Skocz do zawartości

PROGRESJA NIECO INACZEJ (MISTRZOSTWA SWIATA)


wimar

Rekomendowane odpowiedzi

WYMYŚLIŁEM SOBIE ZE NIE BĘDĘ STAWIAŁ NA REMIS KONKRETNEJ DRUZYNY TYLKO ZADOWOLI MNIE JAKIKOWIEK REMIS. WYDAJE MI SIE TO DOBRYM SPOSOBEM NA GRĘ W PRZYPADKU TAKICH TURNIEJÓW JAK MŚ NA DWIE PIERWSZE RUNDY FAZY GRUPOWEJ GDZIE MECZE NIE ODBYWAJA SIE W TYCH SAMYCH GODZINACH.

 

 

Kostaryka - Niemcy 18:00 2 PLN :c:

Ekwador - Polska 21:00 4 PLN :c:

 

Anglia - Paragwaj 15:00 8 PLN :c:

Szwecja - Trynidad i Tobago 18:00 16PLN :jupi: KURS 6,5

 

ZAINWESTOWANO 30PLN WYGRANA 104PLN ZYSK 74PLN :p:

 

Argentyna - WKS 21:00 2 PLN :c:

 

Holandia - Serbia i Czarnogóra 15:00 4 PLN :c:

Iran - Meksyk 18:00 8 PLN :c:

Angola - Portugalia 21:00 16PLN :c:

 

Australia - Japonia 15:00 32PLN :c:

Czechy - USA 18:00 64PLN :c:

Ghana - Włochy 21:00 128PLN :c:

Korea Płd. - Togo 15:00 256PLN :c::k:

Francja - Szwajcaria 18:00 512PLN :help::jupi: KURS 3,6 WYGRANA 1843PLN

 

ZAINWESTOWANO 1022PLN WYGRANA 1843PLN ZYSK 821PLN :p:

 

OBSTAWIAŁEM TAK DO MECZU FRANCJA-KOREA POTEM PRZESTAŁEM BO NIE MIAŁEM POMYSŁU JAK GRAC NA MECZE ZACZYNAJACE SIE O TEJ SAMEJ GODZINIE (MOZE KTOS WYMYSLI JAK TO OBEJSC)

JAK WIDAC POWYZEJ JESTEM SPORO DO PRZODU CHOC TROCHE STRESU BYŁO PRZE STAWCE 512PLN. SPOSÓB NIESTETY WYMAGA SPORYCH NAKŁADÓW ALE DAJE KONKRETNY ZYSK NA SZCZESCIE UDAŁO SIE ZGROMADZIC MAŁY KAPITALIK NA PROGRESJI NA LIGĘ DUŃSKA WIE BYŁO CO INWESTOWAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PEWNO TAK ALE NIE CHODZI MI O ZDOBYCIE MOŁOJECKIEM SŁAWY JAKI TO ZE MNIE GRACZ BO O PROGRESJI SŁYSZAŁ KAZDY PRAWIE GRAJĄCY U BUKA. JEDNO CO MOGĘ SOBIE PRZYPISAC TO NOWATORSKIE (CHYBA) POTRAKTOWANIE TEMATU REMISU (NIE KONKRETNA DRUZYNA LECZ JAKIKOLWIEK). CHCAC SIE NAPINAC NAPISAŁBYM PEWNIE ZE ZACZYNAŁEM PROGRESJE OD 10PLN A NIE MARNYCH 2 ZŁOCISZY. BARDZIEJ NIZ NA ZACHWYTY LICZE ZE KTOS PODSUNIE ROZSĄDNE ROZWIAZANIE JAK MINAC TEMAT MECZY ZACZYNAJACYCH SIE O TEJ SAMEJ GODZINIE BO CHCIAŁBYM W PRZYSZŁOSCI BRAC DRUZYNY KTÓRE W LIGACH NIE REMISOWAŁY OD 5 MECZY I LECIEC POKAZANYM SPOSOBEM AZ DO ZWYCIESTWA. ZASTOSUJE JEDNAK CIAG FIBONACCIEGO TZN STAWKI 2,3,5,8,13,21.... BO POWYZSZA PROGRESJA OSIAGNEŁA NIECO ZA WYSOKI POZIOM STAWEK I JESZCZE 4 MECZE BEZ REMISU I BYŁBYM STRACIŁ WSZYTSKO CO WYGRAŁEM STANDARDOWA PROGRESJA W LIDZE DUNSKIEJ

Z GÓRY PROSZE O KONSTRUKTYWNE WYPOWIEDZI BO Z ZARZUTAMI ZE DOPIERO TERAZ NAPISAŁEM ZE PO FAKCIE TO KAZDY MADRY ITP ITD NIE ZAMIERZAM POLEMIZOWAC BO TEMAT ZAŁOZYŁEM CELEM PROBY UZYSKANIA POMOCY W ROZWIAZANIU PROBLEMÓW MECZY ZACZYNAJACYCH SIE O TEJ SAMEJ GODZINIE

DLA MNIE WYZNACZNIKIEM PRAWDZIWOSCI POWYZSZYCH WYLICZEN JEST STAN KONTA...

 

[ Komentarz dodany przez: FAN: 27-06-2006, 00:03 ]

Mam prośbę... nie krzycz, niektórych głowa boli od nauki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wimar - jeszcze bardziej nowatorski będziesz jak zagrasz handicapy na X albo 2 zdarzenia na zwycięstwo po kursie 1,75, a nawet 3 zdarzenia po kursie 1,45 - przy takich zakładach też progresja działa, a ciąg Fibo też nie jest wcale taki najlepszy do gry bykmacherskiej, ale kończe bo FAN-a naprawdę głowa rozboli z nadmiaru tej wiedzy.

 

[ Komentarz dodany przez: FAN: 27-06-2006, 10:29 ]

ale mnie nie od nadmiaru tej widzy... tylko od jego krzyków rozbolała głowa - no zobacz jak się wydziera, nawet jak zwróciłem mu uwagę to chłopak nic nie zmienił :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł ale mistrzostwa nie trwaja wiecznie a faza grupowa juz sie skonczyła. Sposób na ominiecie zdarzen o tej samej godzinie?- jedna pominac i problem z głowy~!

 

NIESTETY NIE TRWAJA WIECZNIE :((

A CO DO POMIJANIA JEDNEGO Z MECZY ROZPOCZYNAJACYCH SIE O TEJ SAMEJ GODZINIE TO WYDAJE MI SIE KIEPSKIM POMYSŁEM BO CO BEDZIE JAK AKURAT BEDZIESZ WPADAŁ NA POMYSŁ POMIJANIA TYCH MECZY W KTÓRYCH PADNIE REMIS I DOJDZIESZ DO TAKIEGO POZIOMU PROGRESJI ZE NAWET SPRZEDAŻ NERKI, ŻONY/DZIEWCZYNY*(NIEPOTRZEBNE SKRESLIC ) NIE WYSTARCZY NA STAWKĘ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wimar - jeszcze bardziej nowatorski będziesz jak zagrasz handicapy na X albo 2 zdarzenia na zwycięstwo po kursie 1,75, a nawet 3 zdarzenia po kursie 1,45 - przy takich zakładach też progresja działa, a ciąg Fibo też nie jest wcale taki najlepszy do gry bykmacherskiej, ale kończe bo FAN-a naprawdę głowa rozboli z nadmiaru tej wiedzy.

 

Według mnie progresja ma sens tylko w przypadku singli ale jeżeli ktoś gra na aku i wygrywa to gratuluje bo warto cenić lepszych W moim przypadku granie na 3 mecze o kursie ok.1,5 skonczyło sie stratą ok. 300zł.

Ciąg Fibonacciego z kolei jest dobrym pomysłem ale na ligi gdzie kurs remisu nie schodzi nizej niz 3,2 (np. fińska w BAW gdzie kursy na około tydzień przed meczem wystawiaja znacznie wyzsze niz inne buki - potem spadają)

A tak w ogóle nie to ładne co ładne tylko to co przynosi zysk

Pomysł z handicapami podoba mi sie bedzie trzeba zagrac na razie za malutkie pieniązki zobaczymy skutki.

 

[ Komentarz dodany przez: FAN: 27-06-2006, 10:30 ]

O a jednak coś zmieniłeś :) widzisz jak ślicznie, nikt się nie skarży, nikogo nie boli głowa - a wystarczyło przestać krzyczeć :D

 

btw. nie pisz dwóch postów pod rząd - jest opcja edytuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wimar - jeszcze bardziej nowatorski będziesz jak zagrasz handicapy na X albo 2 zdarzenia na zwycięstwo po kursie 1,75, a nawet 3 zdarzenia po kursie 1,45 - przy takich zakładach też progresja działa, a ciąg Fibo też nie jest wcale taki najlepszy do gry bykmacherskiej, ale kończe bo FAN-a naprawdę głowa rozboli z nadmiaru tej wiedzy.

 

[ Komentarz dodany przez: FAN: 27-06-2006, 10:29 ]

ale mnie nie od nadmiaru tej widzy... tylko od jego krzyków rozbolała głowa - no zobacz jak się wydziera, nawet jak zwróciłem mu uwagę to chłopak nic nie zmienił :(

Ależ FAN celowo ironicznie napisałem "tej wiedzy" zamiast samej "wiedzy" ponieważ taka wiedza jaką napisałem ja i kolega wimar jest tylko krzykiem, to nawet nie podstawy podstaw wiedzy o grze bukmacherskiej.

Chociaż jak popatrzeć na forum, to wszystko od d.....y strony, większość to typy, kupony, systemy i chyba nic o gospodarce kapitałem, strasznie mało dobrej strategii dostosowanej indywidualnie do możliwości gracza, walce ze stresem, dyscyplinie gry itd.

Ja nie jestem w tym wszystkim ekspertem, wiem tylko tyle ile mi jest potrzebne, ale może na forum znajdzie się ktoś kto się na tym zna, albo gdzies czytał i cokolwiek mu zostało w głowie, to niech napisze, a TY FAN przyklej takie tematy i banuj wszystkich debili zaśmiecających je.

 

[ Komentarz dodany przez: FAN: 27-06-2006, 13:42 ]

co do ostatniego zdania... da się zrobić %-)

Nom, dobra... pogadam z kim trzeba i zobaczymy czy zlecą się ludzie, którzy będą się specjalizować w drugiej stronie bukmacherstwa :) bo napewno byłoby to przydatne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAN no chyba nie powiesz mi ze jak ktos pisze z capslokiem to krzyczy?:-)

w takim razie kursywa to pijacki bełkot,

wytłuszczenie to mowienie "z zaciśniętym nosem"

kolorki zas to gadka jak po używkach (rodzaj używki zalezna od kolorku):-)sorki za dygresje ale po prostu mnie to rozbawilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ezehias,

Widać, że dziecko neostrady? Nie znasz NETykiety? W takim razie nie wiem dlaczego się pchasz w necie między ludzi... FAN ma 100% rację... Widać brak kultury naszego internetowego społeczeństwa niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...