Skocz do zawartości

czy ktos zastanawial sie nad progresja w obstawianiu .....?


ZBILA81

Rekomendowane odpowiedzi

mam odlozona pewna sumke z kilkoma zerami-zastanawiam sie nad zagraniem progresja w totomixie-na

parzyste/nie..... w duzym lotku

oraz

szczesliwy numerek

czy ktos z was probowal sil w tego typu zakladach???? :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja kiedyś nad tym myślałem. Niestety zrezygnowałem z takiej gry gdyż kurs w toto-mixie wynosi 1,85-10% co daje 1,62 więc żeby wyjśc na plus trzeba przynajmniej wymnażać razy 4 po każdej wtopie. Patrzałem również na archiwum tej gry i co zauważyłem zdażało sie bodajrze że 7 razy pod rząd padała liczba nie parzysta . Więc łatwo policzyć ile trzeba kapitału na wytrzymnie tej progresji.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Byłbym za gdybym nie przeczytał kiedys zwierzeń ex-pracownika Lotto jakie tam wałki odchodzą (podmiana maszyn, kuleczki o różnej wadze) można popłynąc bo pewnie macherzy od Lotto doskonale wiedza ze ludzie po wylosowaniu parzystego zaczna obstawiac nieparzysty (albo odwrotnie) i zadbaja o to by grajacy sie zdziwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

zgadzam się z tym, ja słyszałem o między losowaniach, które mają za zadanie rozbić statystyke. Kiedyś grałem progresją w multilotku na jedną liczbe. Za każdym nietrafionym razem potrajałem stawke. Grałem około 3 miesiące. Już nie pamiętam czy wyszedłem na lekki plus czy minus. Po prostu zatrzymałem się w odpowiednim czasie, kiedy liczba nie padała przez kilka razy i ciesze się że tak zrobiłem, bo ta liczba nie padła jeszcze przez następne losowania, gdybm dalej grał zrobił bym ogromną wtope.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna sprawdzic jakie byly liczby z ostatniego okresu ? poprosze o linka i oczywiscie mowimy o duzym lotku ? tzn. jaka liczbba ? nie znam tematu bo tam chyba sie losuje kilka kulek i one razem zsumowane daja liczbe parzysta lub nie parzysta ?

 

sie zakrecilem ;] potrzebuje statystyki z ostatnich losowan jakie byly liczby jak te kulki sumowac itp ;] hihi

 

PARZ./NIEPARZ.DL1 11.10 2.35 2.20 2.35

 

Remis ? czy jak to traktowac ? interesuje mnie zaklad 2 drozny ;] hehe a nie 3 ;] myslalem ze parzysta nie parzysta - musze obejrzec losowanie bo nie wiem co tam sie losuje chyba kilka liczb wiem ze w szczesliwym numerku jest 1 losowana chyba ;] wytlumaczcie mi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Parzysta/Nie parzysta w dużym lotku, to ilość liczb wylosowanych w DL. Ponieważ losujesz 6 kulek, to remis może paść :] 3:3

 

Staty dużego lotka - http://lotto-centrum.com/lc/dl-stat_auto.php

Statystyki ogólne (do wyboru DL, Multi i TSN) - http://lotto-centrum.com/lc/!statystyki.php (musisz przekleić link do przeglądarki, bo "!" przeszkadza systemowi :/ )

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

a ja ci mowie lepiej graj 4-6 pewniaczkow po kursie 2.3 i lepiej na tym wyjdziesz niz bys mial grac w totolotka. Tak szybciej trafisz kurs . i z pewnoscia ci sie uda :cwaniak: w multilotku kiedys obserwowalem liczby to bylo jak w ruletce 1 nie wypadla 21 razy pod rzad wiec uwazja z takim sposobem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim jeszcze temacie napiszesz omet swoj nowy swietny sposob z pewniaczkami :)?

A co to juz nie mozna sie wypowiadac? kazdemo go proponuje bo jak dotychczas jest najbardziej niezawodny ze wszystkich dotychczasowych jakie probowalem!!! co drugi czasem co trzeci kupon jest trafiony i wtedy jak gram progresja to caly czas do przodu przede itd... jak by wszyscy tak grali to uwerz mi ze bukmacherzy by zbankrutowali

:ups::zdziwiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...