Skocz do zawartości

Wybraliście już?


MareXX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kolejne sezony w wielu europejskich ligach zbliżają sie wielkimi krokami, a co za tym idzie pewnie wiekszość z was wybrała juz druzyny do progresji. Na jakie ligi i jakie drużyny padł wasz wybór? Ja chyba skłaniam się na granie na drugą francuską i drużynę Le Havre, ale jeszcze musze sie nad tym zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:lol:

 

Wybieracie zespoły nie znając jeszcze ich formy? Nie wiedząc o co będą walczyć? Widać, że dopiero zaczynacie granie progresją, szybko skończycie jako bankruci z takim podejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja powiedziałem ze bede gral od pierwszego meczu na tą drużyne? Powiedzialem ze bede gral w II francuskiej bo jest tam duzo remisów, a zapewne bede gral na przelamanie bezremisowej passy; na pewno nie bede gral od pierwszego meczu bo to samobojstwo troche, jeszcze jak stawka x2 :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
:lol:

 

Wybieracie zespoły nie znając jeszcze ich formy? Nie wiedząc o co będą walczyć? Widać, że dopiero zaczynacie granie progresją, szybko skończycie jako bankruci z takim podejściem.

 

Niekoniecznie, też gram od 1 kolejki tyle ze na całą ligę na X i jestem do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, też gram od 1 kolejki tyle ze na całą ligę na X i jestem do przodu

 

To masz farta, bo np. w zeszłym sezonie gdyby ktoś chciał grać na przykład na remisy Stoke to po pierwszym remisie poczekałby bodjże 19 kolejek na kolejny remis.

 

Jak dla mnie granie na remis bez znajomości formy, jest bardzo ryzykowne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, też gram od 1 kolejki tyle ze na całą ligę na X i jestem do przodu

 

To masz farta, bo np. w zeszłym sezonie gdyby ktoś chciał grać na przykład na remisy Stoke to po pierwszym remisie poczekałby bodjże 19 kolejek na kolejny remis.

 

Jak dla mnie granie na remis bez znajomości formy, jest bardzo ryzykowne...

 

W moim sposobie nawet takie Stoke mnie nie rusza bo dochodząc do 10 poziomu ( na tyle sobie mogę pozwolić z uwagi na ograniczony kapitał) robie następujacy manewr: wg mojego stawkowana powinienem na remis postawic 233zł (gram Fibonnaccim) jednak stawim tylko 144zł (czyli tyle samo co na 9 poziomie) a roznice tzn 89zł dzielę proporcjonalnie na poszczególne druzyny ligi (zależnie od poziomu progresji wychodzac z założenia że nie ważne na kim sie zarabnia byle zarabiać ) i progresywnie zwiększam potem stawki jakie powinny być postawione o tą częśc kapitału przesuniętą z feralnej drużyny. Tym sposobem nawet takie pechowe Stoke nie grozi bankructwem. Jest to progresja procentwo mniej zyskowna od standardowej x 2 ale nie ryzykuję utraty kapitału zainwestowanego a mam stały i pewny zysk. Nie zremisuje mi długo przykadowo ww. Stoke remisować będą inni za powiekszone stawki. Starty spowodowane przez taki pechowy team pokrywaja inne remisy i jestem do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Tylko i wyłacznie na remisy ruską liga. 40% meczy w tej lidze kończy sie remisami.

 

No to ligą rosyjską nie ma się co podniecać bo ilość remisów która podajesz JUZ BYŁA a że natura zawsze dąży do równowagi więc zobacz wyniki ostatniej kolejki.

Aktualnie bardziej polecałbym ligę słowacką i chorwacką gdzie było bardzo mało remisów. Gram w obie na razie jestem na nich do tyłu ale myslę że niedługo nadejdzie kolejka z dużą ilością remisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...