Skocz do zawartości

Progresja na U/O


MareXX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad progresją, którą można grać przez okrągły rok (co jest teoretycznie równe większym zyskom), każdego dnia w tygodniu i która nie niesie za sobą dużego ryzyka (choć to może źle powiedziane w przypadku progresji;]). Denerwujące jest to czekanie przez prawie caly tydzień, aż nasza drużyna zremisuje, a nawet najdokładniejsze analizy nie mogą nas uchronić przed czarnymi seriami be remisu - to jest sport i wszystko jest możliwe. Pewnie jako nie pierwszy wpadłem na pomysł stworzenia progresji na under/over, ktora glownie opieralaby sie na meczach pilkarskich, choc dobrze sprawowałaby się również w MLB. W pilcenoznej kursy na u/o wahają sie najczesviej pomiedzy 1.6-1.9, zaś w mlb czy nba prawie zawsze są równe i wynoszą okolo 1.8. Założeniem tej progrsji jest wybranie dwoch zdarzeń i obstawieniu w każdym z nich u/o. Kurs ogólny waha sie wtedy w granichach 3-3.60, a więc tak jak na remis w większości lig. Wg. mnie wytypowanie u/o na wybrane zdarzenia nie jest wcale takie trudne, gdyż pomagaja nam w tym tabele, różne statystyki itp. Maxymalny zysk zakladam na pierwszych 5-6 poziomach, stawki na poziomach dalszych mają pokryć nasze straty, tak, abyśmy wyszli na zero (dzieki temu nie ma na takich poziomach galaktycznych sum, a wygrana pokrywa wklad pienieżny ze wczesniejszych nieudanych poziomów). Ale czy typując w odpowiedni sposób u/o możemy przekroczyć 6 poziom progresji? Trzeba się chyba bardzo starać żeby go przekroczyć :zdegustowany:

 

Troche sie rozpisałem, ale po krótce przedstawie plusy takiej progresji:

-można grać codziennei co niesie za sobą większe zyski (ew. straty %-) )

-wysokie kursy

-najwyższe wygrane na niższych poziomach

-ogromy wybór zdarzeń do grania na u/o przez cały rok

-przy dobrej analizie nasza skuteczność może być bardzo wysoka, a grając zwykłą progresją na remis niestety jesteśmy "skazani" tylko na to co zrobi drużyna

-gdy gdzieś wyjedziemy, nie bedzie nas dluższy czas w domu nie musimy martwić sie o to że nie obstawimy remisu naszej drużyny w jakiejś kolejce, mozemy grać co chcemy i kiedy chcemy!

 

Jakie są wasze spostrzeżenia na ten temat? Taki rodzaj progresji chyba bardziej do mnie przemawia, pozdro czekam na opinie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak przedstawialoby się wg. mnie najkorzystniejsze stawkowanie dla tej progresji na kolejnych poziomach:

 

Stawka:

5 +10zł

12 +20zł

24 +30zł

41 +40zł

66 +50zł

104 +60zł

126 +0zł

189 +0zł

283 +0zł

425 +0zł

 

Kwoty są oczywiście przykładowe i stworzone dla sredniego ako 3 (a czesto to ako jest wyższe). Obok stawki przedstawiony jest zysk na czysto na każdym poziomie. Jak widać na poizomach 1-6 mamy największy zysk i na każdym z tych poziomów wygrana na czysto wzrasta o 10zł. Zaś od 7 poziomu, na którym prawdopodobnie rzadko dane nam bedzie grać, wygrywamy tyle, zeby odrobić straty ze wczesniejszych nieudanych poziomów, a co za tym idzie zobaczcie jak powoli rosną stawki. Czekam na wasze komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem tak juz dawno. Dwa undery na kuponie. I podnoszenie x2 na poczatku od stawki 2zl, pozniej od 10 zł. Powiem ze przynioslo mi to zysk pomnozylem kase 10-krotnie, ale pozniej przyszlo zla passa, 7 kuponow nie weszlo i stracilem wszytsko :lol: za 8 razem weszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co do typów Under\Over,znam pewny serwis który typuje underki i overki i ma bardzo dobrą skuteczność,troszkę korzystałem z ich typów i przyniosło mi to zysk :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

proszę bardzo www.prosoccer.gr

 

PS:Nie pisalem bo modzi ostatnio nie w humorze i za byle co ostrzeżenia wlepiają :przerazony: ,a za ten post moze tez dostane za jakies tam reklamowanie strony cz coś %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

lk potypuj troszkę z prosoccer.gr a przekonasz się ze dobrze typują :] ,te 2 typy wzięte od nich przez Ciebie to był wypadek przy pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lk potypuj troszkę z prosoccer.gr a przekonasz się ze dobrze typują :] ,te 2 typy wzięte od nich przez Ciebie to był wypadek przy pracy ;)

 

jesli Ci wchodzą to jesteś farciarzem, ja również brałem typy, czasami wchodziły, ale częściej nie, a te typy z największym procentowym prawdopodobieństwem były oczywiście oczywiste, niektore typy dobre, ale raczej odradzam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

|Przejrzałem sobie skuteczność typów U/O w ostatnich dniach Prosoccera i wynosi ona ok. 50%. Jeżeli średni kurs na U/O wynosi 1,8, to prosoccer ma na 100% ujemnego yielda, czyli typuje słabiutko :)). Jestem przekonany, że 3/4 naszego forum napewno nie ustępuje innym serwisom skutecznością typowania, chyba że tym serwisom, które mają jakieś szczególne informacje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
zobaczcie jak powoli rosną stawki

 

No i wielka mi pociecha że wolno rosna stawki jak trzeba inwestować coraz wiecej po to tylko żeby odzyskać co się wcześniej postawiło. A 6 nietrafionych kuponów z rzedu to wcale nie takie duże "osiągnięcie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
|Przejrzałem sobie skuteczność typów U/O w ostatnich dniach Prosoccera i wynosi ona ok. 50%. Jeżeli średni kurs na U/O wynosi 1,8, to prosoccer ma na 100% ujemnego yielda, czyli typuje słabiutko :)). Jestem przekonany, że 3/4 naszego forum napewno nie ustępuje innym serwisom skutecznością typowania, chyba że tym serwisom, które mają jakieś szczególne informacje ;).

 

No ale typy PROSOCCERA na U/0 powyżej 66 sprawdzaja się z znacznie wyższym stopniu niż piszesz. A kursy na nie najczęsciej oscylują koło 1,7. Trzeba tylko wybrać typy z kursem który warto postawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosoccer U/O ? 75% szczegolnie 2 niemiecka ! Polecam. No i meksyk jak macie w ofercie. 75%+ i nie powinienes zajsc dalej niz do 3 poziomu. A jesli tak to polecam trojeczke 7/23/70% Lub inne modele bardziej lub mniej ofensywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...