja


Laskovsky

Rekomendowane odpowiedzi

W tym sezonie chcę grać klasyczną progresję z podwajaniem stawki po niepowodzeniu.

Wybrałem sobie 16 zespołów na które stawiam X (oczywiście pojedynczo). Jeśli możecie to oceńcie mój wybór:

1. Widzew

2. PSG

3. Lazio

4. AA Gent

5. Liverpool

6. Wolverhampton

7. Southampton

8. Aberdeen

9. Parma

10. Xanthi

11. Heerenven

12. Vfb Stuttgart

13. Monaco

14. Osasuna

15. Aarau

16. Besiktas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co tu oceniać. Nie znamy formy zespołów. Jeżeli masz kasę na kilka-kilkanaście poziomów progresji to jakieś szanse masz.

 

Ale moim zdaniem szaleństwem jest wybierać drużyny gdy nie wiadomo w jakiej są formie. Progresja na remisy ma sens jedynie gdy zaczynamy grać od 3-5 kolejki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym gorzej. Wybrał drużyny a nie zacznie od pierwszej kolejki? A co jeżeli np. Wolverhampton będzie miał np. w pierwszych 5-6 kolejkach mecz bez remisu?

 

Może się okazać, zę żaden z tych zespołow nie nadaje się do gry progresją na remisy...

 

Zespoły wybiera się dopiero po pierwszych kolejkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak często pada remis nie ma wpływu na wygraną. Ma to jedynie wplyw na kapitał jaki trzeba zainwestować tzn. jeżeli zespół remisuje tylko 2 razy w sezonie to zainwestować trzeba więcej (zysk tylko minimalnie jest wyższy). Zaczynam od pierwszej kolejki bo dla mnie nie ma znaczenia wybór zespołu bo każdy z tych zespołów zremisuje. Kusi mnie też zagrać na taką progresje z porażką drużyny typu Celtic (oprócz porażki z rangers i Hearts). Wtedy kurs jest od 4 nawt do 10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt zawsze jakiś zespół zremisuje, ale moze się zdażyć, że zremisuje po np. 10 meczach bez remisu. Kwestia jedynie czy ma się kasę na tyle poziomów...

 

A osobiście wolałbym często acz mało wygrywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja propouje mu wybranie jakiegoś ruskiego klubu.Teraz w lidze rosyjskiej pada bardzo dużo spotkań wynikami remisowymi,bo 37%. Jak tak dalej będzie to francuska i włoska 2 liga bedze w tyle za ruską pod względem remisów.Tak więc dziwię się dlaczego nie probujecie grać na remisy drużyn rosyjsich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś się sugerował moimi pomysłami to narazie mnie przeklina :mlotek:

Ja jednak zostaję przy swoim i nadal będe grał tym systemem. Do mojej listy dorzuciłem jezcze porażkę Celticu i czekam na efekty. W ten weekend tylko Aberdeen okazało się być trafione. Dzięki za odpowiedzi na mój post :p: Pozdro 4all :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kapitał nie jest wielki (500 zł) Jeżeli gra nie będzie się kleiła to będe musiał go zwiększyć Stawki na poszczególne mecze nie są takie same np. na porażkę Celticu zacząłem od 1 zł ale na takie zespoły jak Aarau, Gent, Southampton, Woolverhampton, Heerenven, Widzew i Aberdeen zacząłem od 5 zł Hiszpańskie i włoskie dopiero określę przed meczami (gdy ocenię obecny na tamtą chwilę kapitał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
A ja propouje mu wybranie jakiegoś ruskiego klubu.Teraz w lidze rosyjskiej pada bardzo dużo spotkań wynikami remisowymi,bo 37%. Jak tak dalej będzie to francuska i włoska 2 liga bedze w tyle za ruską pod względem remisów.Tak więc dziwię się dlaczego nie probujecie grać na remisy drużyn rosyjsich :D

 

Ja spróbowałem i jestem duuuuuuuużo do przodu :jupi::jupi::jupi: Kilka kolejek do tyłu kończyło sie niemal wyłacznie remisem Nie ma tam zbyt długich serii bez remisu (najdłuzej nie remisowało CSKA , Luch Energia i Nalchik) Piękna liga do progresji (obstawiam wszystkie mecze na X z rozna stawką zaleznie od tego jak długo nie remisowały druzyny grajace w danym meczu) 12.08 znów 2 remisiki wpadły w rosyjskiej :p: 13.08 znów 2 remisy :jupi: VIVAT ROSJA !!!!

 

 

Mój kapitał nie jest wielki (500 zł) Jeżeli gra nie będzie się kleiła to będe musiał go zwiększyć Stawki na poszczególne mecze nie są takie same np. na porażkę Celticu zacząłem od 1 zł ale na takie zespoły jak Aarau, Gent, Southampton, Woolverhampton, Heerenven, Widzew i Aberdeen zacząłem od 5 zł Hiszpańskie i włoskie dopiero określę przed meczami (gdy ocenię obecny na tamtą chwilę kapitał)

 

Z kapitałem 500zł na 16 progresji???? Powiedz pieniążkom papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mój kapitał nie jest wielki (500 zł) Jeżeli gra nie będzie się kleiła to będe musiał go zwiększyć Stawki na poszczególne mecze nie są takie same np. na porażkę Celticu zacząłem od 1 zł ale na takie zespoły jak Aarau, Gent, Southampton, Woolverhampton, Heerenven, Widzew i Aberdeen zacząłem od 5 zł Hiszpańskie i włoskie dopiero określę przed meczami (gdy ocenię obecny na tamtą chwilę kapitał)

 

Z kapitałem 500zł na 16 progresji???? Powiedz pieniążkom papa

 

Wimar ma rację - nie ma szans aby conajmniej ze dwa zespoły nie wykosiły Ci kasy.

Tu na forum już ktos podawał ciekawą progresję do gry na remis tak dużą ilością druzyn więc poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem też że mogę zwiększyć kapitał więc nie ma mowy o przerwaniu progresji i przepadnięciu kasy. Mało jest zespołów które mają całą rundę bez remisu więc myślę że nie stracę tej kasy. Moją progresję chcę stosować tak gdzieś do kwietnia (jeżeli ktoś w kwietniu remisuje to przestaję go grać a jak nie to jadę do końca a jak będzie trzeba to także w przyszłym sezonie). Cała podstawa to podwajanie stawki, prowadzenie statystyki wydanej kasy i obserwowanie kursu tak aby przy podwojonej stawce i wygranej nie osiągać debetu. Dzięki za opinie (za jakiś miesiąc będe mógł już wyciągnąć własne wnioski) Pozdro 4all :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę wszelkie za i przeciw postanowiłem jednak conieco w mojej progresji pozmieniać. Otóż postanawiam grać wszystkie zespoły z jakiejś 2 ligi (obstawał bym przy 2 angielskiej bo jest najbardziej profesjonalna ze wszystkich i mało jest w niej czynników pozasportowych) albo nieco inne zespoły z pierwszych lig. Jednak aby zainwestowana dotychczas kasa nie przepadła będe kontynuował każde z wcześniejszych zdarzeń aż do sukcesu. Na razie okroiłem moją listę o zespoły w które jeszcze nic nie zainwestowałem. Jeżeli ktoś chce mi pomóc w wyborze kolejnych zespołów do progresji to zapraszam.

:p::p::p::p::p::p::p::p::p::p::p::p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż postanawiam grać wszystkie zespoły z jakiejś 2 ligi

 

No nareszcie ktos doszedł do tych samych wniosków co ja że lepiej zarabiac na kazdym remisie niż czekac na remis jednej wybranej drużyny w lidze. Nie pożałujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zarabiac na kazdym remisie niż czekac na remis jednej wybranej drużyny w lidze

Nie do konca sie z tym zgadzam bo kurs na remis jest okolo 3 w kolejce np w 2 angielskiej jest ok 2-3 remisow co daje 6 zespołów na x drużyn w lidze (w Anglii chyba 24) Juz w 1 kroku wydajemy 24 jednostki podstawowe a zwraca nam sie 6*3 czyli 18

To także jest loteria bo trzeba liczyć na kolejkę z wiekszą niż 4 liczbą remisow aby wyjsc na plus To tylko 1 krok A jeżeli zdarzy sie kilka kroków poniżej 4 remisów to jestesmy sporo do tyłu Tak wiec to nie jest takie zarabianie jak wszyscy mysla Trzeba dobrze wybrac lige jaką się gra... :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram od ponad 18 miesięcy i jestem dużo do przodu. Zauważ że na dalszych etapach grasz juz cześciowo za kasę zarobioną na poprzednich remisach. Tak więc nawet 3 remisy w kolejce drużyn będących na wysokim poziomie progresji zwracaja wkład. Ważne jest by nie stawiać takiej samej kwoty na każdy mecz lecz zależnie od tego jaki jest poziom progresji sumowac stawki na poszczegolne druzyny. Przykładowo stawkując 5,8,13,21,34,55,89... jezeli gra druzyna która nie remisowała od 3 meczy z taka co nie remisuje od 5 meczy stawiam na ten mecz 13(IV poziom progresji) + 55 (VI poziom progresji) czyli na cały mecz łącznie stawiam 68zł. Staram się grać na niezbyt duże ligi (max 16 zespołów) dodatkowo na IX-X etapie (zależnie od tego jaka drużyna )stosuję przesunięcie części kapitału z druzyn które nie osiągnęły remisu na pozostałe drużyny tej ligi (wychodząc z założenia że ktoś musi w lidze remisować bo skąś się biorą statystyki remisów a nieważne na kim sie zarabia ważne by zarabiać)

 

Jeżeli ktoś chce mi pomóc w wyborze kolejnych zespołów do progresji to zapraszam.

 

Liga fińska i słowacka zobacz wyniki ostatnich kolejek prawie zero remisów. Nadchodzi czas żniw w tych ligach czuje zę juz w weekend zainkasuję pokaźną kwotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...