Skocz do zawartości

Stań się postrachem bukmacherów?


maximos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Znalazłem książke w internecie do kupienia pod tytułem"Stań się postrachem bukmacherów 39zł"

Czy ktoś może ma taką kiażke bo interesuje mnie co mogą tam przekazać interesujacego

bądz poradzić jak zabawiać sie bukmacherką może jakieś ciekawe do tego systemy?

Czy możecie sie wypowiedziec na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Anonymous

maximos,

Książka ogólnie przereklamowana. Ale powstaje wydawnictwo pisane przez wieloletnich graczy z konkretnym opisem wszystkich bukmacherów polskojęzycznych, wypowiedziami graczy, oraz programem wspomagającym. Wersja będzie książkowa o ile dobrze pójdzie, ukaże się z początkiem sezonu piłkarskiego w Polsce. Wszystko zależy od wydawnictwa, jeśli nie znajdzie się chętne sprzedaż będzie na allegro.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ta książka z samej nazy odstrasza. Ciekaw jestem czy opisują tam sposoby na zdobycie ogromnych pieniędzy. Co nie zmienia faktu, że powstaje książka, która będzie miała charakter informacyjno-edykacyjny, co napewno przypadnie do gustu osobom, które zaczynają przygodę z bukmacherstwem bądź chcą mieć w jednym miejscu informacje o wszystkich polskojęzycznych bukmacherach, a także o ich egzotycznych kolegach. Z tego co wiem nie będzie to pozycja typu: "Kup i wygrywaj z nami" tylko "Naucz się, a z wniosków sam zaczniesz czerpać zyski" - czyli zdecydowanie większa satysfakcja i coś co nie gwarantuje 100% skuteczności :)

 

Zresztą poczekamy i zobaczymy jak wyjdzie - sam chętnie zobacze co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie bedzie pisana ku pokrzepieniu tych co wtopili i tych co dopiero zaczynają, ze jeszcze wielkaaa szansa przed nimi i ze nie powinni tracic nadziei.Ja przynajmniej mam takie odczucia z kazdego eboka ktorego przeczytam.Zazwyczaj systemy są ciagle jedne i te same i oklepane, z tym ze raz mniej lub bardziej ciekawie opisane.Ja to wole opierac sie na wlasnej strategii, jakos podchodze ze sceptycyzmem do tej złotej książki,choc kto wie,moge sie mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ezehias,

Nie będzie to książka ku pokrzepieniu serc... i nie będzie to ebook tylko wydawnictwo papierowe, o ile dobrze pójdzie. Będzie dużo ciekawych rzeczy w niej, co nie zmienia faktu, że w tej fazie w której jest teraz, to bardziej pozycja dla początujących typerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrobina chęci i tego płatnego e-booka( mozna znalezc w necie-czyli nic nie płacimy. Ten e-book to jest dla bardzo poczatkujacych graczy. Forum obstawianie jest "e-bookiem" kilkaset razy bardziej wartosciowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...