Skocz do zawartości

Poleffki %-)


Oskar86

Rekomendowane odpowiedzi


Dzisiaj co mnie koleś w robocie roz.... %-)

 

Kierowniczka do nowo przyjętego pracownika hali:

- Poszukaj paleciaka.

-Ok ( i gościu udaje się do drugiego końca hali po drodze spotykając magazyniera, zadaje mu pytanie: Nie wie Pan, gdzie znajdę "Pana Paleciaka" :k:

 

Koleś roz.... tym tekstem całą zmianę ... gdzie się tacy ludzie rodzą nie mam pojęcia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj co mnie koleś w robocie roz.... %-)

 

Kierowniczka do nowo przyjętego pracownika hali:

- Poszukaj paleciaka.

-Ok ( i gościu udaje się do drugiego końca hali po drodze spotykając magazyniera, zadaje mu pytanie: Nie wie Pan, gdzie znajdę "Pana Paleciaka" :k:

 

Koleś roz.... tym tekstem całą zmianę ... gdzie się tacy ludzie rodzą nie mam pojęcia :p

 

:lol:

 

kiedyś jak pracowałem na magazynie też miałem kupę śmiechu

 

zrobili nam że jak wchodzisz do jadalni musisz odbijać kartę co byś za długo nie siedział, za parę dni przyszedł nowy gościu na staż, strasznie zakręcony człowiek

 

pyta nas gdzie może zjeść śniadanie, ktoś tam mu powiedział że tylko w szatni, więc on zapytał co jest w tym pomieszczeniu gdzie my idziemy z jedzeniem (on nie miał jeszcze swojej karty) więc mu powiedzieli że basen

 

za nie całą godzinę zebranie u kierownika, kiero nas pyta co za głupoty rozgadujemy na magazynie że nowy przychodzi i pyta się go "kiedy dostanie karnet na basen ?"

 

ale były też asy że zamiast jednej wanny gościu wysłał dziesięć, nie zauważył że jest jedna w drugą wsadzona :mrgreen:

 

tak w ogóle, witam na forum :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...