Skocz do zawartości

Poleffki %-)


Oskar86

Rekomendowane odpowiedzi


Taką Dode to ja mogę miec w tri migi.

Cos wam powiem. Słurzyłem 2 lata na wojnie w Wietnamie jako snajper, znam tajne nieujawnione w rzadnych sztukach walk śmiertelne ciosy,opanowałem do perfekcji 9 sztuk walk ( w te kłondo mam czarny pas), w tym takrze boks tajski, 4 walki w MMA oraz stoczyłem 15 bitew w kiślu , np taki Adamek czy Pudzian to dla mnie kilka sekund roboty, pisze powarznie. W kiślu mam 13 wygranych przed czasem, w tym jedna wygrana w normalnym czasie, jeden remis i jedna porarzka. A tylko dlatego przegrałem że walczyłem z kobietom! Dałem jej wygrać żeby nie pomysleli że jestem damskim bokserem. Na początku chciałem z nia wygrać ale pomyslałem że jestem drzentelmenem i poddałem się. A było to tak. Chcialem obiąć jej nogi rękoma i uwalić na mate. Miała pieknie wyrzeźbione nogi niczym skała, dlatego tesz były one cierzkie niczym skała i dlatego ja nie poderwałem. Wtedy wziałem sie za jej biodra, chciałem ją podnieśc ale sie wyslizgiwała mi z rąk, dlatego dałem se z tym spokuj. Gdyby nie łapy ślizgie po kiślu to bym ja podniusł i rzucił o mate. Wtedy poszlem na trzeci sposub. Obiałem jej szyje wtedy chciałem rzucić ją o mate i zastosować jej tzw. duszenie tak jak jest w walkach MMA. Udało się. Tylko że zamiast duszenia takich jak w tych walkach to zastosowałem jej duszenie moimi ustami czyli takie usta - usta. Gdy jusz dusiłem moimi ustami jej usta to po 2 minutach jusz nie mogła złapac oddechu i mnie uszczypła w JEDNO miejsce. Wtedy tylko piskłem i poklepałem mate tym sposobem dałem do zrozumienia ze poddaje sie. Po co to pisze? Bo chce wam udowodnic że takie Pamele i Dody leca na takich komadosuw jak ja churtowo. Ale jednak wole byc sam. A Wy dalej proście, uganiajcie się za babami, etc. Jakie to żałosne. Prawdziwy męrzczyzna nie podrywa kobiet! To kobiety idą do niego a jeśli nie to nie i tyle. Ja tę metode stosuję praktycznie od kąd stałem się pełnoletni. Co to znaczy żeby ktoś taki jak ja miał pierwszy zagadywać i podrywać? Ja? przystojny były student matematyki i fizyki po uniwerku w Jale? . Chłopak z ciekawym gustem muzycznym/filmowym, z ciekawą osobowościom z wieloma zdolnościami. Takrze muzycznymi. I ja miał bym podrywać kobiete? Ja nigdy nie podrywam kobiety. Jeśli zagadam to dlatego bo poczebuję np wiedzieć ktura godzina, a nie mam komurki bądź mam rozładowaną. A zegarka tesz mogłem zapomnieć. To się w głowie nie mieści żebym ja ganiał za jakąś kobietą. Jestem sam ale moje podejście się nie zmieniło nie zmienia i bardzo wątpię żeby miało się zmienić. Mogę nawet całe życie przerzyć sam, ale z dumnie podniesioną głowom. A Wy? uproszona praca, uproszona dziewczyna, pracujecie pewnie nie jako konkretni specjaliści, fachmeni umysłowi bądź fizyczni ale większość z was pracuje na zlewozmywakach w Szkocji żeby zarobic na swoje dzieci.. Takich wielu jest. Nie kturzy z was morze sa menadrzerami i dyrektorami i zarabiacie dobrze. Ale wiecie o co chodzi wtedy? Żeby wszelakimi sposobami kobieta się wtedy dorwała to waszego portfela. Gardzę takim życiem. Ja jestem dumnym samotnym wilkiem. Zreszta coś wam powiem. Byłem w 17 związkach ( W tym jednym Zwiąsku Radzieckim) i wszystkie kobiety kture znałem zdradziły mnie i mam powud by sądzić że wszystkie jesteście takie same. Tzn. jedna mnie tylko nie zdradziła bo po miechu okazało sie ze jest zakonnicom. To po co mi taka? Oddałem ja za friko pierwszemu leprzemu ksiedzu. Ksiądz tesz człowiek i coś mu sie nalerzy. Chciałem się ustatkować i załorzyć rodzinę ale dzięki wam wybiłem sobie to z głowy. Nie darował bym se gdyby moje dziecko cierpiało potem przez matkę, kturą ja sam dla niego wybrałem, a ta potem uciekła i puściła się z innym facetem. Jesteście zwykłymi egoistkami, lafiryndami i nawet podrzuciłybyscie księdzu swoje kilku miesieczne dziecko pod drzwi gdyby było dla was niewygodne. Cała prawda o kobietach! Takrze wole być sam nisz z kturąś z was ktura tylko paczy zeby zdradzic i wyssac klijęta z kasy. A co do Dody to jej nawet w 8% nie doruwnujecie urodą. wuwuwu.czuly-wojtek.blog.onet.pl

 

czuly_wojtek@poczta.onet.pl , 03.02.2011 13:12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...