Skocz do zawartości

Poleffki %-)


Oskar86

Rekomendowane odpowiedzi


z forum onetu:

 

Proszę pomóżcie!

 

Pilne pytane. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję. Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją dziewczynę o zdradę. Skąd się dowiedziałem. No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak dziewczyna wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wziąłem jaj komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy dziewczyna niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak. Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?

 

 

:k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Witam!

 

Po pierwsze, kiedyś byłem bardzo aktywną osobą na tym forum, a było to na samym początku jego istnienia. Znajdowałem się długo w Top Timers.

 

Po drugie już nie gram ani w pokera, ani w zakłady bukmacherskie i nic mnie nie łączy teraz z tą stroną.

 

Po trzecie brzydzę się spamem, którego własnie się dopuściłem na 15 losowo wybranych użytkownikach tego forum. Zrobiłem to w dobrzej wierze.

 

Po czwarte tak jak w temacie proszę o bana zanim polecą na mnie skargi lub zanim ponowię akcję:D

 

Po piąte oto treść spamu: Nasz najbliższy sojusznik Chorwacja, została zaatakowana z trzech stron przez Węgrów, Serbów i Słoweńców. Wszyscy Polacy pomagają i walczą przeciwko najeźdźcom. Nie wiesz o czym piszę? Nie słyszałeś o internetowej grze Erepublik? Jest to symulacja życia społecznego, w której możesz zostać żołnierzem, politykiem czy przedsiębiorcą. Jest całkowicie bezpłatna i jesli nie masz czasu się angażować w nią wystarczy, ze poświęcisz jej dwa kliknięcia dziennie. Dlaczego piszę właśnie do Ciebie? Chodzi mi jedynie o dobro ePolski. W grze jesteśmy jednym z najsilniejszych krajów na świecie, ale ciągle potrzebujemy nowych aktywnych graczy. Tworzymy zagraną społeczność. Polaków jest ok 10 tysięcy, więc napewno poznasz wielu ciekawych ludzi jeśli tylko masz na to ochotę. Zrób to dla ePolski! Link do gry - http://www.erepublik.com/en/referrer/Borsuk2786

 

 

Pozdro!

 

:k: Ares

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...