Skocz do zawartości

progresja w kręgle - Betandwin tylko na live


pawlak2505

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam swietny pomysł na progresje :) a mianowicie na BAW na live zauważyłem ze zaczeły sie zawody w kręgle . Mecz składa sie z 20 frame ( 10 framow wykonuje kazdy z zawodników na przemian ). Czyli możemy grać na zawodniczke A lub zawodniczke B

 

W każdym frame są 3 możliwości do wyboru , a mianowicie :

 

Strike = X

Spare = /

Każdy inny wynik = 0

 

A więc zaczynamy , przykładowy mecz : Daria Pająk (POL) - Jacqueline Matthews (SCG)

 

What will Daria Pająk score in frame 1 ?

 

do wyboru mamy 3 opcje o kursach :

 

Strike - 2,7 _________ Spare 2,6 __________ Każdy inny wynik 2,7

 

Ja zazwyczaj gram na Spare ponieważ najwięcej frameow kończy sie własnie takim wynikiem.

 

Następny zakład to :

 

What will Jacqueline Matthews (SCO) score in frame 1?

 

tu oczywiście omijamy , bo gramy tylko na zawodniczke z Polski

 

Nastepny zakład :

What will Daria Pajak (POL)e score in frame 2?

 

Jeśli nie było Spare w 1 frame dla Polki stawke mnożymy x2 i gramy ponownie na Spare , jesli i w 2 frame nie wejdzie nam spare to czekamy na frame 3 i znowu mnozymy stawke

 

Przykładowe stawkowanie : 10 , 20 , 40 , 80 , 160 , 320 , 640 , 1280 , 2560 , 5120 - 10 stopień . Oczywiscie każdy gra na tyle na ile pozwala mu kapitał

 

W każdym meczu ktory grałem padł przynajmniej jeden Spare , Gram w to od wczoraj po wczorajszym dniu jestem do przodu na jakieś 470zł , dzisiaj gram od rana i ugrałem juz 315zł .

 

Nie wiem jak długo bedzie ten turniej ale naprawde warto się pobawić

 

Pozdrawiam i mam nadzieje ze zrozumieliście moj system, a jesli nie to wejdzcie na live na betandwin i wtedy bedzie łatwiej wam to zrozumieć.

 

Właśnie zakończył sie mecz Polki i jestem troszke na +

 

Oto wyniki framow Polki

 

1 - /

2 - 0

3 - x

4 - 0

5 - /

6 - x

7 - x

8 - 0

9 - /

10 - 0

 

W tym meczu grałem na Strike ( x ) i trafiłem juz w 3 frame , w 4 frame grałem ponownie od stawki podstawowej czyli 10zł i w frame 6 znowu trafiłem i zakończyłem progresje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...