Skocz do zawartości

ATP: Hertogenbosch,Nottingham; WTA: Eastbourne,Hertogenbosch


duncan

Rekomendowane odpowiedzi

ATP - HERTOGENBOSCH

 

shertogenbosch.jpg

 

Miejsce: Hertogenbosch, Holandia

Uczestników: 32

Nawierzchnia: Trawa

Pula nagród: 353,450€

Strona oficjalna: www.ordina-open.nl

Ubiegłoroczny finał singla: (3)M Ancic (CRO) d. J Hernych (CZE) 6:0 5:7 7:5

Ubiegłoroczny finał debla: (1)Damm/Paes d. Clement/Haggard 6:1 7:6

 

 

 

ATP - NOTTINGHAM

 

nottingham_150x55_2007.jpg

 

Miejsce: Nottingham, Anglia

Uczestników: 32

Nawierzchnia: Trawa

Pula nagród: 353,450€

Strona oficjalna: http://nottingham.lta.org.uk/

Ubiegłoroczny finał singla: R Gasquet (FRA) d. J Bjorkman (SWE) 6:4 6:3

Ubiegłoroczny finał debla: (1)Erlich/Ram d. Kunitsyn/Tursunov 6:3 6:2

 

 

 

WTA - EASTBOURNE

eastbourne_2007new.jpg

 

Miejsce: Eastbourne, Anglia

Uczestników: 28

Nawierzchnia: Trawa

Pula nagród: 600,000$

Strona oficjalna: http://eastbourne.lta.org.uk/

Ubiegłoroczny finał singla: (3)Justine Henin-Hardenne (BEL) d. (5)Anastasia Myskina (RUS) 4:6 6:1 7:6(5)

Ubiegłoroczny finał debla: (Kuznetsova/Mauresmo (RUS/FRA) d. (4)Huber/Navratilova (RSA/USA) 6:2 6:4

 

 

 

WTA - HERTOGENBOSCH

shertogenbosch.jpg

 

Miejsce: Hertogenbosch, Holandia

Uczestników: 30

Nawierzchnia: Trawa

Pula nagród: 175,000$

Strona oficjalna: www.ordina-open.nl

Ubiegłoroczny finał singla: Michaella Krajicek (NED) d. (2)Dinara Safina (RUS) 6:3 6:4

Ubiegłoroczny finał debla: (1)Yan/Zheng (CHN/CHN) d. Ivanovic/Kirilenko (SCG/RUS) 3:6 6:2 6:2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Seppi A. - Peya A. Typ 1 – 1,55

 

Włoch ma świetny serwis, a to na trawie znaczy bardzo dużo. Przed rokiem w tym samym czasie w Nottingham Seppi dotarł aż do półfinału pokonując nie byle kogo, bo Wawrinke, Murray'a czy Bjorkmana. Peya ostatnio porażka za porażką, a do tego na trawie to Austriak bardzo sporadycznie coś wygrywa.

 

Santoro F. - Vliegen K. Typ 1 – 1,55

 

Vliegenowi w karierze wyszedł jeden turniej na trawie, w pozostałych prezentował się kiepsko. Styl gry Santoro bardziej pasuje na tą nawierzchnię. Francuz to przecież wyborny deblista, więc grę “serve and volley” ma opanowaną bardzo dobrze.

Simon G. - Pavel A. Typ 2 – 1,75

 

Podobna sytuacja jak w wyżej. Pavel świetny deblista, Francuz na trawie słabiutko.

 

Gasquet R. - Spadea V. Typ 2 – 5,00

 

Tutaj ryzykownie. Zakładam, że Ryszard ma poważny dołek, bo wyraźnie wskazują na to ostatnie wyniki. Bez rewelacji w Rzymie, Hamburgu, Paryżu. W Halle porażka z jakimś bliżej mi nie znanym Pakistańczykiem Qureshi, Aisam-Ul-Haq. Spadea żadnym wirtuozem gry na trawie nie jest. Licząc jednak na dołek Francuza po takim kursie spróbuje.

 

Shaughnessy M. - Lykina K. Typ 2 – 6,20

 

Zwyle sprawdza się reguła, że zawodniczka spoza światowej czołówki jeśli wygra jakiś turniej i bezpośrednio po nim gra w następnym, to bardzo szybko odpada. Shaughnessy wygrała w Barcelonie, organizatorzy wyraźnie nie poszli jej na rękę planując jej spotkanie na poniedziałek. Wielce prawdopodobne, że Amerykanka w ogóle się wycofa. Kursik też kuszący, więc spróbować warto.

 

Danilidou E. - Bremond S. Typ 1 – 1,40

 

Daniilidou bardzo dobrze czuje się na trawie, na tego typu kortach zawsze osiągała dobre wyniki. Bremond przed tygodniem przegrała na zielonej nawierzchni z Molik, której aktualna gra w ogóle na trawe nie pasuje. Greczynka zdecydowaną faworytką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chela - Benneteau 1 2,1 (unibet)

 

Wiele osób stawia dziś na Benneteau, z tego powodu, że Chela na trawie nie grał prawie nic. Jedyny mecz jaki zagrałrok temu na tej nawierzchni, był w Wimbledonie, gdzie przegrał w czterech setach z Benjaminem Beckerem w pierwszej rundzie. Owszem, Chela ma mało doświadczenia na tej nawierzchni, ale jest graczem o klasę wyżej niż Benneteau i potrafi zagrać na każdej nawierzchni. Najlepsze wyniki osiąga na clayu, ale na hardzie tez znakomicie gra, a więc gra na szybkich nawierzchniach też nie jest mu obca. Benneteau jest średnim zawodnikiem, a bilans 1-0 z Chelą to wg. mnie wypadek przy pracy ze strony Cheli. Benneteau też wirtuozem gry na trawie nie jest. W Londynie odpadł w pierwszej rundzie z Fallą a jego bilans z zeszłego roku to 2-3 a z 2005 to 1-3. Nie wiem skąd wzięło się to faworyzowanie Benneteau. W końcu Chela jest zawodnikiem wszchstronnym, który akceptuje każdą nawierzchnię i jesto klasę wyżej od jego dzisiejszego rywala, który także nic szczególnego do zaprezentowania nie ma, więc nie widzę powodów dla których Chela miałby być tutaj underdogiem. Kursik jest w sam raz i myślę, że Chela, który ma więcej doświadczenia, poradzi sobie z wcale nie wymagającym przeciwnikiem. Dodatkowym argumentem może być chęć zrewanżowania się Cheli, bo przegrywa on w H2H z Benneteau 1-0. Chela głupi nie jest, więc jeśli startuje na trawie, to wie co robi. Z przyjemnością wezmę taki kursik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.06 | 15:30

 

:arrow: Radwanska A. (Pol) - Craybas J. (Usa) 1 @ 1.38 fonbet :t:

 

Zdecydowaną faworytką tego spotkania jest oczywiście Polka. W niedawno rozgrywanym turnieju w Birmingham wypadła całkiem nieźle, pokonała w I rundzie Anne Kremer 2-0 (6:1, 6:3), a w drugiej odpadła z Eleną Likhovtseva ale rozmiary porażki były mikroskopijne 5:7, 6:7. Jill Craybas jest aktualnie 61 zawodniczką na świecie, ale korty trawiaste nie są jej mocną stroną. Przegrała ona w I rundzie w Birmingham z Ayumi Morita 0:2 (4:6, 1:6) tak więc dzisiaj Agnieszka nie powinna mieć z nią problemów. Stawiam na wynik 2-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L.Safarova-S.Bammer @1,7stawka:6/10 :D

Główną bronią leworęcznej czeszki jest forehand dzięki któremu wygrywała mecze na clay`u.Aktualnie troche inna bajka- trawa, Safarova w pierwszej rundzie pokonała po dłuższym boju 7:6, 7:6 cieniutką Groenefeld.Bammer zaś gładziutko pokonała Kirilenko, gra klarownie i to jej przypisuje większe szanse na zwycięstwo.

 

J.M.Del Potro-I.Kunitsyn @1,37stawka:7/10 :D

Dwa mecze z Rafaelem Nadalem dają wiele doświadczenia, dla Del Potro to jest mniej więcej taka sama wyprawa jak np. Barbarzyńcą na 25 poziomie walczyć z Diablo.Kunitsyn pokonał słabego na trawie Calleriego, większe szanse przypisuje Del Potro.

 

A.Mauresmo-M.Santangelo @3,20stawka:5/10 :krzeslo:

Mój pick dnia, Mauresmo od jakiegoś czasu nie może odnaleźć formy, na trawie króluje gra dokładna, wygrywa zawodniczka która umie dostosować siłe uderzenia do sytuacji.W przeciwieństwie do Amelie która schodzi na psy, coraz większe doświadczenie i skill zyskuje włoszka Mara Santangelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seppi A. - Peya A. Typ 1 – 1,55 :cwaniak1:

Santoro F. - Vliegen K. Typ 1 – 1,55 :c:

Simon G. - Pavel A. Typ 2 – 1,75 :c:

Gasquet R. - Spadea V. Typ 2 – 5,00 :c:

Shaughnessy M. - Lykina K. Typ 2 – 6,20 :c:

Danilidou E. - Bremond S. Typ 1 – 1,40 :cwaniak1:

 

Masakra! :bz:

Hantuchova D. - Shaughnessy M. typ 1 - 1,15

 

Hantuchova na szybkich nawierzchniach jest niezwykle groźna. Słowaczka dysponuje bardzo dobrym serwisem, mocnym, kontrującym forehandem, świetnie gra kątowo. H2H także na jej korzyść 4:1. Amerykanka wygrała ostatnio turniej w Barcelonie, więc zgodnie z regułą „ostatniego wygranego turnieju” tutaj nic szczególnego już raczej nie zaprezentuje. Zresztą Shaughnessy do Danieli pod względem umiejętności brakuje bardzo dużo.

Safarova L. - Bammer S. typ 2 - 1,85

 

Safarova do zdecydowanie zawodniczka najlepiej prezentująca się na mączce. Czeszka na trawie grała dotychczas w karierze niewiele, ale stylem gry, moim zdaniem, do tej nawierzchni średnio pasuje. Wczoraj zresztą potwierdził to mecz z Groenefeld. Grać dwa tie-breaki z Niemką, która jest kompletnie bez formy nie świadczy dobrze o Safarovej. A Bammer to rewelacja tego sezonu. W zasadzie uniwersalna zawodniczka, dobrze grająca na każdej nawierzchni. Wczoraj bez większych problemów ograła groźną na szybkich kortach Kirilenko i dla mnie Austriaczka także dziś jest faworytką.

Petrova N. - Dechy N. typ 1 - 1,50

 

Ani jedna ani druga bez rewelacji. No ale umiejętności wyższe zdecydowanie po stronie Petrovej. Tyle że Rosjanka ma predyspozycje do gry na trawie (silny serwis, mocny return, niezły volley), a na wyniki przekłada to się różnie. Kursik jednak ładny, a przecież Nadia w końcu musi zacząć wygrywać.

 

Ljubicic I. - Seppi A. typ 1 - 1,15

 

Obaj obdarzeni bardzo silną zagrywką. Tyle że Seppi oprócz tej zagrywki to już właściwie niczym więcej nie może Ljubicica postraszyć. A Ivan to jakby nie było światowa czołówka i takich jak dzisiejszy porzeciwnik na szybkich kortach ogrywa bez problemów.

 

Tursunov D. - Henman T. typ 1 - 1,40

 

Tursunov na trawie wyraźnie się odnalazł. Henman wraca, wraca i wrócić do dobrej gry nie może. Do tego H2H 4:1 na korzyść Rosjanina.

Karlovic I. - Simon G. typ 1 - 1,25

 

Simon jeśli już ma sprawiać niespodzianki to raczej na kortach ziemnych. Ivo ma atomowy serwis, który na trawie odrazu daje mu ogromną przewagę nad przeciwnikiem. I wyniki też Chorwat ostatnio ma bardzo dobre. Francuz raczej bez szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mauresmo A. - Santangelo M. (-1.5/+1.5) 2 1,85 Bet-at-home

 

To będzie pierwszy mecz Amelie na trawie. Jej ostatnie spotkanie to przegrany mecz na RG z Lucie Safarową. Santangelo w pierwszej rundzie pokonała Sugiyama 2-0. Myśle że Włoszka nie stoi dziś na straconej pozycji i seta powinna ugrać.

 

Henman Tim - Tursunov Dmitry 2 1,35 Expekt

 

Henman juz chyba powoli będzie kończył kariere, bo najlepsze lata ma za sobą. Tydzień temu odpadł już w 1 rundzie z Cilicem a dziś naprzeciw niego stanie Tursunov. Rosjanin znajduje sie w bardzo dobrej formie. W Queens doszedł do półfinału odpadjąc z późniejszym zwycięzcą. Dziś nie widze innej mozliwości niż wygrana Dimitra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Björkman Jonas - Delic Amer 1 -1,35 Expekt

 

Jonas grać na trawie potrafi.Poprzedni turniej można powiedzieć że źle trafił grająć z Mahutem który zagrał potem w finale.Delic należy do grupy 2 setów. W Londynie odpadł juz w 1 rundzie tutaj jakoś mu sie noga prześlizgneła.Dziś Bjorkman zdecydowany faworyt :))

 

Robredo Tommy - Vliegen Kristof typ:1 -1,4 Expekt

 

Jest to pierwszy występ Robredo na trawie.Pierwszy mecz wyszedł mu średnio musiał wbić sie w kort, teraz może być tylko lepiej.Kristof na trawie gra średnio w dół , kończy swoje przygody z turniejami na 1lub 2 rundzie.Robredo zapewne będzie chciał pograć jeszcze troche na trawie z mocniejszymi rywalami by móc przgotować sie do Wimbledonu dlatego powinien zwyciężyć w tym spotakniu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chela - Benneteau 1 2,1 :n:

Trochę chyba przeceniłem Chelę, bo trawa rzeczywiście nie jest jego nawierzchnią. Tymczasem kolejne typy:

 

Karlovic - del Potro 2 2,52 (unibet)

Karlovica każdy zna, bo ciągle na niego stawiamy. 208 cm wzrostu i świetny serwis, co bardzo dobrze wróży na trawie, gdzie ten element jest bardzo ważny. Jednak Karlovic bazuje jedynie na swoim serwisie i bez niego jest przeciętnym graczem lub nawet niżej. Ma niezły bilans w tym roku (5-1 i 4-1 w challengerach) i jest tu faworytem wg. bukmacherów. Jednak ja nie jestem tak optymistycznie nastawiony. Ciekawą rzeczą jest fakt, że Karlovic nie pokonał w tym sezonie żadnego dobrego tenisisty, który mógłby mu sprawić problemy. Fish, Safin nie są w formie, Wawrinka też nic wielkiego w tym roku nie pokazuje, Kendrick to gracz bardziej challengerowy i wielkiego talentu nie ma ani umiejętności. Bilns Karlovica jest ładny, ale kiedy przychodzi mu zmierzyć się z lepszym zawodnikiem, który potrafi obronić się przed jego serwisem, wówczas łatwo przegrywa. Przegrał w tym roku na trawie z Tsongą i Clementem - oba mecze w dwóch setach. Dziś Karlovic w meczu z Simonem odpalił 30 asów w trzech setach, ale mecz wcale nie był łatwy. W pierwszym secie przegrywał w tie breaku 4-1 i serwował Simon, jednak Karlovic jakimś cudem wygrał tego seta. Myślę, że gdyby nie udało mu sie wygrać tego seta, wówczas Simon grałby jutro z del Potro. Karlovic dziś przełamał Simona tylko raz na 9 break pointów, zatem widać, że gra dobrze mu idzie kiedy serwuje a kiedy piłkę podaje przeciwnik, wówczas Karlovic ma większe problemy. Karlovic ma dobry serwis i to robi na wszystkich duże wrażenie, ale tak naprawdę nie jest jakimś niesamowicie dobrym graczem i przegrywa łatwo. Dziś juz powinien był przegrać z Simonem, ale fartownie udało mu się wygrać. Myślę, że jutro polegnie. Zagra bowim z del Potro, który też jest wysoki i ma dobry serwis, ale jest niższy i lżejszy. Ma duży talent i dobrze gra na szybkich nawierzchniach. Del Potro jest trochę niedoceniany, bo ma gorszy bilans, ale przegrał w tym roku tylko z Nadalem i myślę, że gdyby ten go w Londynie nie zatrzymał, del Potro pokonałby jeszcze nie jednego. Wg. mnie jutro warto postawić na del Potro po niezłym kursie, bo nie taki straszny Karlovic jak go malują.

 

Tursunov (-1,5 seta) - Garcia-Lopez 2 2,1 (BAH)

Tursunov - Garcia-Lopez 2 4,33 (bet365)

Tursunov pokazał się z dobrej strony ostatnio, bo pokonał Gonzaleza i Mathieu a przegrał z Roddickiem. Teraz uporał się z Kendrickiem i Henmanem, ale Henman sprawił mu spore kłopoty, bo mecz był zacięty, trzysetowy z tie breakiem w 1 secie. Pokonany Gonzalez i Mathieu to niezły wynik, ale np. z Roddickiem Tursunov potrafł przy stanie 4-4 przegrać 8 piłek z rzędu i przegrać seta 6-4. Z drugiej strony Garcia-Lopez miał przegrać już dwa mecze a jakoś nie przegrywa tylko wygrywa w dwóch setach. jest grajkiem clayowym, który bardzo rzadko zmienia nawierzchnię, ale jak widać, ma potencjał aby wygrywać też na trawie. Ograł Bogdanovica i Grosjeana. Dobrze trzyma się jego serwis. Jest mocnym fajterem i myślę, że może sprawić Tursunovowi niemałe kłopoty. Wersja z handicapem jest bezpieczniejsca, ale kurs 4,0 też jest wart wzięcia. Do tego mogę dodać, że wyniki meczów na trawie są jakieś dziwne. Np. Mosquito w ogóle prawie nie podaje swoich typów. Mirnyi miał wygrać, bo był murowanym faworytem, Ferrero też wtopił. Myślę, że trzeba się porządnie zastanowić zanim obstawi się faworyta po kursie 1,25. Ja osobiście boję się grać Tursunova w tym momencie, bo myślę, że mimo jego wyników, kurs 1,25 jest trochę za niski w tym momencie i dlatego gram na Guillermo, który jest trochę niedoceniany, ale to porządny zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justine Henin 1.12 - Nicole Vaidisova 5.5

and: First Set Winner - Justine Henin 1.22

Justine Henin to win 2 - 0 - 1.44

 

Belgijka obecnie jest numerem jeden na świecie i nie ma dla niej przeciwniczki która mogła by z nią wygrać,ten turniej nie jest tak silnie obsadzony że mogła by się potknąć, choć myślami może być w Wimbledonie :roll: , lecz czeszka mimo że jest w czołówce i jest grajką na miarę... , Vaidisova warunkami fizycznymi jest lepsza od Justine i nawet ma bardzo dobry serwis co na trawie jest ważne i bardzo przydatne to myślę że nr 1 wygra.

 

buk: Bet365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hantuchova D. - Shaughnessy M. typ 1 - 1,15 :cwaniak1:

Safarova L. - Bammer S. typ 2 - 1,85 :cwaniak1:

Petrova N. - Dechy N. typ 1 - 1,50 :cwaniak1:

Ljubicic I. - Seppi A. typ 1 - 1,15 :cwaniak1:

Tursunov D. - Henman T. typ 1 - 1,40 :cwaniak1:

Karlovic I. - Simon G. typ 1 - 1,25 :cwaniak1:

 

Ehhh, żeby tak chciało być zawsze :]

 

Ljubicic I. - Tipsarevic J. typ 1 - 1,30

 

Obaj prezentują taką typową "jugosłowiańską" szkołe tenisa opartą na mocnej zagrywce i silnej grze z głębi kortu. Tylko że Ljuba wykonuje to wszystko o wiele lepiej i Tipsarevic dalej może się tylko od niego uczyć.

 

Tursunov D. - Garcia-Lopez G. typ 1 - 1,20

 

Tursunov po słabym poczatku sezonu na trawie odżył. Garcia-Lopez to typowy gracz na mączke. Rosjanin ma agresywną wyrzucającą zagrywkę, silne kontrujące uderzenie, a to na trawie poważne atuty.

 

Gasquet R. - Clement A. (-1.5/+1.5) typ 2 - 1,85

 

Dalej wyniki Ryszarda mnie nie przekonują, natomiast Clement śmiga aż miło patrzeć. Świetnie w Londynie, w Nottingham ograł ToJo i Gabashviliego, a wiadomo, jakim podaniem obaj dysponują. Do tego H2H 2:1 na korzyść Clementa. Kusi czysta dwójka, ale chyba ostatecznie zdecyduje się na Arnauda z handicapem seta.

Björkman J. - Mathieu P.-H. typ 2 - 1,85

 

Szwed także mnie nie przekonuje. Z takimi umiejętnościami gry "serve and volley" powinien większość rywali miażdżyć na trawie, a tak nie jest. Męczy się Bjorkman z dużo od siebie słabszymi, sporo psuje, myślami już pewnie przy gre deblowej na Wimbledonie. Mathieu natomiast ostatnio bardzo przyzwoicie się prezentuje. Troszkę na czuja.

 

Ivanovic A. - Hantuchova D. typ 1 - 1,30

 

Jeśli chodzi o sposób gry, to Ivanovic jest taką ulepszoną kopią Hanyuchowej. Obie grę opierają na silnej zagrywce i mocno bitym forehandzie. Obie dużo muszą pracować nad poruszaniem się po korcie. Ana ma z tym spore problemy, ale Daniela jeszcze większe %-) Siła uderzeń na korzyść Serbki. Ostanie wyniki również. Ivanovic zdecydowaną faworytką. I naprawdę będzie na co popatrzeć na korcie :smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henin Justine - Vaidisova Nicole typ: 2-0 w setach dla Henin - 1,45 Expekt

 

Najepsza rakieta Świata idzie w każdym turnieju jak burza.Wszystko kończy się w 2 setach, nie ma sobie równej.Nicole na trawie gra dobrze bo ma do tego znakomite warunki.Widać że zaczeła sie w tym turnieju rozkrecać, lecz chyba Justine ją tak zakręci że po 2 setach ten mecz sie skończy na niekorzyść Czeszki :cwaniak1:

 

 

Dementieva Elena - Bartoli Marion typ:2 -2,05 Expekt

 

Moim zdaniem Elena na trawie radzi sobie gorzej od swojej rywalki.Było to widać wczoraj jak grała z młodą Amerykanką O'Brein która powinna to spotaknie według mnie wygrać gdyby wykorzystywała swoje podanie bo przełamanie Eleny szło jej z dużą łatwością.Bartoli radzi sobie coraz lepiej , w Birmingham doszła do półfinału a teraz może zajść równie daleko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam tu kwale do wimbledonu bo nie ma tematu %-)

 

Mahut N. - Stadler S. 1 1,2 STS

 

Mahut ostatnio złapał całkiem niezłą forme. Doszedł do finału w Queens gdzie przegrał z Roddickiem. Po drodze pokonał nawet Rafaela Nadala. Simon Stadler w rozgrywkach ATP na trawie pokazał się w Halle. Odpadł już w 2 rundzie z Youzhnym. H2H 1-0 dla Mahuta, Francuz nie powinnien mieć problemów z pokonaniem Niemca.

 

 

Tursunov D. - Garcia Lop.G. 1 1,25 STS

 

Tursi w formie :)) W Queens doszedł aż do półfinału a w Nottingham zdążył juz pokonać Kendricka i Henmana. Jego rywalem będzie Guillermo Garcia-Lopez. Jest to pierwszy turniej Hiszpana od RG. Narazie idzie mu bardzo dobrze. Nie stracił nawet seta w spotkaniach z Bogdanovicem i Grosjanem. Ja jednak stawiam na Rosjanina który ostatnio prezentuję się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robredo Tommy - Wessels Peter typ:2 -4,25 Expekt

 

Tommy spisuje się na trawie jakoś tak dziwnie.Widać że coś mu nie idzie, męczy się z każym rywalem z którym wybiega na kort.Peter gra przed własną publicznością a to bardzo pomaga. Myśle że Hiszpanowi utknie na ćwierćfinale teog turnieju bo na więcej napewno nie zasłużył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.06 | 18:30

 

:arrow: Jonas Bjorkman - Paul-Henri Mathieu 2 @ 1.85 Interwetten

 

Zdecydowanie gram w tym meczu na Mathieu. Pokonał wczoraj dosyć łatwo Lee 7:6 6:0. Bjorkman męczył się wczoraj z Delicem gdzie wygrał pierwszego seta w tie breaku, a drugiego w 12 gemach 7:5. Szwed gra bardzo dobrze przy siatce, ale brakuje mu silnego serwisu i myślę że swoich piłek nie będzie tak łatwo wygrywał z Francuzem. Mathieu dysponuje dobrym mocnym serwisem i bardzo dobrym forehandem co daje na trawie świetne rezultaty i myślę że dziś się o tym przekonamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henin Justine - Bartoli Marion typ: 2-0 w setach dla Henin – 1,2 Expekt

 

Justyn jedzie ze swoimi rywalkami w każdym meczu bardzo szybko.Nie ma się co dziwić bo nikt nie jest w stanie jej dorównać.Bartoli można wręcz powiedzieć że rozniosła Dementievą ale tylko dlatego że Elena jest na trawie słabsza od niej lub po prostu miała zły dzień co również mogło się jej zdarzyć.Henin gdy wyskakuje na kort zaczyna grać w swoim świecie.Dzisiaj również pojedynek na 2 sety :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.06 | 13:45

 

:arrow: Peter Wessels - Anthony Dupuis 1 @ 1.73 Sportingbet :t:

 

Peter pokazał wczoraj kawał dobrego tenisa wygrywając z Tommym Robredo dosyć łatwo w dwóch setach 6:3, 6:3. Poza tym gra przed własną publicznością co bardzo podbudowuje zawodnika. Francuz grał dzisiaj mecz z Beckerem i na pewno dużo zdrowia kosztowało go to zwycięstwo. Myślę że Wessels wygra, a wszystko na to wskazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...